home icon
arrow
three dots
arrow

ПРЕСТАРІУМ

ПРЕСТАРІУМ

1 товарів знайдено

Знайдіть ліки за вигідною ціною в аптеках поруч

6 700 аптек

до 40% економії

67 000 товарів

Відгуки про товар ПРЕСТАРІУМ

Щоб залишити відгук, перейдіть на сторінку товару і залиште відгук, який допоможе іншим зробити правильний вибір.


Престаріум таблетки по 10 мг, 30 шт.

Елена

star
star
star
star
star

від 27 жовтня 2023

Врач назначила таблетки отцу после инсульта. Он начал их пить и через несколько дней стал сильно кашлять. Сначала решили что он заболел, может где то вирус подхватил или перемерз. Лечили сиропами и тд, но кашель вообще не проходил, он был не хуже, в одной поре. Позвонила врачу она сказала это может быть побочка от таблеток. Почитала инструкцию и правда может быть сухой кашель. Назначили другой препарат, кашель сам прошел за несколько дней. Поэтому учтите, если будете пить такой препарат, почитайте внимательно инструкцию

Престаріум таблетки по 10 мг, 30 шт.

Владос

star
star
star
star
star

від 10 жовтня 2023

.У дедушки ишемическая болезнь сердца, поставили диагноз в прошлом году. Кардиолог сказал надо поддерживать работу сердца и прописал престариум. Дед пьет по одной таблетке в день, чувствует себя сейчас нормально, по крайне мере по больницам с ним не ходим

 • Пошук товарів {tradename}

  Пошук товарів ПРЕСТАРІУМ

  У нашому каталозі лікарських засобів та інших товарів можна знайти найбільший вибір таких як ПРЕСТАРІУМ. Ця категорія товарів представлена різними виробниками та формами виготовлення.

 • Аптеки де є {tradename}

  Аптеки де є ПРЕСТАРІУМ

  Ми пропонуємо вибрати препарат ПРЕСТАРІУМ в аптеках вашого міста серед партнерів Аптека 911, АНЦ, АДД, Подорожник, Бажаємо Здоров'я та інші. Тому у вас є можливість вибирати їх як за місцем розташування, так і за ціною.

 • Забронювати {tradename}

  Забронювати ПРЕСТАРІУМ

  У вас є можливість забронювати будь-який товар із запропонованих у каталозі ПРЕСТАРІУМ у найближчій аптеці вашого міста та забрати його у зручний час за обраною адресою.

 • Придбати {tradename}

  Придбати ПРЕСТАРІУМ

  Придбати ПРЕСТАРІУМ на сайті Likie.ua дуже просто! Ціна на ПРЕСТАРІУМ гарантовано найнижча в вашомі місті і знаходиться в діапазоні від 144.7 грн. до 303.4 грн. в залежності від обраного виробника.

Ціни на «ПРЕСТАРІУМ» в аптеках міста

Назва

Ціна

Престаріум таблетки по 5 мг, 30 шт.

144.70 - 234.50 ₴

Престаріум таблетки по 10 мг, 30 шт.

178.86 - 303.40 ₴