Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Медикаменти

arrow

Урологічні препарати

Урологічні препарати

246 товарів знайдено

Урологічні препарати

Коли слід приймати урологічні препарати

Сучасні урологічні препарати та ліки використовуються для вирішення цілого комплексу проблем зі здоров’ям. Серед основних функцій медикаментів цієї групи можна назвати:

- нормалізацію функціонування нирок та сечового міхура;
- лікування запальних та інфекційних захворювань сечовивідних шляхів.

Медичні урологічні препарати показані при пієлонефриті, при циститі, від нетримання сечі, при уретриті, пієліті та ін. У більшості випадків такі препарати призначаються у складі комплексної терапії.

Перш ніж почати приймати урологічні антибіотики, слід розібратися в причинах виникнення хвороби. Так, уретрит розвивається через ураження сечівника патогенними бактеріями. З’являється запалення, яке за відсутності лікування посилюється. В таких випадках застосовуються кілька препаратів із групи “урологія” - антибіотики, спазмолітики, протизапальні засоби.

При розвитку запального процесу у нирках може бути діагностовано пієлонефрит або гломерулонефрит. Хвороба може спричинити зміну структури тканин внутрішніх органів. Для лікування застосовуються протизапальні препарати в урології. Показані також медикаменти для покращення кровотоку, імуностимулятори, інфузійна терапія.

При запаленнях сечового міхура (циститах) лікар призначить урологічні протизапальні препарати, спазмолітики та антибіотики.

При діагнозі у сфері урології препарати можуть бути доповнені гомеопатією, вітамінами, мінеральними комплексами, дієтою.

Урологічні таблетки та інші форми медикаментів: види та класифікація ліків

Список лікарських засобів для жінок і чоловіків включає безліч позицій. Багато з них продається в аптеках без рецептів. Інші можна купити лише за випискою від лікаря. При виборі слід звертати увагу на такі критерії, як:

- склад;
- спосіб застосування;
- показання та протипоказання;
- механізм дії;
- побічні ефекти;
- вартість.

Механізм дії – одна з найважливіших характеристик. За цим параметром медикаменти поділяють на кілька груп:

- Антибактеріальні засоби – антибіотики, основним завданням яких є знищення патогенних мікроорганізмів. Призначаються при інфекційних захворюваннях сечостатевої системи, наприклад, гонококовому уретриті.
- Діуретики – сечогінні засоби, головною метою яких є збільшення швидкості утворення сечі та її виведення. У процесі дії препаратів відбувається реабсорбція натрію. Призначаються при хворобах серцево-судинної системи, печінки та нирок, підвищеному тиску.
- Спазмолітики – засоби, які застосовуються для зниження спазму сечового міхура. Усувають затримки сечі. Мінімізують ризик розвитку запальних процесів. Сприяють виведенню конкрементів.

У продажу є препарати рослинного походження. Їх часто призначають при вагітності, дітям, людям, які страждають на хронічні захворювання.

Як замовити ліки з доставкою в Україні

У каталозі довідника лікарських засобів Likie ви знайдете урологічні препарати 4 покоління, 5 покоління, а також 3 покоління. Ми продаємо антибіотики широкого спектру дії, засоби для виведення піску із нирок, спазмолітики, діуретики та інші види ліків. Допоможемо підібрати необхідні засоби у категорії Урологія – таблетки, капсули, драже, краплі, розчини для ін'єкцій. На сайті розміщені пропозиції за різною ціною, що дозволить купити необхідні медикаменти та добавки недорого. Наші фахівці допоможуть підібрати доступні аналоги, розкажуть, як пити ліки або як приймати їх у інших формах.

При виборі скористайтесь детальними оглядами, відгуками, фото. Якщо виникли питання щодо продукції або замовлення - зв’яжіться з нами. Доставка здійснюється в Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Одесу, Полтаву, Харків, Миколаїв та інші населені пункти.

...
Розгорнути

Ціни на Медикаменти / Урологічні препарати

Назва

Ціна

Простамол Уно капсули, 60 шт.

951.99 - 951.99 ₴

Гентос краплі оральні 20 мл

431.99 - 431.99 ₴

Фармапрост супозиторії для лікування запальних захворювань чоловічої статевої системи, 10 шт.

588.99 - 588.99 ₴

Аденорм капсули по 0,4 мг, 30 шт.

231.99 - 231.99 ₴

Відповіді на поширені питання