cart icon0

ЦЕЛІСТА

1 товарів знайдено

emptyBox

Кажуть, що зараз товарів «ЦЕЛІСТА» в Україні не знайдеш :(

Але ви не залишитеся без потрібних ліків!

 • Пошук товарів {tradename}

  Пошук товарів ЦЕЛІСТА

  У нашому каталозі лікарських засобів та інших товарів можна знайти найбільший вибір таких як ЦЕЛІСТА. Ця категорія товарів представлена різними виробниками та формами виготовлення.

 • Аптеки де є {tradename}

  Аптеки де є ЦЕЛІСТА

  Ми завжди пропонуємо широкий вибір аптек у вашому місті, які мають в наявності ЦЕЛІСТА. Тому у вас є можливість вибирати їх як за місцем розташування, так і за ціною.

 • Забронювати {tradename}

  Забронювати ЦЕЛІСТА

  У вас є можливість забронювати будь-який товар із запропонованих у каталозі ЦЕЛІСТА у найближчій аптеці вашого міста та забрати його у зручний час за обраною адресою.

 • Придбати {tradename}

  Придбати ЦЕЛІСТА

  Придбати ЦЕЛІСТА на сайті Likie.ua дуже просто! Ціна на ЦЕЛІСТА гарантовано найнижча в вашомі місті і знаходиться в діапазоні від 40.2 грн. до 213.45 грн. в залежності від обраного виробника.

ЦЕЛІСТА

Від чого призначають Целіста?

Препарат Целіста найчастіше призначається для лікування симптомів алергічних реакцій, таких як закладеність носа, чхання, сльозотеча, свербіж, кропив'янка та інші прояви недуги. Целіста містить дієву речовину цетиризину, яка допомагає знижувати рівень хістаміну в організмі й тим самим полегшує алергічні симптоми.

 

Які показання для використання Целіста?

Показанням для застосування препарату є лікування різних алергічних реакцій. Він ефективний у разі сезонного алергічного риніту (сінної лихоманки), а також у разі кропив'янки. Також препарат Целіста може використовуватися для полегшення симптомів алергії на їжу або на укуси комах. Перед використанням препарату рекомендуємо звернутися до фахівця, щоб він призначив вам цей препарат.

 

Які протипоказання у Целісту?

Хоча препарат повністю безпечний, є деякі протипоказання для його використання. Не рекомендується приймати Целіста при алергічній реакції на цетиризин або інші компоненти препарату. Також варто уникати використання Целіста в період вагітності та годування груддю без консультації з лікарем. Людям з ослабленою функцією нирок або печінки також слід проконсультуватися з фахівцем перед початком приймання препарату.

 

Як приймати/використовувати Целіста?

Целіста представлений у вигляді таблеток або сиропу. Розглянемо основні можливі способи застосування препарату:

 • Таблетки слід приймати їх у цілому вигляді, запиваючи невеликою кількістю води.
 • Для дітей або дорослих, яким важко ковтати таблетки, краще використовувати сироп.
 • Дозування і частота приймання залежать від віку пацієнта і характеру алергічних симптомів.
 • Важливо точно дотримуватися вказівок на упаковуванні або рекомендацій лікаря для досягнення найкращого ефекту від застосування препарату.

 

Як довго можна приймати/використовувати Целіста?

Тривалість застосування Целіста може різнитися залежно від індивідуальних особливостей пацієнта та характеру алергічних проявів. Зазвичай препарат використовується для полегшення симптомів упродовж кількох днів або тижнів, особливо під час сезонних алергій.

Однак, якщо алергічні прояви стають постійними або ускладнюються, необхідно звернутися за консультацією до лікаря.

 

Чи можна використовувати Целіста під час вагітності?

Перш ніж використовувати Целіста під час вагітності, слід обов'язково проконсультуватися з лікарем. Попри те, що дослідження не виявили прямої шкоди для плода при застосуванні цетиризину в обмежених кількостях, лікарі зазвичай рекомендують уникати його використання під час вагітності, особливо в першому триместрі. Натомість лікар може запропонувати безпечніші методи полегшення алергічних симптомів під час вагітності.

 

Чи може бути передозування від Целісту?

Дози Целісту, зазначені на упаковуванні або запропоновані лікарем, зазвичай добре переносяться більшістю пацієнтів. Однак, при перевищенні рекомендованої дози або випадковому вживанні великої кількості препарату, можливий розвиток передозування. Симптоми передозування можуть включати сонливість, запаморочення, сухість у роті та серцебиття. Якщо виникли підозри на передозування, слід одразу звернутися за медичною допомогою.

...
Розгорнути

Ціни на «ЦЕЛІСТА» в аптеках міста

Назва

Ціна

Целіста Дуо таблетки д/розсмоктування блістер № 10

40.20 - 69.09 ₴

Целіста від болю в горлі без цукру льодяники 8,75 мг блістер

67.78 - 98.50 ₴

Целіста від болю в горлі льодяники 8,75 мг блістер

72.61 - 120.50 ₴

Целіста розчин для порожнини рота по 0,1 мг/мл, 100 мл

120.32 - 189.50 ₴