Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Медикаменти

arrow

Препарати від діабету

Препарати від діабету

212 товарів знайдено

Препарати від діабету

Ліки від цукрового діабету: види, особливості застосування

Величезна кількість людей у ​​світі страждає на серйозне захворювання, відсутність лікування якого може призвести до появи небезпечних для життя ускладнень. Ліки від цукрового діабету необхідно приймати своєчасно і лише за призначенням лікаря, що здійснює контроль за здоров’ям хворого. Основою лікування є дієта. Не дотримуючись рекомендованого раціону харчування не вдасться досягти бажаних результатів. Таблетки від цукрового діабету є важливою частиною терапії, але не можуть замінити собою інші складові лікування.

Виділяють 2 категорії захворювання:

- 1 типу - інсулінозалежний - супроводжується руйнуванням бета-клітин, що призводить до порушення вироблення інсуліну або зниження його кількості до критично низьких показників.
- 2 типи - інсулінонезалежний - вироблення інсуліну відбувається в нормальних межах, але він не розпізнається клітинами тканин.

Таблетки від діабету приймають в обох випадках. Але склад та показання до застосування засобів в обох випадках відрізнятимуться.

Таблетки від діабету 2 типу останнього покоління – ефективна допомога хворим

Найчастіше при інсулінонезалежному типі захворювання лікар призначає цукрознижувальні препарати або таблетки від цукру. Препарати для зниження цукру в крові нового покоління можна підрозділити на кілька груп:

- Таблетки для зниження цукру, що стимулюють вироблення інсуліну і підвищують сприйнятливість бета-клітин до глюкози - похідні сульфонілсечовини;
- Медикаменти для діабетиків, що призначаються людям до 30 років, які страждають на надмірну вагу. Сприяють всмоктуванню глюкози периферичними тканинами – бігуаніди.
- Препарати, що знижують цукор у крові та діють на бета-клітини підшлункової. Провокують вироблення інсуліну організмом – меглітініди.
- Сахарознижуючі таблетки, що уповільнюють процес засвоєння складних вуглеводів епітелієм кишечника – інгібітори альфа-глюкозидази.
- Таблетки, що знижують цукор та діють на зниження інсулінорезистентності - тіазолідиндіони.

Сучасні таблетки при діабеті показують себе як ефективний та дієвий засіб. При дотриманні рекомендацій лікаря та дієти ліки від діабету 2 типу дозволяють отримати сприятливі прогнози та уникнути неприємних наслідків хвороби.

З метою контролю рівня глюкози лікарі найчастіше призначають ліки у таблетованій формі або ін’єкції, завдяки чому вдається оперативно вирішити складності, що виникли.

Гомеопатичні препарати від цукрового діабету другого типу

При цукровому діабеті з інсулінозалежністю впоратися із захворюванням без введення гормону неможливо. Але другий тип дозволяє використовувати більш розширений спектр способів та методів лікування. Без залежності від інсуліну можна застосовувати натуральні рослинні препарати від діабету.

Такі препарати при інсулінорезистентності допомагають підтримувати гормон у крові на необхідному рівні, збільшити чутливість бета-клітин до нього. Нові ліки на основі трав сприяють гальмуванню процесу розвитку хвороби та появи ускладнень.

Гомеопатичні лікарські препарати для зниження інсуліну можуть застосовуватися для підтримки процесів життєдіяльності людини на необхідному рівні, покращення його загального стану. Гомеопатія дозволяє мінімізувати ризики розвитку таких проблем як:

- нефротичний синдром
- дерматологічні захворювання
- ангіопатія нижніх кінцівок та інші.

Список показань прийому натуральних медикаментів можна продовжувати. Але ці засоби не є основою лікування та доповнюють призначену лікарем медикаментозну терапію.

При інсулінозалежній формі захворювання застосування рослинних засобів також допомагає підтримати здоров’я хворого та мінімізувати негативні наслідки недуги. Не забувайте – в основі терапії повинні лежати дієта та здоровий спосіб життя. Правильно підібравши гомеопатію можна наситити організм необхідними йому вітамінами та мінералами, що дозволяють жити енергійно і впоратися зі втомою та швидкою втомлюваністю.

Онлайн-довідник ліків - продаж медикаментів з доставкою по Україні

У каталозі довідника лікарських засобів Likie представлені різні варіанти засобів для діабетиків. Купити їх легко – продаж здійснюється онлайн. Замовити обрані позиції можна безпосередньо на сайті або зателефонувавши нам. Для зручності пошуку кожен із товарів доповнений докладним оглядом із зазначенням:

- ціни;
- фото;
- способу застосування;
- показань та протипоказань;
- побічних ефектів;
- складу.

Вивчіть відгуки, дізнайтеся, як приймати чи як пити ліки, отримайте рекомендації лікаря. За потреби наші фахівці підберуть аналоги продукції відомих брендів за високою вартістю, які можна купити недорого.

Доставка здійснюється в Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Харків, Одесу, Полтаву, Миколаїв та інші регіони України.

...
Розгорнути

Ціни на Медикаменти / Препарати від діабету

Назва

Ціна

Джардінс таблетки при діабеті по 10 мг, 30 шт.

782.99 - 782.99 ₴

Сіофор таблетки по 1000 мг, 30 шт.

204.41 - 204.41 ₴

Айглімет таблетки при цукровому діабеті, 28 шт.

420.99 - 420.99 ₴

Глюкофаж таблетки при діабеті по 850 мг, 60 шт.

226.73 - 226.73 ₴

Відповіді на поширені питання