Протигрибкові внутрішні

Знайдіть ліки за вигідною ціною в аптеках поруч

location

6 700 аптек

loyalty.svg

до 40% економії

trolley

67 000 товарів

heart-outlined

Протигрибкові внутрішні

Грибкові інфекції є одними з найпоширеніших та вражають як шкіру, так і слизові оболонки, що може призвести до захворювань різної важкості. Їх збудниками є паразитарні патогенні грибки, які викликають свербіння, почервоніння, вогнища запалення та інші ознаки хвороби.

Якщо грибкова інфекція вражає шкіру, для лікування використовують зовнішні протигрибкові засоби: гелі, мазі, спреї чи розчини, що діють безпосередньо на уражену ділянку. Але коли вона поширюється на слизові оболонки, зокрема й статевих органів, чи викликає системне захворювання, призначають внутрішні протигрибкові препарати, які зупиняють подальший ріст патогенів та поступово їх знищують. Ці ліки є дуже ефективними та можуть призначатися одночасно з іншими засобами.

Важливо! Навіть якщо відомо, який саме грибок викликав захворювання, не слід вибирати препарат самостійно. Для ефективності лікування проводиться проба на чутливість.

Серед захворювань сечостатевої системи чоловіків та жінок грибкові інфекції займають одне з перших місць. Це особливо стосується пацієнтів, у яких знижений імунітет: людей з хронічними захворюваннями, порушенням метаболізму, вагітних жінок і т. д. В таких ситуаціях грибкова мікрофлора почитає неконтрольовано розмножуватись і викликає захворювання з вираженою симптоматикою. Для боротьби з нею використовують антимікотичні препарати, що мають різний механізм дії та спосіб застосування.

Види та форми протигрибкових препаратів

Лікарські препарати з протигрибковою дією за формою застосування діляться на дві групи :

  1. Протигрибкові для внутрішнього прийому — капсули й таблетки, які призначаються, коли присутня важка стадія захворювання, ураження кишківника, внутрішніх органів, статевої системи. Вони також є пріоритетними, коли інші методи лікування не ефективні.
  2. Препарати для зовнішнього використання. Це креми та гелі з місцевою дією, які наносяться на шкіру та слизові. Також для жінок можуть призначатись свічки з протигрибковою дією, що працюють безпосередньо в зоні інфекції.

За механізмом дії всі ліки від грибка можна розділити на такі категорії:

  1. Широкого спектру дії. Валивають на різних збудників захворювань, у тому числі на грибкові інфекції у чоловіків і жінок.
  2. Вузького спектру. Знищують грибки конкретного типу, наприклад, кандіда, який викликає молочницю (кандидоз).
  3. З різним ефектом: препарати, що зупиняють ріст грибків або знищують збудника, підвищують власну здатність організму боротися з інфекцією.

Слід пам’ятати! Самолікування може призвести до затухання запалення та переходу хвороби в хронічну форму, з якою важче боротися. Для ефективної боротьби з грибковими патологіями зазвичай потрібен комплексний підхід.

Протигрибкові препарати для внутрішнього застосування

Антимікотики для внутрішнього прийому випускають у формі таблеток і капсул. Їх діюча речовина проникає в кров та всі біологічні рідини й забезпечує:

  • загибель грибкової мікрофлори;
  • порушення розмноження патогенів;
  • попередження рецидиву.

Лікування протигрибковими внутрішніми засобами проводиться курсами під контролем фахівця. Такі препарати борються з низкою грибкових інфекції:

  • молочниця у жінок;
  • кандидоз статевих органів у чоловіків;
  • системні кандидози й мікози;
  • інфекції, спричинені дріжджовими та пліснявими грибками.

В деяких випадках підбираються препарати, що мають протигрибковий, протизапальний та антимікробний ефект.

Протигрибкові препарати в боротьбі з жіночими захворюваннями

Низку гінекологічних захворювань можуть викликати понад 170 видів патогенних грибків. Найпоширеніший серед них — Candida, яка здатний спровокувати такі стани:

  • статеві інфекції;
  • кандидозний вагініт;
  • зміна мікрофлори піхви.

