home icon
arrow
three dots
arrow

Блог

Блог корисних статей

tip

Домашня аптечка

20.06.2023
У кожному будинку є місце, де зберігаються ліки. Але при цьому аптечка часто формується випадковим чином і перетворюється на склад непотрібних препаратів, що залишилися після хвороб членів сім'ї. У той же час, дійсно потрібні ліки для надання першої допомоги в ній відсутні.
eye1051
tip

Шкіра як індикатор захворювань

20.06.2023
Шкіра є важливим індикатором здоров'я. По обличчю людини можна легко визначити внутрішній стан її організму. Крім того, зовнішній вигляд шкіри безпосередньо залежить від якості догляду за нею.
eye714
tip

Увага, COVID

20.06.2023
Вже майже два роки в Україні продовжується епідемія COVID-19. Вірус постійно мутує, з'являються нові симптоми та алгоритми лікування. Ми зібрали актуальні рекомендації, як не розгубитися за перших ознак хвороби і що робити, якщо контактував із зараженим.
eye471
tip

Перша медична допомога

20.06.2023
Аварії, катастрофи, стихійні лиха, на жаль, трапляються у нашому житті. І від того, як швидко буде надано допомогу, часто залежить життя людей. Згідно зі статистикою, в подіях, де є постраждалі, протягом години гине близько 30% людей, які могли б вижити, якби їм надали правильну першу допомогу.
eye466