Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Медикаменти

arrow

Лікування порожнини рота

Лікування порожнини рота

66 товарів знайдено

Лікування порожнини рота

Ефективні засоби для лікування ротової порожнини

Збереження здоров’я ротової порожнини - одне з найважливіших завдань турботи про організм. Лікарі рекомендують уважно ставитися до процедури щоденної гігієни і не пускати захворювання, що виникли, на самоплив. Тим більше сьогодні лікування порожнини рота можна проводити за допомогою кваліфікованих фахівців і використовуючи ефективні препарати для лікування слизової порожнини рота, зубів, ясен. Це медикаменти та комплекси нового покоління, що забезпечують надійний та довготривалий результат.

Іноді захворювання ротової порожнини протікає безсимптомно. Виявити проблему та вчасно вирішити її допоможуть регулярні профілактичні огляди у стоматолога. Всі призначені препарати для лікування ротової порожнини ви знайдете на сайті довідника лікарських препаратів Likie.

Коли потрібні ліки для лікування порожнини рота

Свідченням виникнення проблем можуть стати будь-які з нижчеперелічених симптомів:

- запалення слизової оболонки порожнини рота, виразки на ній;
- кровотеча, набряклість, почервоніння ясен;
- швидко виникаючий неприємний запах;
- підвищення чутливості зубів до впливу холодного та гарячого;
- біль - різкий, гострий, нестихаючий, пульсуючий та ін;
- слабкість фіксації зубів, їх хитання;
- поява сухості;
- тріщини та сколи, зміна кольору емалі.

Лікування слизової оболонки порожнини рота можна проводити за допомогою лікарських продуктів, доступних в аптеці без рецепта. Але перед тим, як купити медикаменти, обов’язково проконсультуйтеся зі стоматологом. Не варто підбирати їх самостійно. Необхідно врахувати особливості перебігу хвороби, показання до застосування тих чи інших препаратів, наявність протипоказань, ризик виникнення побічних ефектів. Наприклад, лікування ран ротової порожнини проводять використовуючи спеціальні загоювальні мазі, антисептики, протизапальні продукти. Але в цьому випадку навряд чи допоможуть засоби, які лікар призначить як лікування ротової порожнини після видалення зуба. При грибкових інфекціях недієвими виявляться антибактеріальні гелі. Лікування слизової оболонки ротової порожнини повинен призначати лікар.

Які ліки можуть знадобитися

Усі медикаменти можна поділити на кілька великих категорій:

- Анестетики – полегшують біль, спричинений карієсом, пульпітами, виразками та іншими причинами. У продажу є варіанти анестетиків, що допомагають усунути неприємні відчуття від носіння зубних протезів та брекетів.
- Протизапальні засоби - якщо діагностовано запалення ротової порожнини, лікування буде проводитися із застосуванням даних засобів. Вони сприяють зняттю набряклості, усувають біль. Показані після хірургічного втручання та при аутоімунних захворюваннях.
- Антибактеріальні препарати - антибіотики для лікування гострих та хронічних запалень та патологій. Можуть бути призначені при флегмоні, абсцесах, періодонтитах тощо.
- Протигрибкові засоби – допомагають вирішити проблему молочниці. Часто представлені у формі гелів, мазей, розчинів для полоскання, пігулок.
- Трав’яні засоби – настойки, трави, відвари з антибактеріальними, заспокійливими, протизапальними властивостями.

Замовити продукцію можна недорого. У нашому довіднику ви знайдете всі необхідні ліки та їх аналоги за доступною ціною та з детальними оглядами. Ми розмістили на сторінках каталогу інформацію про склад, способи застосування засобів. Доповнили кожну позицію фото та відгуками. Дізнайтеся, як пити таблетки та як приймати інші форми медикаментів, підберіть продукцію за вартістю та показаннями. Доставка здійснюється по всій території України, у тому числі в Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя Харків, Одесу, Полтаву, Миколаїв та інші регіони.

...
Розгорнути

Ціни на Медикаменти / Лікування порожнини рота

Назва

Ціна

Шавлії лист, 50 г - Ліктрави

46.01 - 46.01 ₴

Пропосол-КМ спрей для ротової порожнини, 25 г

104.50 - 104.50 ₴

Ангілекс-Здоров'я спрей для ротової порожнини, 30 мл

104.99 - 104.99 ₴

Тантум Верде льодяники по 3 мг, 20 шт.

239.99 - 239.99 ₴

Відповіді на поширені питання