Для лікування таких захворювань використовують внутрішні протигрибкові препарати, які швидко позбавляють від неприємних симптомів і знищують збудника. Відносно безпечними та з мінімум протипоказань і можливих побічних дій є:

  1. Таблетки та капсули, що містять флуконазол. Речовина проявляє ефективність проти всіх грибів роду кандида: Дифлазон, Дифлюкан, Фуцис тощо.
  2. Капсули на основі ітраконазолу. Діють не тільки проти грибків, але й проти інших збудників статевих інфекцій: СпораксолІтрунгар, Фуніт.

Щоб лікування грибкових інфекцій було ефективним і безпечним будь-які препарати повинен підбирати лікар на основі обстеження та після встановлення діагнозу.

Важливо! Всі оральні протигрибкові препарати мають протипоказання, які необхідно враховувати. Серед них – вагітність. Якщо молочниця виникла в цей період, лікування підбирає гінеколог індивідуально місцевими засобами.

Протигрибкові препарати в боротьбі з чоловічими захворюваннями

Існує міф, що молочниця буває тільки у жінок. Насправді урогенітальний кандидоз є одним із захворювань, яке часто виявляють у чоловіків у вигляді баланіту (запалення головки пеніса). Його збудник — ті ж гриби, які викликають вагінальний кандидоз у жінок, в більшості випадків це Candida albicans. Після потрапляння в організм патоген викликає місцеву запальну реакцію у вигляді почервоніння, набряку, свербежу.

Що буде, якщо не лікувати молочницю? Інфекція легко розповсюджується та може охопити сечовидільну систему, а у чоловіків викликати запалення передміхурової залози.

Чим лікувати чоловічі грибкові інфекції? Найкраще себе зарекомендували препарати на основі флуконазолу в таблетках і капсулах: Фуцис, Дифлазон тощо.

Дозу та тривалість прийому повинен назначити лікар. Слід враховувати, що статевий партнер також повинен пройти лікування, оскільки інфекція легко передається.

Профілактика грибкових інфекцій

Щоб уникнути появи мікотичних захворювань або їх рецидиву, необхідно дотримуватись простих профілактичних заходів:

  • уникати незахищених статевих контактів, користуватись презервативом;
  • слідкувати за особистою гігієною;
  • правильно вибирати білизну, краще всього з натуральних тканин, що підтримують дихання шкіри та не накопичують вологу;
  • не займатися самолікуванням і не приймати безконтрольно антибіотики;
  • підвищувати імунітет, дотримуватись збалансованого харчування.

Якщо виникли неприємні симптоми, характерні для грибкових патологій, необхідно відразу відвідати лікаря. Часто мікози та інші захворювання мають схожі ознаки, тому не варто намагатися підібрати препарат самостійно. Регулярні профілактичні медичні огляди також дозволяють виявити патології у випадках, коли вони протікають безсимптомно.

Переваги покупки на нашому сервісі

Купити протигрибкові препарати для внутрішнього прийому за вигідними цінами в будь-якому місті України допоможе сервіс Likie. Він дозволяє порівняти вартість вказаного лікарського засобу в різних аптеках та визначити найдоступнішу, навіть не виходячи з дому. Для цього достатньо ввести його назву в пошуковий рядок. Бронювання займає кілька хвилин, при цьому ціна на ліки зберігається та, що вказана в момент оформлення замовлення.

Ціни на Сексуальне здоров’я / Протигрибкові внутрішні

Назва

Ціна

Фуцис таблетки 150 мг № 1

32.65 - 65.00 ₴

Ністатин таблетки, по 500000 ОД, 20 шт. (20х1)

37.53 - 60.10 ₴

Ламікон крем 1 % по 15 г у тубах

152.22 - 245.77 ₴

Ламікон спрей 1% 25 г

198.19 - 319.84 ₴

Відповіді на поширені питання