home icon
arrow
three dots
arrow

ДИКЛОБЕРЛ

ДИКЛОБЕРЛ

1 товарів знайдено

Знайдіть ліки за вигідною ціною в аптеках поруч

6 700 аптек

до 40% економії

67 000 товарів

Відгуки про товар ДИКЛОБЕРЛ

Щоб залишити відгук, перейдіть на сторінку товару і залиште відгук, який допоможе іншим зробити правильний вибір.

5
(2)

Диклоберл 100 супозиторії по 100 мг №10 (5х2)

Маргарита

star
star
star
star
star

від 30 жовтня 2023 р.

Диклоберл уже перепробовала вся семья, тк это лучшее обезболивающее. У мужа болела поясница, у мамы ревматоидный артрит. Все хорошо знакомы с таким препаратом. Он хорошо снимает воспалительный процесс. Знакомый врач посоветовал пользоваться свечами. Говорит от уколов много побочек и на желудок они сильно влияют

Диклоберл 100 супозиторії по 100 мг №10 (5х2)

Лея

star
star
star
star
star

від 12 жовтня 2023 р.

.Противовоспалительные свечи давно лежали в аптечке, когда то мне прописывал их гинеколог, я лечилась от воспаления по женски. Мне их назначили на 2 недели, а в пачке 10 штук, поэтому пришлось брать две. Несколько штук там осталось. И недавно они пригодились снова. У мамы были сильные боли в позвоночнике, врач посоветовал тоже такие свечи. Я отдала те что были у меня, на первые дни ей хватило. Свечи хорошие, помогают при разных воспалениях

 • Пошук товарів {tradename}

  Пошук товарів ДИКЛОБЕРЛ

  У нашому каталозі лікарських засобів та інших товарів можна знайти найбільший вибір таких як ДИКЛОБЕРЛ. Ця категорія товарів представлена різними виробниками та формами виготовлення.

 • Аптеки де є {tradename}

  Аптеки де є ДИКЛОБЕРЛ

  Ми пропонуємо вибрати препарат ДИКЛОБЕРЛ в аптеках вашого міста серед партнерів Аптека 911, АНЦ, АДД, Подорожник, Бажаємо Здоров'я та інші. Тому у вас є можливість вибирати їх як за місцем розташування, так і за ціною.

 • Забронювати {tradename}

  Забронювати ДИКЛОБЕРЛ

  У вас є можливість забронювати будь-який товар із запропонованих у каталозі ДИКЛОБЕРЛ у найближчій аптеці вашого міста та забрати його у зручний час за обраною адресою.

 • Придбати {tradename}

  Придбати ДИКЛОБЕРЛ

  Придбати ДИКЛОБЕРЛ на сайті Likie.ua дуже просто! Ціна на ДИКЛОБЕРЛ гарантовано найнижча в вашомі місті і знаходиться в діапазоні від 94.68 грн. до 205 грн. в залежності від обраного виробника.

ДИКЛОБЕРЛ

Показання

Нестероїдний препарат Диклоберл має потужний протизапальний та знеболюючий ефект. Він показаний при таких станах:

 • загострення подагри;
 • артрит;
 • міалгія;
 • ревматизм;
 • невралгія;
 • остеохондроз;
 • травми;
 • зубний біль.

Протипоказання до призначення Диклоберла

Диклоберл не рекомендується використовувати пацієнтам, у яких спостерігається висока чутливість до диклофенака або інших нестероїдних протизапальних засобів. Крім цього, препарат не призначається у таких випадках:

 • патології крові;
 • пептична виразка;
 • виразка шлунка або дванадцятипалої кишки;
 • кровотеча в органах ШКТ;
 • бронхіальна астма;
 • вагітність або період грудного вигодовування;
 • дитячий вік до 15 років.

Для чого призначають Диклоберл?

Препарат використовується як протизапальний та знеболюючий засіб. Його призначають на лікування невралгії, м'язових болей, патологій опорно-рухового апарату.

Чи можна колоти Диклоберл щодня?

Стандартне лікування препаратом Диклоберл становить одноразове введення речовини. У тяжких випадках лікар може рекомендувати проведення двох ін'єкцій з інтервалом у кілька годин. При цьому загальна доза не може перевищувати 150 мг. Ін'єкції можна комбінувати із застосуванням Диклоберлу в формі супозиторіїв або таблеток.

Якщо необхідно продовжувати лікування із застосуванням диклофенаку, пацієнту рекомендують приймати препарат у формі капсул пролонгованої дії. Це пов'язано з тим, що при попаданні активної речовини лікарського засобу в кровотік суттєво підвищується ризик розвитку кровотечі в шлунку або кишківнику.

Як впливає Диклоберл на тиск?

Дослідження показали підвищення тиску у пацієнтів з артеріальною гіпертензією. Через тиждень прийому лікарського засобу систолічний тиск підвищувався на 16,76± 4,0 мм. рт. ст. Ця побічна дія ліків зустрічається не так часто. Однак її важливо враховувати, призначаючи Диклоберл людям, які входять до групи ризику з розвитку гіпертонічної хвороби. Особливо це застереження стосується тих, хто переніс інфаркт міокарда, інсульт або має серцеву недостатність в анамнезі.

Через скільки діє Диклоберл?

При внутрішньом'язовому введенні препарату його дія починається протягом 10-15 хвилин. При використанні Диклоберлу у вигляді супозиторіїв або таблеток максимальна концентрація активного компонента в крові досягається через 1 годину.

Чи дозволено приймати Диклоберл під час вагітності?

Препарат Диклоберл протипоказаний для застосування під час вагітності. Дослідження довели, що використання лікарського засобу після 28 тижнів вагітності здатне спровокувати раннє закриття артеріальної протоки у плода. Прийом будь-яких препаратів із групи НПЗЗ після 20 тижнів може призвести до маловоддя, порушення роботи нирок у плода.

Крім цього, прийом препарату неприпустимий на будь-якому терміні вагітності, оскільки є ризик розвитку різних ускладнень у плода та вагітної жінки. При необхідності використовувати нестероїдні протизапальні засоби у цей період призначати препарат та контролювати його застосування повинен лікар.

...
verified
Перевірено нашим фахівцем 24 січня 2024 р.
doctor
Інюшина Юлія Михайлівна
Сімейний лікар
Стаж 2 роки

Ціни на «ДИКЛОБЕРЛ» в аптеках міста

Назва

Ціна

Диклоберл 50 супозиторії по 50 мг №10 (5х2)

94.68 - 173.00 ₴

Диклоберл N75 розчин д/ін. 75 мг/3 мл по 3 мл №5 в амп.

128.25 - 175.00 ₴

Диклоберл ретард 100 мг N20 капсули

138.17 - 199.00 ₴

Диклоберл 100 супозиторії по 100 мг №10 (5х2)

146.00 - 205.00 ₴