cart icon0

КАЛЬЦІЙ-Д3

1 товарів знайдено

emptyBox

Кажуть, що зараз товарів «КАЛЬЦІЙ-Д3» в Україні не знайдеш :(

Але ви не залишитеся без потрібних ліків!

 • Пошук товарів {tradename}

  Пошук товарів КАЛЬЦІЙ-Д3

  У нашому каталозі лікарських засобів та інших товарів можна знайти найбільший вибір таких як КАЛЬЦІЙ-Д3. Ця категорія товарів представлена різними виробниками та формами виготовлення.

 • Аптеки де є {tradename}

  Аптеки де є КАЛЬЦІЙ-Д3

  Ми завжди пропонуємо широкий вибір аптек у вашому місті, які мають в наявності КАЛЬЦІЙ-Д3. Тому у вас є можливість вибирати їх як за місцем розташування, так і за ціною.

 • Забронювати {tradename}

  Забронювати КАЛЬЦІЙ-Д3

  У вас є можливість забронювати будь-який товар із запропонованих у каталозі КАЛЬЦІЙ-Д3 у найближчій аптеці вашого міста та забрати його у зручний час за обраною адресою.

 • Придбати {tradename}

  Придбати КАЛЬЦІЙ-Д3

  Придбати КАЛЬЦІЙ-Д3 на сайті Likie.ua дуже просто! Ціна на КАЛЬЦІЙ-Д3 гарантовано найнижча в вашомі місті і знаходиться в діапазоні від 25.77 грн. до 499.5 грн. в залежності від обраного виробника.

КАЛЬЦІЙ-Д3

Від чого призначають Кальцій D3?

Препарат має комплексний склад, спрямований на запобігання вимиванню кальцію з кісток. Уповільнює процеси ослаблення кісткової тканини при остеопорозі, показаний при порушенні засвоєння кальцію та вітаміну D3. При прийомі кальцію D3 нормалізується метаболізм, збільшується концентрація мінералу в кістках, хребті, хрящах і зубних тканинах.

Застосовується при ламкості нігтів, випадінні волосся, зміцнює зуби, необхідний дітям у період активного росту. В постклімактеричному періоді кальцій та вітамін D3 зменшують ризик ламкості кісток завдяки зміцненню опорно-рухового апарату. Препарат не накопичується в нирках та сечовивідних шляхах, а також не впливає на стан судин при вживанні в терапевтичних дозах.

Показання

Кальцій D3 застосовується в профілактичних цілях при відсутності здорового раціону та нестачі мікроелементів. Необхідний пацієнтам із порушенням засвоєння вітаміну D, підліткам при високих фізичних навантаженнях. Жінкам препарат призначають:

 • у пременопаузі в складі гормонозамісної терапії;
 • після настання клімаксу для попередження системного остеопорозу;
 • при плануванні вагітності та в 1 триместрі для нормального розвитку плода.

Препарат ефективний при захворюваннях суглобів: дегенеративній зміні хрящів та кісток, артрозах.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість або алергічні реакції на складові препарату. Не призначається при ризику розвитку гіперкальціємії, захворюваннях щитоподібної залози, гіперкальціурії. Протипоказаний при нирковій недостатності, нирковокам'яній хворобі та ризику утворення каменів у сечовивідних шляхах, сечовому міхурі. Гіпервітаміноз також належить до протипоказань.

Не призначається одночасно із серцевими глікозидами, антибіотиками, препаратами тетрациклінового ряду. Слід враховувати вплив Кальцій D3 на засвоєння заліза, цинку та жиророзчинних вітамінів. З обережністю застосовують для лежачих хворих, оскільки можливий розвиток гіперкальціємії. Препарат містить сахарозу та протипоказаний пацієнтам зі спадковою непереносимістю.

Як приймати Кальцій D3?

Таблетки слід розжувати або потримати у роті до повного розчинення. Не запивати молоком! Режим лікування для дорослих та підлітків наступний:

 • 1 таблетка кальцію 500 мг та вітаміну D3 400 мл – 2 рази на добу;
 • 1 таблетка Кальцій D3 Форте – 1 раз на добу;

Літнім пацієнтам дозу встановлює лікар.

Скільки можна приймати Кальцій D3?

Препарат призначають курсами по 30 днів із обов'язковою перервою. При необхідності курс лікування можна повторити.

Чи можна використовувати Кальцій D3 під час вагітності?

Препарат призначається вагітним жінкам під лікарським контролем за показаннями.

Чи можливе передозування від Кальцій D3?

Високі дози призводять до гіперкальціємії. Даний стан супроводжується розладами психіки, порушенням серцевого ритму, ураженням нирок та накопиченням кальцію в м'язах. Невелике передозування викликає слабкість, спрагу, нудоту, анорексію. Тяжкі випадки можуть призвести до смерті.

...
Розгорнути

Ціни на «КАЛЬЦІЙ-Д3» в аптеках міста

Назва

Ціна

Кальцій з вітаміном Д3 мінеральний комплекс таблетки по 0,5 г, 100 шт. Еліт-Фарм

25.77 - 45.00 ₴

Кальцій Д3 голд капсули № 50

65.75 - 65.75 ₴

Кальцій-Д3 Нікомед таблетки з апельсиновим смаком, 20 шт.

86.67 - 118.84 ₴

Кальцій вітамін Д3 таблетки 800 мг № 90

86.01 - 90.70 ₴