cart icon0

ЕНАЛАПРИЛ

1 товарів знайдено

emptyBox

Кажуть, що зараз товарів «ЕНАЛАПРИЛ» в Україні не знайдеш :(

Але ви не залишитеся без потрібних ліків!

 • Пошук товарів {tradename}

  Пошук товарів ЕНАЛАПРИЛ

  У нашому каталозі лікарських засобів та інших товарів можна знайти найбільший вибір таких як ЕНАЛАПРИЛ. Ця категорія товарів представлена різними виробниками та формами виготовлення.

 • Аптеки де є {tradename}

  Аптеки де є ЕНАЛАПРИЛ

  Ми завжди пропонуємо широкий вибір аптек у вашому місті, які мають в наявності ЕНАЛАПРИЛ. Тому у вас є можливість вибирати їх як за місцем розташування, так і за ціною.

 • Забронювати {tradename}

  Забронювати ЕНАЛАПРИЛ

  У вас є можливість забронювати будь-який товар із запропонованих у каталозі ЕНАЛАПРИЛ у найближчій аптеці вашого міста та забрати його у зручний час за обраною адресою.

 • Придбати {tradename}

  Придбати ЕНАЛАПРИЛ

  Придбати ЕНАЛАПРИЛ на сайті Likie.ua дуже просто! Ціна на ЕНАЛАПРИЛ гарантовано найнижча в вашомі місті і знаходиться в діапазоні від 6.49 грн. до 230.96 грн. в залежності від обраного виробника.

ЕНАЛАПРИЛ

Від чого призначають Еналаприл?

Монокомпонентний препарат містить еналаприлу малеат. Застосовується для лікування пацієнтів з артеріальною гіпертензією та має гемодинамічний ефект. Зменшує опір артерій без збільшення швидкості серцевих скорочень та зміни ритму. При прийомі внутрішньо прискорює нирковий кровотік, що забезпечує більш ефективне та тривале зниження артеріального тиску.

Еналаприл зменшує ризик розвитку гіпокаліємії, в тому числі при одночасному прийомі діуретиків. Позитивно впливає на стан пацієнтів із серцевою недостатністю, покращуючи здатність переносити фізичні навантаження та зменшуючи ризик розвитку інфаркту міокарда.

Починає діяти через 60 хвилин, а максимальна концентрація в крові спостерігається через 4-6 годин після прийому. Гіпотензивна та гемодинамічна дія при правильно підібраній дозі зберігається протягом 24 годин.

Показання

Еналаприл застосовується для лікування наступних захворювань серцево-судинної системи у дорослих та дітей віком від 6 років:

 • артеріальна гіпертензія;
 • серцева недостатність із вираженими клінічними проявами;
 • дисфункції серця.

Також призначається для профілактики розвитку нестабільної стенокардії та інфаркту міокарда.

Тривалий прийом у терапевтичних дозах знижує ризик розвитку тяжких ускладнень та смертності. Антигіпертензивний ефект препарату є тривалим (понад 24 години) та стабільним.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість діючої речовини або будь-якого компонента препарату. В анамнезі алергічні реакції та розвиток ангіоневротичного шоку, пов'язаного з прийомом будь-якого інгібітора АПФ, або спадкові прояви патології. Протипоказаний також при таких захворюваннях:

 • цукровий діабет;
 • тяжкі дисфункції нирок;
 • симптоматична ускладнена гіпотензія;
 • захворювання судин головного мозку;
 • заплановані хірургічні втручання.

Слід враховувати можливість розвитку гіперкаліємії, особливо у пацієнтів похилого віку. Не застосовується лікарський засіб одночасно з препаратами літію.

Як приймати Еналаприл?

Препарат випускається в дозуванні 5 мг, 10 мг і 20 мг, що дозволяє підібрати індивідуальний режим лікування. При артеріальній гіпертензії призначається:

 • дорослим – початкова доза 5 мг 1 раз на добу;
 • надалі – 10-20 мг залежно від ступеня корекції показників АТ;
 • при одночасному прийомі діуретиків – 5 мг 1 раз на добу;
 • дітям від 6 років – 2,5 мг 1 раз на добу, при масі тіла понад 50 кг – 5 мг 1 раз на добу.

Максимальна доза для дорослих не повинна перевищувати 40 мг на добу.

При клінічно вираженій серцевій недостатності застосовують такі дози:

 • початкова доза – 2,5 мг;
 • перші 7 днів – 5 мг 2 рази на добу;
 • наступні 7 днів — 10 мг 1-2 рази на добу;
 • надалі – 10-20 мг 1-2 рази на добу.

Якщо спостерігається артеріальна гіпертензія на тлі ниркової недостатності, при незначних порушеннях дозування стандартне. При виражених проявах дисфункції нирок – 2,5-5 мг у дні гемодіалізу. Дозу для пацієнтів похилого віку коригують індивідуально, враховуючи функцію нирок.

Скільки можна приймати Еналаприл?

Терапія препаратом тривала, але з обов'язковим контролем артеріального тиску та індивідуальним підбором дозування.

Чи можна використовувати Еналаприл під час вагітності?

Препарат протипоказаний жінкам, які планують зачаття, та вагітним пацієнткам. Відрізняється фетотоксичністю та неонатальною токсичністю. Може спричинити ниркову недостатність, гіпотензію, гіперкаліємію у плода. Особливо небезпечний у 2-3 триместрі.

Чи може бути передозування від Еналаприлу?

Слід враховувати ризик розвитку гіпотензії, циркуляторного шоку, ниркової недостатності та суворо дотримуватися призначеної дози.

...
Розгорнути

Ціни на «ЕНАЛАПРИЛ» в аптеках міста

Назва

Ціна

Еналаприл-Здоров'я таблетки по 5 мг, 20 шт.

6.49 - 13.00 ₴

Еналаприл пігулки по 10 мг, 20 шт.

9.10 - 18.00 ₴

Еналаприл таблетки 10 мг №20

8.21 - 12.60 ₴

Еналаприл таблетки 5 мг блістер № 20

8.28 - 10.95 ₴