Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Медикаменти

arrow

Препарати для шлунково-кишкового тракту

Препарати для шлунково-кишкового тракту

749 товарів знайдено

Препарати для шлунково-кишкового тракту

Препарати для шлунково-кишкового тракту: доступні за ціною аптечні засоби

Спектр функцій, що виконуються шлунково-кишковим трактом, включає чимало важливих для організму процесів, у тому числі допомогу у розщепленні та поглинанні білків, жирів та вуглеводів. Крім цього ШКТ:

- забезпечує імунологічний захист від небезпечних для здоров’я мікроорганізмів;
- сприяє виведенню токсинів;
- бере участь у синтезі гормонів та інших активних речовин.

Всі ці функції (і багато інших додатково) ШКТ стабільно виконує. Але іноді в процесі функціонування органів та систем виникають збої, спричинені захворюваннями, запаленнями чи іншими проблемами здоров’я. Так, при целіакії порушується процес всмоктування корисних речовин, а при дисбіозі виникає погіршення синтезу вітаміну К. Таких проблем багато і викликані вони можуть бути різними причинами.

Які приймати препарати для нормалізації роботи кишечника

Вітаміни для кишківника відіграють дуже важливу роль. Вони забезпечують умови для нормального функціонування травної системи, підтримують органи у здоровому стані, захищають від патогенних мікроорганізмів. До списку особливо важливих для ШКТ компонентів можна включити:

- Пантотенову кислоту, яка є складовою коензиму А, що бере участь в обміні жирних кислот та ацетилюванні білка. Необхідний для нормалізації стану слизових оболонок.
- Тіамін - сприяє виробленню енергії, проведенню нервових імпульсів. Бере участь у нормалізації апетиту.
- Вітамін D – бере участь в обмінних процесах кальцію та фосфору, сприяє мінералізації скелета. Допомагає підтримувати здоров’я зубів. Знижує ризик розвитку раку товстої кишки.
- Цинк - сприяє синтезу та стабілізації білків та молекул ДНК, РНК. Бере участь у репарації тканин, серед яких і кишковий епітелій. При нестачі цинку може розвинутись гіпоосмія (порушення нюху). Сильний дефіцит мінералу призводить до розвитку затяжної діареї.
- Залізо - забезпечує транспортування кисню до тканин. Дефіцит заліза (анемія) призводить до атрофії слизових оболонок.

Препарати для кишечника можуть включати калій, магній, вітамін К та інші елементи. Нерідко для профілактики та лікування ШКТ використовують засоби на травах.

Лікування шлунково-кишкового тракту аптечними препаратами

ШКТ - ціла система внутрішніх органів, призначених для переробки спожитих людиною продуктів. Корисні речовини, витягнуті з їжі, органами шлунково-кишкового тракту перенаправляються в організм. неперетравлені залишки виводяться назовні. До основних органів системи відносяться шлунок та кишечник (тонка, товста та пряма кишки). Проблеми системи травлення можуть бути викликані внутрішніми та зовнішніми причинами. На жаль, вони не є рідкістю і виникають у будь-якому віці. З профілактичною метою та для лікування використовуйте ферментні препарати для лікування захворювань ШКТ. Вони допоможуть впоратися з проблемами:

- спазмів та печії;
- газів та метеоризму;
- порушень кислотності;
- збоїв апетиту;
- недоліку чи надлишку ваги;
- нестачі вітамінів та мінералів;
- порушення мікрофлори, випорожнень, обмінних процесів;
- різних алергій.

У продажу є препарати, що стимулюють перистальтику кишечника та препарати, що уповільнюють перистальтику кишечника. Не важко підібрати таблетки від болю в шлунку, ліки для захисту слизової шлунка. В онлайн довіднику лікарських препаратів Likie можна купити:

- препарати, що знімають запалення кишок;
- таблетки від болю у кишечнику;
- таблетки для покращення травлення;
- обволікаючі засоби для шлунка;
- препарати, що регулюють моторику ШКТ;
- ліки для відновлення шлунка, підшлункової;
- інші препарати для лікування шлунково-кишкового тракту.

Таблетки для шлунка та ліки для кишечника можуть включати ферменти, пребіотики та пробіотики, натуральні харчові волокна. Ці речовини покращують перебіг процесу перетравлення продуктів харчування, підтримують нормальний стан мікрофлори системи. Вони необхідні для м’якого та комфортного очищення кишечника та мінімізації ризику виникнення проблем.

Лікування кишківника та інших складових частин шлунково-кишкової системи має проводитися під контролем лікаря. Після проведення необхідних обстежень фахівець призначить таблетки від болів у шлунку, протизапальні препарати для лікування кишечника, засоби для поліпшення моторики кишечника, таблетки від спазмів кишечника. Ліки для шлунка можуть бути випущені у різних формах. Попитом користується обволікаюча суспензія від болю в шлунку, ліки для шлунка і протизапальні для кишечника в капсулах. Засоби від болю у шлунку можуть бути випущені у формі крапель, гелів та інших варіантів, зручних для вживання.

Як швидко замовити знеболювальні від шлунка та препарат для перистальтики кишечника

Якщо вам потрібні пігулки при болях у шлунку або засіб, який нормалізує роботу кишечника – оформіть замовлення в каталозі сайту Likie. Ми не просто продаємо пігулки при болях у шлунку. Ми надаємо детальну інформацію про:

- складі та способи застосування засобу;
- показання та протипоказання до прийому;
- побічні ефекти та обмеження;
- аналоги за низькою ціною.

Обирайте за вартістю, фото, відгуками, оглядами. Дізнайтеся, як приймати і як пити засіб, яку дію він надає і як швидко усуває проблему. Наші фахівці допоможуть підібрати відповідний протизапальний препарат для кишечника або засіб, що забезпечує покращення перистальтика кишечника. Таблетки від запалення кишечника та шлунка можна купити недорого та з доставкою по Україні - у Київ, Львів, Дніпро, Одеса, Запоріжжя, Харків, Миколаїв, Полтаву та інші населені пункти.

...
Розгорнути

Ціни на Медикаменти / Препарати для шлунково-кишкового тракту

Назва

Ціна

Гідрасек 10 мг саше №16 суспензія

668.99 - 668.99 ₴

Домрид таблетки від нудоти та блювання по 10 мг, 30 шт.

143.50 - 143.50 ₴

Фарміна супозиторії по 1,5 г, 10 шт.

108.99 - 108.99 ₴

Вікаїр таблетки, 10 шт.

80.99 - 80.99 ₴

Відповіді на поширені питання