home icon
arrow
three dots
arrow

ДЕСОЛІС

ДЕСОЛІС

1 товарів знайдено

Знайдіть ліки за вигідною ціною в аптеках поруч

6 700 аптек

до 40% економії

67 000 товарів

Відгуки про товар ДЕСОЛІС
Щоб залишити відгук, перейдіть на сторінку товару і залиште відгук, який допоможе іншим зробити правильний вибір.

5
(4)

Десоліс порошок пакет-саше

Кира

star
star
star
star
star

від 19 травня 2024

Была в путешествии и очень простудила себе почки. Стала часто бегать в туалет и чувствую при этом дискомфорт. Врач рекомендовал не таблетки, а именно этот порошок, так как результат будет быстрее. И действительно через две недели у меня все прошло и чувствую себя хорошо

Десоліс порошок пакет-саше

Наталья

star
star
star
star
star

від 01 березня 2024

Коли перемерзають ноги, то одразу нирки починають нити та печіння під час сечовипускання йде. Лікар сказав приймати "Десоліс". У вас на сайті купила ці ліки за найнижчою ціною серед усіх аптек та почала приймати їх. Полегшення відчула вже на третій день.

Десоліс порошок пакет-саше

Олексій Л.

star
star
star
star
star

від 29 жовтня 2023

У тому році у мене було запалення, не міг нормально сходити у туалет, усе боліло. Тоді ходив до лікарні та мені прописали такий порошок. У цьому році коли на вулиці стало прохолодно, можливо десь перемірз, теж відчув схожі симптоми. Але я ж вже знаю що мені потрібно) швиденько зайшов на ваш сайт та замовив такі ж ліки. Вже 3 день п’ю, почуваю себе краще)

Десоліс порошок пакет-саше

Анатолій

star
star
star
star
star

від 11 жовтня 2023

.Кілька днів тому внизу живота відчув якесь печіння. Подумав щось із кишечником, випив таблетку але це почуття не минуло. Наступного дня додалася нова проблема. З'явився біль при сечовипусканні. Так неприємно і боляче, що ходив терпів щоб рідше ходити в туалет. Дружина каже це запалення, швидше за все інфекція якась. В ідеалі треба було б сходити до лікаря, але від виду лікарні у мене вже трясуться руки та ноги. Вирішив спробувати самостійно полікуватися та в інтернеті вичитав інформацію про десоліс. Пив за інструкцією, через кілька днів біль став уже не таким різким. Вже випив усі порошки нічого не болить, сподіваюся, що в лікарню мені так і не доведеться йти

Вас також може зацікавити

 • Пошук товарів {tradename}

  Пошук товарів ДЕСОЛІС

  У нашому каталозі лікарських засобів та інших товарів можна знайти найбільший вибір таких як ДЕСОЛІС. Ця категорія товарів представлена різними виробниками та формами виготовлення.

 • Аптеки де є {tradename}

  Аптеки де є ДЕСОЛІС

  Ми пропонуємо вибрати препарат ДЕСОЛІС в аптеках вашого міста серед партнерів Аптека 911, АНЦ, АДД, Подорожник, Бажаємо Здоров'я та інші. Тому у вас є можливість вибирати їх як за місцем розташування, так і за ціною.

 • Забронювати {tradename}

  Забронювати ДЕСОЛІС

  У вас є можливість забронювати будь-який товар із запропонованих у каталозі ДЕСОЛІС у найближчій аптеці вашого міста та забрати його у зручний час за обраною адресою.

 • Придбати {tradename}

  Придбати ДЕСОЛІС

  Придбати ДЕСОЛІС на сайті Likie.ua дуже просто! Ціна на ДЕСОЛІС гарантовано найнижча в вашомі місті і знаходиться в діапазоні від 764.14 грн. до 1050.36 грн. в залежності від обраного виробника.

Ціни на «ДЕСОЛІС» в аптеках міста

Назва

Ціна

Десоліс порошок пакет-саше

764.14 - 1050.36 ₴