Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Медикаменти

arrow

Препарати для опорно-рухового апарату

Препарати для опорно-рухового апарату

375 товарів знайдено

Препарати для опорно-рухового апарату

Препарати для лікування опорно-рухового апарату: види та застосування медикаментів

При діагностуванні таких проблем опорно-рухового апарату, як метаболічні та дистрофічні ураження суглобів та хребта, захворювання сполучних тканин, васкуліти лікар призначить прийом спеціальних препаратів. Вони можуть відноситись до різних фармакологічних груп, відрізнятися складом, способом застосування, показаннями та протипоказаннями. Препарати для опорно-рухового апарату повинен призначити лише лікар – не займайтеся самолікуванням.

Найбільшу ефективність демонструють нестероїдні протизапальні препарати для лікування опорно-рухового апарату людини. Вони практично не викликають появи побічних ефектів, діють швидко та результативно. Основне завдання медикаментів – усунення проявів недуги, болю, ломоти, повернення рухливості суглобів, зняття запалень та ліквідація причин їх появи. Перелік таких засобів включає велику кількість позицій. Підбирати їх слід з урахуванням показань та індивідуальних особливостей організму. Правильно підібрані ліки допоможуть вирішити проблему:

- остеохондрозу;
- радикулопатії;
- остеоартриту;
- нейропатій та ін.

У продажу є як ті засоби, що коштують дорого, так і їх аналоги, які можна купити недорого. Як приймати засіб залежить від форми випуску та рекомендацій виробника. Більшість препаратів випускається у вигляді таблеток, капсул та інших форм для перорального прийому. Але для надання екстреної допомоги та вирішення інших проблем можуть бути призначені засоби в ін’єкціях, краплі, препарати для зовнішнього застосування – мазі, гелі, креми. Для підтримки організму у процесі лікування та профілактики розвитку захворювань лікар призначить БАДи.

Як замовити препарати онлайн

У каталозі сайту довідника лікарських засобів Likie представлений великий вибір лікарських засобів для лікування опорно-рухового апарату. Вивчіть фото та огляди продукції, дізнайтесь вартість (всі ціни вказані на сторінках каталогу). Для отримання детальної інформації ознайомтеся з відгуками покупців та зв’яжіться з нашими фахівцями. Ми допоможемо підібрати медикаменти та добавки, розповімо, як пити їх правильно. Замовлення займає лише кілька хвилин. Доставка здійснюється по всій Україні - в Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Харків, Одесу, Полтаву, Миколаїв та інші населені пункти.

...
Розгорнути

Ціни на Медикаменти / Препарати для опорно-рухового апарату

Назва

Ціна

Мовекс Актів таблетки №60 - Сава Хелскеа

682.99 - 682.99 ₴

Кетонал Дуо капсули 150 мг №20

260.99 - 260.99 ₴

Мовіксикам розчин для ін'єкцій по 1,5 мл у ампулі, 15 мг/1,5 мл, 5 шт.

227.99 - 227.99 ₴

Ревмоксикам супозиторії ректальні по 15 мг, 5 шт.

138.50 - 138.50 ₴

Відповіді на поширені питання