Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Медикаменти

arrow

Знеболювальні засоби

Знеболювальні засоби

426 товарів знайдено

Знеболювальні засоби

Знеболюючі препарати: швидка допомога при болю

Знеболювальні засоби – група медикаментів, призначених для усунення болю різної етіології. Не важко підібрати сильне знеболювальне при головному і зубному болю, неприємних відчуттях в м’язах, суглобах, внутрішніх органах. Підбирати знеболюючий засіб слід з урахуванням специфіки больових відчуттів. Їх можна поділити на дві групи:

- соматичні болі мають точну локалізацію, при них імпульси передаються в головний мозок специфічними шляхами;
- вісцеральний болі нелокалізовані і можуть проявлятися різними вегетативними симптомами, які здатні поширюватися по організму.

Соматичні болі можуть бути поверхневими і глибокими. Перший вид відчуттів виникає на шкірі та слизових оболонках. Другий - локалізується в м’язовій та кістковій тканинах, суглобах.

Знеболюючі ліки всмоктуються в кров і здійснюють значний вплив на чутливість організму. При цьому не виникає пригнічення чутливості інших типів.

Усі знеболювальні пігулки, знеболювальні уколи та інші форми препаратів можна класифікувати за типом включених до складу речовин:

- з центральним типом дії (Панадол, Нефопам);
- із блокуванням периферичних центрів утворення болю (Спазмалгон, Анальгін).

Форми випуску препаратів можуть бути різними. Залежно від симптоматики та показань до застосування можна обрати сильні знеболювальні таблетки, знеболювальні порошки, засоби для ін’єкцій в ампулах. Для дитини при болях можна придбати сироп чи ректальні свічки.

Коли може знадобитися сильний знеболюючий препарат

Обираючи знеболюючий порошок або будь-яку іншу форму випуску ліків обов’язково враховуйте характер та причини болю. Далеко не завжди необхідно приймати сильні знеболювальні. Актуальним такий засіб є після операції, при сильних травмах, опіках, при деяких видах хронічних захворювань. Сильнодіючі ліки може призначити лише лікар. Як приймати їх – також дізнайтеся у спеціаліста.

Звичайне знеболювальне в таблетках може знадобитися при запаленнях, спазмах і болях іншої природи виникнення. До списку знеболювальних таблеток, актуальних у цих ситуаціях, входять як нешкідливі протизапальні склади, так і наркотичні анальгетики, які не можна купити без рецепта. У деяких випадках оптимальним рішенням будуть мазі, гелі, креми для зовнішнього застосування.

Як замовити анальгетики в Україні

Багато назв препаратів, що знімають біль, знайомі покупцям, але перелік можливих ліків значно ширший. У довіднику лікарських засобів Likie ви знайдете як популярні позиції, так і їхні аналоги за доступною ціною. Продаж здійснюється онлайн – оформити покупку можна безпосередньо через каталог сайту. Для вас - великий вибір медикаментів, можливість купити їх недорого з доставкою у ваш регіон. Ми доповнили кожну з позицій докладним оглядом з описом способів застосування, показань та протипоказань, побічних ефектів. На сайті можна побачити фото продукції, прочитати відгуки, дізнатися як пити препарат. Для кожної із пропозицій вказана актуальна вартість.

Доставка організована по всій країні, в тому числі в Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Харків, Одесу, Полтаву, Миколаїв, Суми, Чернівці та інші населені пункти та області.

...
Розгорнути

Ціни на Медикаменти / Знеболювальні засоби

Назва

Ціна

Парацетамол капсули по 325 мг, 10 шт.

13.60 - 13.60 ₴

Диклофенак гель 5% 50 г

135.99 - 135.99 ₴

Ібупрофен таблетки по 200 мг, 50 шт.

66.04 - 66.04 ₴

Папаверин-Дарниця розчин для ін'єкцій по 20 мг / мл, 2 мл, 10 шт.

117.50 - 117.50 ₴

Відповіді на поширені питання