Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Медикаменти

arrow

Гормональні препарати

Гормональні препарати

222 товарів знайдено

Гормональні препарати

Гормональні препарати: властивості та показання до прийому медикаментів

Аптека гормональних препаратів може запропонувати величезний перелік засобів, які допомагають збалансувати гормони. Ці медикаменти призначені для нормалізації обмінних процесів і відновлення гормонального фону, який відповідає за практично всі процеси, що протікають в тілі. Гормональні препарати для жінок застосовуються в гінекології і є найбільш ефективним рішенням для відновлення порушеного балансу гормонів. Перш ніж почати приймати гормональні таблетки, обов’язково вивчіть склад, показання, протипоказання, спосіб застосування, побічні ефекти засобів. Не займайтеся самолікуванням – гормони повинен призначати лише лікар після проведення низки обстежень.

Препарати, що відновлюють гормональний фон у жінок: коли та як приймати

Жінкам засоби для нормалізації гормонального фону призначають найчастіше при діагностуванні таких проблем:

- складності у настанні вагітності;
- зриви вагітності, викидні;
- для відновлення гормонального фону у період виношування дитини;
- запобігання небажаній вагітності;
- запальні процеси органів малого таза;
- порушення гормонального фону;
- вугрова хвороба, акне;
- надмірна вага, ожиріння;
- онкологічні захворювання та їх ускладнення;
- клімакс, постклімактеричний період.

Гормональні протизапальні препарати та засоби, що нормалізують фон, призначають лише за результатами низки аналізів. Прийом ліків проводиться під суворим контролем лікаря.

Естрогеновмісні препарати: побічні дії та протипоказання

Навіть найкращі гормональні препарати можуть бути небезпечними для здоров’я. З обережністю приймати такі засоби слід за наявності хронічних захворювань та гострих перебігів деяких хвороб. До протипоказань відносяться:

- онкологія матки та грудей;
- маткові кровотечі;
- тромбофлебіти та тромбоемболічна хвороба;
- печінкова та ниркова недостатність;
- цукровий діабет;
- порушення зору, міопія;
- меланома та ін.

Не слід приймати жіночі гормони у таблетках за наявності 2-х і більше переривань вагітності в анамнезі. Будь-які ліки при гормональному порушенні приймаються з максимальною відповідальністю. Тільки так можна досягти очікуваного результату без отримання додаткових проблем.

Гормональні препарати: список видів засобів за призначенням

Таблетки від гормонального збою можуть бути призначені не тільки для вирішення гінекологічних проблем. Сучасна фармакологія пропонує ліки для дітей, для чоловіків, для жінок після 40 років та іншого віку. Такі медикаменти допоможуть вирішити складнощі з гормонами, що виробляються різними внутрішніми органами - гіпофізом, щитовидною, паращитовидною, вилочковою та підшлунковою залозами, наднирниками.

Найбільш популярні та затребувані естрогени у таблетках. Їх можна купити без рецепта в аптеці. До таких засобів відносяться естрогенові та естроген-прогестагенні контрацептиви, міні-пілі, гестагенні протизаплідні склади.

Продаються і вітаміни, що нормалізують гормональний фон, БАДи, гормональні свічки (часто застосовуються для лікування міоми), гормональні уколи в ампулах. Можна придбати фітогормон для жінок, дітей, чоловіків.

Препарати з естрогеном часто призначають жінкам після 50 років. У цей період, починаючи приблизно з 45 років, рівень естрогену в організмі знижується, що може спричинити серйозні соматичні захворювання та яскраві прояви клімактеричного синдрому.

Як купити ліки

У довіднику лікарських препаратів Likie ви знайдете великий вибір медикаментів та вітамінних комплексів. Замовити їх легко – продаж здійснюється онлайн. Достатньо обрати у каталозі сайту необхідні вам позиції та заповнити заявку. Для наших клієнтів:

- доступна вартість (всі актуальні ціни вказані на сайті);
- наявність реальних фото на сторінках із товарами;
- докладні огляди, інструкції та відгуки;
- доставка по всій Україні.

Наші фахівці розкажуть, як пити ліки, допоможуть підібрати аналоги недорого та оформити покупку у телефонному чи онлайн режимі. Замовити продукцію можна з Києва, Дніпра, Львова, Запоріжжя, Харкова, Одеси, Полтави, Миколаєва та інших регіонів країни.

...
Розгорнути

Ціни на Медикаменти / Гормональні препарати

Назва

Ціна

Дроспіфем 20 таблетки по 0,02 мг/3 мг, 28 шт.

250.99 - 255.99 ₴

L-Тироксин 50 Берлін-Хемі таблетки, 50 шт.

101.03 - 101.03 ₴

Фемостон Конті таблетки 1 мг/5 мг, 28 шт.

641.99 - 641.99 ₴

Естрожель гель 0,6 мг/г, 80 г

454.22 - 454.22 ₴

Відповіді на поширені питання