home icon
arrow
three dots
arrow

СИНУСТАН

СИНУСТАН

1 товарів знайдено

Знайдіть ліки за вигідною ціною в аптеках поруч

6 700 аптек

до 40% економії

67 000 товарів

Відгуки про товар СИНУСТАН
Щоб залишити відгук, перейдіть на сторінку товару і залиште відгук, який допоможе іншим зробити правильний вибір.

5
(5)

Синустан капсули № 30

Анна

star
star
star
star
star

від 16 червня 2024

Со своей задачей хорошо справляемся. Если еще в комплекс добавить хорошие капли, то насморк остается далеко позади очень быстро. Мне нравиться, помогает и чувствуешь сразу легкость после приема

Синустан капсули № 30

Вікторія

star
star
star
star
star

від 10 травня 2024

Страждаю від хронічного гаймориту, будь-яка застуда одразу закладає ніч і не можеш нормально жити. Каплі вже всі набридли, ніякого результату, а тільки звикання. В формі капсул мені препарат подобається, але з промиванням носу в комплексі. Відчуваєш полегшення і дихання відновлюється поступово

Синустан капсули № 30

Андрей

star
star
star
star
star

від 01 травня 2024

Хорошие капсулы, использую для профилактики простуды в сырую или дождливую погоду 

Синустан капсули № 30

Володимир

star
star
star
star
star

від 15 квітня 2024

Приймав у комплексі з іншими препаратами по рекомендації лікаря. Моє одужання було досить швидким що я навіть не всі капсули встиг пропити.

Синустан капсули № 30

Андрій

star
star
star
star
star

від 27 березня 2024

Я страждаю від частих застуд, і мої проблеми з дихальними шляхами заважали мені жити повноцінним життям. Після рекомендації спробувати цю добавку, я вирішив спробувати. Вона допомогла мені відчути себе краще. Після кількох тижнів застосування, я відчув, що мої проблеми з диханням поменшали. Ця добавка робить моє життя більш комфортним, особливо під час холодних порів року.

Вас також може зацікавити

 • Пошук товарів {tradename}

  Пошук товарів СИНУСТАН

  У нашому каталозі лікарських засобів та інших товарів можна знайти найбільший вибір таких як СИНУСТАН. Ця категорія товарів представлена різними виробниками та формами виготовлення.

 • Аптеки де є {tradename}

  Аптеки де є СИНУСТАН

  Ми пропонуємо вибрати препарат СИНУСТАН в аптеках вашого міста серед партнерів Аптека 911, АНЦ, АДД, Подорожник, Бажаємо Здоров'я та інші. Тому у вас є можливість вибирати їх як за місцем розташування, так і за ціною.

 • Забронювати {tradename}

  Забронювати СИНУСТАН

  У вас є можливість забронювати будь-який товар із запропонованих у каталозі СИНУСТАН у найближчій аптеці вашого міста та забрати його у зручний час за обраною адресою.

 • Придбати {tradename}

  Придбати СИНУСТАН

  Придбати СИНУСТАН на сайті Likie.ua дуже просто! Ціна на СИНУСТАН гарантовано найнижча в вашомі місті і знаходиться в діапазоні від 194.47 грн. до 200.5 грн. в залежності від обраного виробника.

Ціни на «СИНУСТАН» в аптеках міста

Назва

Ціна

Синустан капсули № 30

194.47 - 200.50 ₴