Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Медикаменти

arrow

Імуномодулятори

Імуномодулятори

130 товарів знайдено

Імуномодулятори

Імуномодулятори: види, властивості та застосування

Імуномодулюючі препарати - спеціальні засоби біологічного, синтетичного або рослинного походження. Препарати для підвищення імунітету та засоби, що пригнічують його, активно застосовуються в лікуванні різних захворювань. Вони здатні прискорити одужання та знизити до мінімуму ризик появи несприятливих наслідків.

Чим імуностимулюючі препарати відрізняються від імуномодуляторів? Ці ліки відносяться до двох різних груп однієї категорії медикаментів. Вони подібні між собою за функціями, але мають і відмінності:

- Препарати з імуномодулюючою дією направлені на посилення імунітету і змушують його працювати більш ефективно за певних обставин. До цієї групи належать противірусні імуномодулятори, що призначаються при ГРВІ та інші аналогічні засоби.
- Імуностимулюючі препарати відрізняються більшою силою дії. Їх прийом показаний при сильних стресах для організму та нездатності імунітету самостійно впоратися з проблемою. До цієї групи можна віднести імунні препарати, які призначаються при ВІЛ.

Класифікацію засобів проводять за їх складом, показаннями до застосування, принципами дії. Розрізняють тимічні, кістковомозкові, мікробні, хімічні препарати для підвищення імунітету. Також до групи “Імунозміцнюючі препарати” включені цитокіни та нуклеїнові кислоти.

Як працюють імунопідвищуючі препарати

Ліки для імунітету найчастіше використовують як частину комплексної терапії. Вони не здійснюють прямого впливу на збудників захворювання. Основне завдання, яке виконують імунотропні препарати – боротьба з інфекцією шляхом корекції та стимуляції захисних реакцій організму.

При аутоімунних захворюваннях імунітет бореться із клітинами організму. У таких ситуаціях лікар пропише імуносупресори. Ця група медикаментів також застосовується при трансплантації органів і дозволяє попередити відторгнення донорських частин.

Коли застосовують імуностимулятори для дітей та для дорослих? Вони показані з низки причин:

- при інфекціях, зокрема хронічних, венеричних;
- при алергічних реакціях;
- при вірусі імунодефіциту людини;
- при новоутвореннях та онкології.

Таблетки для імунітету призначають і у профілактичних цілях. Вони сприяють зміцненню здоров’я та захисту від грипу, ГРВІ, при застуді, при пневмонії. У таких ситуаціях приймають не найсильніші медикаменти, а легкі рослинні, гомеопатичні аналоги, трави. З особливою обережністю підбирайте продукцію для дітей, вагітних, людей похилого віку. Обов’язково зверніться до лікаря для проходження обстежень та аналізів. Призначати лікування має лише спеціаліст.

Як придбати імуностимулятор або модулятор

Краплі, уколи, пігулки, розчини, ректальні свічки – перелік форм випуску ліків досить об’ємний. У довіднику лікарських засобів Likie ви знайдете великий вибір всіх представлених у продажу засобів. Замовити необхідні ліки недорого легко.

Виберіть у каталозі сайту потрібний вам товар. Для зручності підбору ми створили онлайн фільтр та доповнили всі позиції фото, ціною, оглядами, відгуками. Дізнайтеся, як приймати або як пити засіб (способи застосування є для кожного продукту), вивчіть показання та протипоказання, можливі побічні ефекти. Для вас – доступна вартість продукції та доставка по всій території України – у Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Харків, Одесу, Полтаву, Миколаїв та інші населені пункти. Купуйте вигідно та без ризиків.

...
Розгорнути

Ціни на Медикаменти / Імуномодулятори

Назва

Ціна

Лаферон-ФармБіотек порошок для розчину для ін'єкцій по 3 млн МО, 10 шт.

816.27 - 816.27 ₴

Аміксин IC таблетки по 0,06 г, 3 шт.

115.99 - 115.99 ₴

Аскорбінка-КВ таблетки зі смаком банана по 25 мг, 10 шт.

7.25 - 7.25 ₴

Ехінацеї настоянка, 50 мл - ПрАТ ФФ Віола

25.94 - 25.94 ₴

Відповіді на поширені питання