Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Медикаменти

arrow

Засоби від паразитів

Засоби від паразитів

33 товарів знайдено

Засоби від паразитів

Як обрати протипаразитарний препарат

У світі існує велика кількість різновидів паразитів. Багато хто з них здатний жити і розвиватися в організмі людини, викликаючи при цьому прояв неприємних симптомів. Наслідки зараження може бути досить серйозними. Не ігноруйте хворобу. Тим більше, для лікування у продажу є антипаразитарні препарати у широкому діапазоні варіантів.

Коли необхідно купити засіб від паразитів

Лікарські засоби від паразитів можуть знадобитися при прояві наступних симптомів:

- алергічні прояви - сльозогінність, висипання на шкірі, нежить;
- часті застудні захворювання, знижений імунітет;
- постійна втома, апатія;
- почастішання головного болю;
- поява проблем ШКТ, діарея, запори;
- хворобливі відчуття у суглобах та м’язах;
- порушення сну, втрата чи посилення апетиту;
- набряклість, темні кола та мішки під очима.

Ці та інші симптоми можуть бути ознакою того, що в організмі завелися непрохані гості. Точний діагноз може поставити лікар після проведення обстеження. Він призначить ефективний засіб для очищення організму від паразитів.

Чому важливо своєчасно почати приймати протипаразитарні засоби

Зараження може призвести до розвитку серйозних проблем здоров’я. Залежно від типу паразитів за відсутності лікування можуть наступити:

- тромбоз, який підвищує ризик інсульту;
- погіршення зору, розвиток патології очей;
- підвищення рівня цукру в крові;
- астма, захворювання дихальних шляхів;
- захворювання серцево-судинної системи

Не забувайте і про профілактику. Ліки від глистів швидше за все не знадобляться, якщо дотримуватися простих заходів гігієни. Мийте фрукти та овочі перед вживанням у їжу. Обов’язково мийте руки після прогулянок та відвідування громадських місць. Налагодьте режим сну та неспання, ведіть активний спосіб життя. У деяких випадках може знадобитися таблетка для профілактики глистів.

Як обрати хороші протиглистові препарати

Обираючи антипаразитарний засіб лікар керується принципом його дії та показаннями до застосування. Організм людини найчастіше заражається декількома видами гельмінтів:

- круглі гельмінти – нематоди;
- плоскі хробаки – трематоди;
- стрічкові гельмінти – цестоди.

Паразити здебільшого заселяються в кишечник, але іноді паразитують і в інших частинах тіла. Вони завдають реальної шкоди людині. Іноді лише одна таблетка від глистів для людини допоможе швидко вирішити проблему.

Призначаючи антипаразитарний препарат, лікар перш за все ідентифікує гельмінтів і підбирає протиглистове для людей за складом та механізмом роботи. Протигельмінтні препарати підбираються і з урахуванням стадії розвитку хробаків. Є сучасні антигельмінтні препарати, що діють лише на личинок, а є такі засоби від кишкових паразитів, які ефективно працюють на всіх стадіях розвитку.

Препарати від глистів для дітей

Організм дитини схильний до зараження сильніше, ніж дорослої людини. Лікувати дітей складніше, адже багато з токсинів, що входять до складу ліків, протипоказані для прийому у дитячому віці. Таблетки від глистів для дітей повинні бути максимально безпечними та швидкодіючими. Педіатр може призначити:

- рослинний препарат широкого спектра;
- комплексний гомеопатичний засіб;
- аюрведичні засоби;
- натуральні трави.

Шукайте в аптеці рослинні засоби чи спеціалізовані дитячі пігулки від паразитів. Давайте дітям таблетки від гельмінтів чи краплі лише під контролем лікаря. Обирайте ефективні засоби нового покоління – їх можна знайти у довіднику лікарських препаратів Likie за доступною ціною.

Як купити таблетки від глистів для дорослих та дитини

Засіб від паразитів в організмі людини - категорія медикаментів, представлена ​​в каталозі нашого сайту в досить великому обсязі. Наші фахівці допоможуть знайти засіб від паразитів у кишечнику та тканинах внутрішніх органів, підібрати аналоги відомих ліків за приємною вартістю. Тут ви купите недорого будь-який необхідний препарат.

Замовити продукцію легко. Скористайтеся фільтром сайту та детальними оглядами. Ми розмістили на сторінках з товарами інформацію про те, як приймати ліки, як пити таблетки та користуватися краплями. Кожна позиція доповнена описом показань, протипоказань, способу застосування та побічних ефектів. На сайті є відгуки та фото – обирайте зручно. Доставка організована по всій території України, у тому числі в Київ, Львів, Харків, Одесу, Дніпро, Запоріжжя, Полтаву, Миколаїв та інші регіони.

...
Розгорнути

Ціни на Медикаменти / Засоби від паразитів

Назва

Ціна

Альдазол 400 мг №3 таблетки

132.50 - 132.50 ₴

Ворміл суспензія оральна, 200 мг/5 мл, 10 мл

130.74 - 130.74 ₴

Ворміл таблетки 400 мг №3

160.00 - 160.00 ₴

Пірантел суспензія оральна, 250 мг/5 мл, 15 мл

82.53 - 82.53 ₴

Відповіді на поширені питання