Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Медикаменти

arrow

Препарати для нервової системи

Препарати для нервової системи

889 товарів знайдено

Препарати для нервової системи

Заспокійливі пігулки: ефективні препарати для здоров’я

Седативний препарат - це ліки від нервів, що працюють за принципом уповільнення мозкової активності та зниження дратівливості. Препарати для лікування нервової системи лікар призначає з метою усунення тривоги, вирішення проблем порушень сну, зняття стресу.

Коли варто приймати таблетки від нервів

У психіатрії часто призначають сильне заспокійливе для психів. Але такі медикаменти не використовуються для вирішення проблем стресу та дратівливості, емоційної втоми. У цих випадках слід звернути увагу на вітаміни для нервової системи, натуральні протистресові препарати, таблетки на рослинній основі. Ці засоби практично без побічних ефектів, без звикання. Можна підібрати БАДи та гомеопатичні препарати без седативного ефекту. Сильні заспокійливі без рецепта не продаються.

У яких випадках можуть бути призначені пігулки для заспокоєння нервової системи? Лікарі прописують таблетки від стресу при підвищеній тривожності та порушеннях сну. Показано терапію із застосуванням аналогічних засобів при проведенні болісних втручань, операцій, процедур, здатних підвищити рівень тривожності пацієнта. Седативні препарати у такому разі приймають до прийому знеболюючих.

Заспокійливий засіб призначають при наступних симптомах:

- різко зростаюча дратівливість;
- невдоволення навколишніми обставинами та людьми;
- швидка стомлюваність, слабкість, депресивний стан;
- порушення сну;
- тремтіння в тілі, неможливість розслабитися;
- проблеми концентрації уваги, пам’яті;
- порушення апетиту.

Не допустити проблеми допоможе зміцнення нервової системи. Використовуйте для цього заспокійливі таблетки від нервів, вітаміни від стресу, заспокійливі уколи. Препарат від нервів може бути випущений у формі крапель, розчинів, капсул, драже.

Для дорослого таблетки від тривожності можуть бути призначені у зв’язку з настанням таких життєвих ситуацій, у яких робочі процеси спричиняють постійний чи гострий стресовий стан. Він може розвинутись навіть у стресостійких та емоційно стабільних людей, які зазнають великих фізичних навантажень. Препарати, що відновлюють нервову систему, допоможуть позбутися тривожності та напруження.

У дитини нервова система розвивається поступово. У перші роки життя малюка вона нестабільна, дитина легко збудлива і гіперчутлива. За наявності ознак стресового стану у малюка обов’язково зверніться до фахівців. Після проведення необхідних обстежень лікар призначить неврологічні препарати. Вони можуть знадобитися і дітям старшого віку - у період дорослішання, при складанні іспитів, тестів, при високих розумових навантаженнях.

Як діють препарати, що зміцнюють нервову систему

Вітаміни для нервів та від тривоги – засоби, дія яких спрямована на зміну нервових зв’язків мозку та ЦНС. Вони діють на тіло для його розслаблення, уповільнюють мозкову активність, провокують заспокоєння нервової системи.

За відсутності проблем ЦНС процеси гальмування та порушення перебувають у балансі, людина сама здатна керувати своїми емоціями та станом. За умови порушення балансу розвивається дратівливість, необгрунтована агресивність. На зміну активним емоційним сплескам приходять втома та апатія. Таблетки від нервових спазмів та кращі вітаміни для відновлення нервової системи викликають посилення процесів гальмування та зменшують збудження.

Препарати для зміцнення нервової системи допомагають зняти напругу НС, покращують сон та позитивно впливають на емоційну сферу. Вони допомагають позбавитися депресій, втоми, метеозалежності.

Які медикаменти застосовуються для лікування вегетативної та периферичної нервової системи

За фармакологічними властивостями та характеристиками всі медикаменти для відновлення нервових волокон та заспокоєння можна поділити на кілька груп:

- Рослинні, натурального походження, на травах - часто використовуються корінь валеріани, собача кропива, пасифлора. Забезпечують м’яку дію та накопичувальний ефект.
- Створені зі штучно синтезованих компонентів - забезпечують виражену дію на НС. Мають протипоказання до прийому, можуть розвинутись побічні ефекти.
- Гомеопатичні ліки - не викликають пригнічення центральної нервової системи та нервових закінчень. Допомагають від агресії та дратівливості. Не рятують за сильних психічних розладів. Показані як м’яке заспокійливе.
- Комбіновані формули - у складі присутні як натуральні, так і синтетичні складові. Здійснюють значний позитивний вплив на центральну нервову систему.
- Антидепресанти – починають працювати через деякий час після прийому. Ці заспокійливі ліки при неврозі можна приймати лише за призначенням лікаря. Використовуються для підтримки процесів в ЦНС, з метою лікування деяких захворювань.
- Нейролептики – застосовуються для нормалізації психічних функцій. Мають снодійний ефект, допомагають налагодити процес сну-неспання. Поліпшують когнітивні функції.
- Седативні транквілізатори – усувають тривожність, мають снодійну, седативну, розслаблюючу дію. Забезпечують протисудомний ефект.

Обирати будь-яке заспокійливе в уколах, таблетки, що заспокоюють нерви або інші аналогічні засоби потрібно лише після проходження медичного обстеження та консультації спеціаліста. Лікар допоможе знайти оптимальне рішення для відновлення нервових клітин, пропише за потреби сильнодіючі заспокійливі або нейротропні препарати. Залежно від поточної ситуації будуть призначені хороші засоби швидкої дії або таблетки від нервового зриву, що працюють максимально швидко. Список доступних без рецепта медикаментів та добавок досить великий, але підбирати їх самостійно не слід.

Як купити ліки в Україні

У довіднику лікарських препаратів Likie є великий асортимент засобів для жінок та чоловіків, дітей, людей похилого віку. До замовлення доступна продукція за різною ціною – від невисокої вартості до дорогих ліків від відомих виробників. Ми допоможемо знайти в каталозі необхідні вам товари за оглядами, показаннями, фото, відгуками, способом застосування. Замовити їх на сайті легко - просто заповніть форму заявки і ми зв’яжемося з вами для узгодження деталей.

Наші співробітники розкажуть як приймати медикаменти та як пити вітамінні комплекси. Ми підберемо недорого аналоги засобам, які відсутні у продажу, допоможемо вирішити інші проблеми.

Доставка здійснюється по всій території України - у Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Харків, Одесу, Полтаву, Миколаїв та інші регіони країни.

...
Розгорнути

Ціни на Медикаменти / Препарати для нервової системи

Назва

Ціна

Міасер таблетки по 30 мг, 20 шт.

556.04 - 556.04 ₴

Габана капсули при епілепсії по 75 мг, 20 шт.

238.99 - 238.99 ₴

Алакор розчин для ін'єкцій по 2 мл в ампуле, 50 мг/мл, 10 шт.

1278.99 - 1278.99 ₴

Атаракс таблетки по 25 мг, 25 шт.

153.50 - 153.50 ₴

Відповіді на поширені питання