cart icon0

ДЕТРАЛЕКС

1 товарів знайдено

emptyBox

Кажуть, що зараз товарів «ДЕТРАЛЕКС» в Україні не знайдеш :(

Але ви не залишитеся без потрібних ліків!

 • Пошук товарів {tradename}

  Пошук товарів ДЕТРАЛЕКС

  У нашому каталозі лікарських засобів та інших товарів можна знайти найбільший вибір таких як ДЕТРАЛЕКС. Ця категорія товарів представлена різними виробниками та формами виготовлення.

 • Аптеки де є {tradename}

  Аптеки де є ДЕТРАЛЕКС

  Ми завжди пропонуємо широкий вибір аптек у вашому місті, які мають в наявності ДЕТРАЛЕКС. Тому у вас є можливість вибирати їх як за місцем розташування, так і за ціною.

 • Забронювати {tradename}

  Забронювати ДЕТРАЛЕКС

  У вас є можливість забронювати будь-який товар із запропонованих у каталозі ДЕТРАЛЕКС у найближчій аптеці вашого міста та забрати його у зручний час за обраною адресою.

 • Придбати {tradename}

  Придбати ДЕТРАЛЕКС

  Придбати ДЕТРАЛЕКС на сайті Likie.ua дуже просто! Ціна на ДЕТРАЛЕКС гарантовано найнижча в вашомі місті і знаходиться в діапазоні від 219.6 грн. до 466 грн. в залежності від обраного виробника.

ДЕТРАЛЕКС

Від чого призначають Детралекс?

Препарат Детралекс призначають при захворюваннях вен. Активні речовини гесперидин і діосмін мають такі властивості:

 1. Ангіопротекторні. Прискорюють метаболічні процеси та покращують трофіку клітин. Знижують проникність стінок судин та забезпечують їх загальне зміцнення.
 2. Венотонізуючі. Нормалізують тонус судин шляхом збільшення активності клітин гладких м'язів. Підвищують еластичність та мінімізують розтягнення стінок вен, завдяки чому спостерігається стабільна підтримка внутрішнього тиску в судинах.

Препарат забезпечує якісний лімфодренаж, знижує проникність судинних стінок, нормалізацію мікроциркуляції крові та зниження розтяжіння вен.

Показання

Детралекс має низку терапевтичних показань:

 • лікування венолімфатичної недостатності, що супроводжується нічними судомами в ногах, болем, тяжкістю, набряками, варикозними виразками або трофічними порушеннями;
 • симптоматичне лікування хронічного та гострого геморою;
 • венозна недостатність нижніх кінцівок з утрудненим відтоком лімфи;
 • трофічні зміни шкіри, набряки нижніх кінцівок.

Препарат може застосовуватись для монотерапії або в складі комплексного лікування.

Протипоказання

Препарат добре переноситься пацієнтами, проте його вживання протипоказане у таких ситуаціях:

 • індивідуальна непереносимість складових компонентів;
 • вік до 18 років.

При наявності алергічних реакцій на активні речовини або погіршення самопочуття після прийому слід припинити лікування та звернутися до лікаря.

Як приймати Детралекс?

Препарат випускається в таблетках по 500 мг і 1000 мг. Призначений для перорального застосування дорослими пацієнтами. Дозування та тривалість терапевтичного курсу залежить від діагнозу:

 1. Венолімфатична недостатність. Добова доза – 1 таблетка (1000 мг). Бажано приймати вранці під час їди.
 2. Гемороїдальна хвороба. В перші 4 дні курсу приймають по 6 таблеток 500 мг на добу (або 3 таблетки по 1000 мг), після цього ще 3 дні по 2 таблетки (2000 мг). Добову дозу слід розділити на 2-3 прийоми.

Дозування коригує спеціаліст індивідуально на основі анамнезу, діагнозу та індивідуальних особливостей пацієнта.

Скільки можна приймати Детралекс?

Тривалість лікування препаратом визначає лікар індивідуально залежно від поставлених терапевтичних цілей, ефективності прийому та стану пацієнта. Рекомендовані терміни в залежності від патології:

 1. Венолімфатична недостатність. Тривалість терапії становить 3 місяці. При потребі лікар може пролонгувати прийом до 12 місяців.
 2. Гемороїдальна хвороба. Лікування з використанням препарату може тривати кілька місяців.
 3. Профілактика венозної недостатності та геморою – 3 місяці.

Чи можна використовувати Детралекс під час вагітності?

Інформація про вплив препарату на вагітних жінок та плід мінімальна, через що прийом не рекомендований. Детралекс може призначатись у разі крайньої необхідності, якщо є загроза життю та здоров'ю майбутньої матері.

Дослідження препарату на етапі лактації не проводились. Через це існує небезпека проникнення активних речовин у грудне молоко, що створює потенційну небезпеку для дитини.

Чи може бути передозування від Детралексу?

Збільшення рекомендованої добової дози може призвести до передозування. В такій ситуації виникає низка негативних реакцій: свербіж або висипання на шкірі, діарея, нудота та болісні відчуття в животі. Лікування спрямоване на усунення симптомів, що виникли.

...
Розгорнути

Ціни на «ДЕТРАЛЕКС» в аптеках міста

Назва

Ціна

Детралекс таблетки по 1000 мг, 18 шт.

219.60 - 299.07 ₴

Детралекс таблетки по 1000 мг, 30 шт.

331.71 - 466.00 ₴

Детралекс таблетки по 500 мг, 60 шт.

342.16 - 452.00 ₴