home icon
arrow
three dots
arrow

КАСАРК

КАСАРК

1 товарів знайдено

Знайдіть ліки за вигідною ціною в аптеках поруч

6 700 аптек

до 40% економії

67 000 товарів

Повний аналог до товару «КАСАРК»

Відгуки про товар КАСАРК
Щоб залишити відгук, перейдіть на сторінку товару і залиште відгук, який допоможе іншим зробити правильний вибір.


 • Пошук товарів {tradename}

  Пошук товарів КАСАРК

  У нашому каталозі лікарських засобів та інших товарів можна знайти найбільший вибір таких як КАСАРК. Ця категорія товарів представлена різними виробниками та формами виготовлення.

 • Аптеки де є {tradename}

  Аптеки де є КАСАРК

  Ми пропонуємо вибрати препарат КАСАРК в аптеках вашого міста серед партнерів Аптека 911, АНЦ, АДД, Подорожник, Бажаємо Здоров'я та інші. Тому у вас є можливість вибирати їх як за місцем розташування, так і за ціною.

 • Забронювати {tradename}

  Забронювати КАСАРК

  У вас є можливість забронювати будь-який товар із запропонованих у каталозі КАСАРК у найближчій аптеці вашого міста та забрати його у зручний час за обраною адресою.

 • Придбати {tradename}

  Придбати КАСАРК

  Придбати КАСАРК на сайті Likie.ua дуже просто! Ціна на КАСАРК гарантовано найнижча в вашомі місті і знаходиться в діапазоні від 136.99 грн. до 353.31 грн. в залежності від обраного виробника.

КАСАРК

Від чого призначають Касарк?

Препарат містить кандесартан, чинить антигіпертензивну дію, застосовується при серцево-судинних патологіях, у тому числі при значному ураженні органів. Проявляє довготривалий ефект і зниження артеріального тиску внаслідок зменшення опору судин, при цьому не впливаючи на кількість серцевих скорочень.

Препарат не спричиняє медикаментозної залежності. Належить до швидкодіючих – стійка нормалізація артеріального тиску без ризику гіпотонії спостерігається вже через 2 години після прийому та зберігається не менше доби.

До додаткової дії належить збільшення кровотоку в нирках, що сприяє зниженню артеріального тиску при діабетичній нефропатії. Пацієнти, які приймають Касарк, рідше піддаються госпіталізації з приводу розвитку хронічної серцевої недостатності, також знижується ризик смертності та тяжких ускладнень. Препарат може застосовуватись у комплексному лікуванні.

Показання

Призначається при неможливості застосування інгібіторів АПФ (непереносимість) для лікування таких патологій:

 • есенційна гіпертензія у дорослих;
 • порушення систолічної функції лівого шлуночка;
 • серцева недостатність та ризик її розвитку;
 • ниркова недостатність легкого та помірного ступеня;
 • діабетична нефропатія при діабеті ІІ типу.

Препарат розглядають як підтримуючий засіб при артеріальній гіпертензії, а також профілактичний при ризику виникнення ускладнень: застійні явища, серцева, ниркова недостатність.

Протипоказання

Не застосовується при індивідуальній непереносимості чи алергії на діючу речовину. Протипоказаний при тяжких ураженнях печінки та холестазі. Касарк несумісний з препаратами калію та калійзберігаючими діуретиками, а також гепарином, внаслідок одночасного прийому може розвинутись гіперкаліємія.

Прийом НПЗП та аспірину знижує антигіпертензивну дію. При цьому зростає ризик ураження нирок та виникнення гострої ниркової недостатності. З обережністю призначається пацієнтам похилого віку через ризик ураження нирок, гіперкаліємії та розвитку гіпотонії.

Як приймати Касарк?

На початку лікування в індивідуальному порядку підбирається мінімально можлива доза з її подальшим підвищенням до отримання стабільного антигіпертензивного ефекту.

При підвищенні артеріального тиску початкова доза 8 мг, в більшості випадків терапевтичний ефект досягається протягом 4-х тижнів, деяким пацієнтам дозу можна підвищити до 16 мг на добу, і максимум 32 мг на добу. Одночасний прийом з діуретиками підвищує антигіпертензивний ефект. Пацієнтам похилого віку корекція дозу не є необхідною.

При патологіях серця початкова доза не повинна перевищувати 4 мг, надалі можливе поступове збільшення протягом 14 днів, але не вище, ніж до 32 мг на добу.

Дозування індивідуально розраховують для застосування Касарку хворим з дегідратацією, печінковою та нирковою недостатністю.

Скільки можна приймати Касарк?

Препарат призначається для тривалої терапії, але з обов'язковим контролем артеріального тиску.

Чи можна використовувати Касарк під час вагітності?

Не призначається при плануванні та після настання вагітності. При необхідності проведення антигіпертензивної терапії підбирається альтернативне лікування.

Чи може бути передозування від Касарку?

Можливий розвиток гіпотензії та запаморочення, посилення побічних ефектів. Лікування передозування симптоматичне.

...
verified
Перевірено нашим фахівцем 7 березня 2024 р.
doctor
Тимошенко Анастасія Юріївна
Уролог
Стаж 4 роки

Ціни на «КАСАРК» в аптеках міста

Назва

Ціна

Касарк таблетки 8 мг блістер № 30

136.99 - 201.00 ₴

Касарк таблетки 32 мг блістер № 30

168.32 - 235.00 ₴

Касарк таблетки 16 мг блістер № 30

156.69 - 225.00 ₴

Касарк H таблетки 16 мг + 12,5 мг блістер № 30

167.05 - 197.29 ₴