Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Медикаменти

arrow

Противірусні препарати

Противірусні препарати

132 товарів знайдено

Противірусні препарати

Сучасні противірусні засоби

Противірусні препарати – найпопулярніше вирішення проблеми респіраторних захворювань. Їх приймають при грипі, при ГРВІ, ГРЗ. Вони допомагають від горла, нежиті, кашлю. При застуді немає кращого засобу для дитини ніж грамотно підібрані противірусні препарати для дітей. В аптеках представлений широкий вибір пропозицій у даній категорії. Як не помилитись при виборі?

Як обрати противірусні пігулки

Призначати антивірусний препарат повинен лікар після проведення необхідних обстежень та отримання результатів аналізів. Від застуди, від грипу та ГРВІ, при болю у горлі та при ангіні можуть знадобитися різні противірусні для дорослих та дитині. Основними критеріями підбору медикаментів як лікарем, так і при самостійній покупці повинні бути:

- універсальність дії засобу;
- комплексність функцій - імуномодулюючої та для боротьби з вірусом;
- нетоксичність, безпека;
- мінімальна кількість побічних ефектів;
- відсутність резистентності вірусів до складу;
- зручність прийому (наприклад, перорально);
- доступна ціна.

Противірусні ліки можна класифікувати за складом та принципом дії. Виділяють кілька основних груп медикаментів – інгібітори нейрамінідази, інтерферони, індуктори інтерферонів. Усі сучасні антивірусні ліки працюють за одним із двох принципів:

- діють на сам вірус, знищуючи його;
- посилюють імунну систему людини, сприяючи зростанню власної опірності організму до вірусу.

Як ефективний протигрипозний засіб використовуються також сучасні гомеопатичні препарати. Їх приймають для лікування верхніх дихальних шляхів, призначають при вагітності, для новонароджених. Для інгаляції лікар може призначити як синтетичні засоби останнього покоління, так і відвари на травах.

Імуномодулятор лікар може призначити для регулювання та нормалізації імунної системи. Такі засоби можна поділити на 2 групи - імуностимулятори та імуносупресивні склади.

Безпечні та ефективні противірусні препарати для дітей

Вибрати дитячі противірусні препарати – завдання складне. Але противірусні препарати широкого спектру для дітей представлені у достатній різноманітності для того, щоб результат пошуків був успішним. Важливо пам’ятати, що не всі таблетки від вірусу підходять дітям. Насамперед вивчіть показання та протипоказання, зверніть увагу на вік, вказаний в інструкції до ліків. Подумайте, як приймати медикамент буде зручніше – діти рідко можуть проковтнути великі протигрипозні пігулки. З 3-х років можна давати таблетки невеликого розміру, драже. І лише з 7-8 років – пропонувати дитині капсули. Для малюків у продажу є великий вибір зручних засобів – сиропи, чаї, противірусні краплі. При ангіні та нежиті рекомендовано використовувати спреї.

Яким може бути противірусний засіб

Пігулки противірусні - найпоширеніший варіант форми випуску. Але не єдиний. У продажу є й противірусні порошки, уколи (розчини для ін’єкцій), рідкі форми медикаментів – сироп, краплі. Обирайте з урахуванням способу застосування, вартості, принципу роботи засобу. Фахівці рекомендують приймати ліки прямої дії для лікування гострих форм захворювань та широкого спектру – за наявності великої кількості симптомів. Не важко підібрати найбільш вигідне рішення для профілактики хвороби і зміцнення імунітету. Список таких продуктів досить широкий і включає як сильні антибіотики противірусні, так і вітаміни.

У довіднику лікарських препаратів Likie представлений великий вибір ліків та вітамінних добавок, що допомагають вирішити проблему респіраторних та вірусних захворювань, зміцнити імунітет, підвищити захисні сили організму. У каталозі ви знайдете різні порошки, пігулки, сиропи, капсули, краплі та інші форми випуску медикаментів. Купити їх можна недорого та без витрат часу. Для цього рекомендуємо замовити обрані товари безпосередньо на сайті. Для зручності вибору ми доповнили всі позиції фото, оглядами, відгуками, описали, як пити або застосовувати засоби. Наші фахівці допоможуть оформити замовлення та при необхідності підібрати аналоги лікам. Доставка здійснюється по всій території України - Київ, Харків, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Полтаву, Миколаїв та інші населені пункти.

...
Розгорнути

Ціни на Медикаменти / Противірусні препарати

Назва

Ціна

Пен-Герпевір крем від герпесу губ, 10 мг / г, 2 г

162.99 - 162.99 ₴

Новірин таблетки по 500 мг, 20 шт.

197.99 - 197.99 ₴

Альтабор таблетки по 20 мг, 20 шт.

107.99 - 107.99 ₴

Гевіран таблетки по 400 мг, 30 шт.

539.03 - 539.03 ₴

Відповіді на поширені питання