home icon
arrow
three dots
arrow

Про компанiю

Про нас

Ми створили унікальний портал для швидкого пошуку ліків. Наш сервіс для тих, хто не хоче витрачати час на черги в аптеках чи пошук ліків по всьому місту. Простий інтерфейс та постійне оновлення асортименту допоможуть у швидкому пошуку ліків.

Наша ціль

Наш портал – це детальний довідник, в якому можна знайти максимально повну інформацію про медичні препарати та особливості їх застосування. Тут можна підібрати аналоги та ознайомитися з товарами медичного призначення. Простота інформації допоможе уникнути непотрібних витрат.

Особливості нашої роботи

Ми ставимо собі завдання заощадити час клієнтів у пошуку якісних ліків. Для її досягнення:

  • на порталі зібрано понад 30 тисяч найменувань ліків та медичних препаратів, враховуючи найпопулярніші в Україні.
  • впровадження складних алгоритмів допомагає оперативно обробити запит та зіставити його з асортиментом, представленим в аптеках нашої країни.
  • користувачам відображаються найпривабливіші пропозиції, які точно відповідають запиту.

оформляючи замовлення на порталі ЛікиЄ, клієнти отримують знижки, якісний сервіс та максимально повну інформаційну підтримку.

Які проблеми ми вирішуємо

Ми працюємо для того, щоб наші клієнти могли:

  • заощадити час та гроші при пошуку необхідних лікарських препаратів чи товарів медичного призначення;
  • купити ліки за вигідними цінами (алгоритми пошуку аналізують інформацію, представлену в аптеках по всій країні, що допомагає підібрати вдалу пропозицію);
  • швидко забронювати потрібну позицію.

Наш сайт відрізняється максимально простим інтерфейсом із доброзичливою навігацією. Розширений функціонал полегшує пошук успішної пропозиції. Плюси: на сторінці товару можна отримати детальну інформацію про ліки, або підібрати аналог, якщо потрібного препарату на даний момент немає в наявності.

Ми постійно розширюємо список аптек, асортимент яких представлений на нашому сайті. Регулярно перевіряємо актуальність інформації реальної наявності ліків та медичних товарів. Ретельний моніторинг позбавляє можливих проблем.

Під час пошуку інформації про наявність потрібних ліків на сторінці можна знайти актуальну дату оновлення. Дані регулярно оновлюються, що допомагає придбати потрібний препарат або товар у необхідній кількості. Ми гарантуємо, що всі ціни відповідають реальним, що унеможливлює збільшення суми покупки при оформленні замовлення.

Наша історія

Ми команда молодих та амбітних фахівців, які розробили унікальний портал для пошуку та бронювання ліків в Україні. Початок діяльності у 2021 році. У 2022 році наші спеціалісти підключили всі можливості для швидкого та вигідного бронювання. На початку 2022 року перший клієнт оформив бронювання на препарати. У 2023 році ми працюємо з більш ніж 6700 аптеками, пропонуючи нашим клієнтам великий вибір. Список аптек постійно розширюється, що підвищує популярність сервісу.