cart icon0
home icon
arrow
three dots
arrow

ДЕСОЛИС

ДЕСОЛИС

1 товаров найдено

Отзывы о товаре ДЕСОЛИС

Чтобы оставить отзыв, перейдите на страницу товара и оставьте отзыв, который поможет другим сделать правильный выбор.

5
(2)

Десолис порошок пакет-саше

Олексій Л.

star
star
star
star
star

от 29 жовтня 2023 р.

У тому році у мене було запалення, не міг нормально сходити у туалет, усе боліло. Тоді ходив до лікарні та мені прописали такий порошок. У цьому році коли на вулиці стало прохолодно, можливо десь перемірз, теж відчув схожі симптоми. Але я ж вже знаю що мені потрібно) швиденько зайшов на ваш сайт та замовив такі ж ліки. Вже 3 день п’ю, почуваю себе краще)

Десолис порошок пакет-саше

Анатолій

star
star
star
star
star

от 11 жовтня 2023 р.

.Кілька днів тому внизу живота відчув якесь печіння. Подумав щось із кишечником, випив таблетку але це почуття не минуло. Наступного дня додалася нова проблема. З'явився біль при сечовипусканні. Так неприємно і боляче, що ходив терпів щоб рідше ходити в туалет. Дружина каже це запалення, швидше за все інфекція якась. В ідеалі треба було б сходити до лікаря, але від виду лікарні у мене вже трясуться руки та ноги. Вирішив спробувати самостійно полікуватися та в інтернеті вичитав інформацію про десоліс. Пив за інструкцією, через кілька днів біль став уже не таким різким. Вже випив усі порошки нічого не болить, сподіваюся, що в лікарню мені так і не доведеться йти

Вас также может заинтересовать

 • Пошук товарів {tradename}

  Поиск товаров ДЕСОЛИС

  В нашем каталоге лекарственных препаратов и других товаров можно найти самый большой выбор таких как ДЕСОЛИС. Эта категория товаров представлена разными производителями и формами изготовления.

 • Аптеки де є {tradename}

  Аптеки где есть ДЕСОЛИС

  Мы предлагаем выбрать препарат ДЕСОЛИС в аптеках вашего города среди партнеров Аптека 911, АНЦ, АДД, Подорожник, Бажаемо Здоровья и другие. Поэтому у вас есть возможность выбирать их как по месту расположения, так и по цене.

 • Забронювати {tradename}

  Забронировать ДЕСОЛИС

  У вас есть возможность забронировать любой товар из предложенных в каталоге ДЕСОЛИС в ближайшей аптеке вашего города и забрать его в удобное время по выбранному адресу.

 • Придбати {tradename}

  Купить ДЕСОЛИС

  Купить ДЕСОЛИС на сайте Likie.ua очень просто! Цена на ДЕСОЛИС гарантировано самая низкая в вашем городе и находится в диапазоне от 570.36 грн. до 769 грн. в зависимости от выбранного производителя.

Цены на «ДЕСОЛИС» в аптеках города

Название

Цена

Десолис порошок пакет-саше

570.36 - 769.00 ₴