home icon
arrow
three dots
arrow

СМЕКТА

СМЕКТА

1 товарів знайдено

Знайдіть ліки за вигідною ціною в аптеках поруч

6 700 аптек

до 40% економії

67 000 товарів

Відгуки про товар СМЕКТА
Щоб залишити відгук, перейдіть на сторінку товару і залиште відгук, який допоможе іншим зробити правильний вибір.


 • Пошук товарів {tradename}

  Пошук товарів СМЕКТА

  У нашому каталозі лікарських засобів та інших товарів можна знайти найбільший вибір таких як СМЕКТА. Ця категорія товарів представлена різними виробниками та формами виготовлення.

 • Аптеки де є {tradename}

  Аптеки де є СМЕКТА

  Ми пропонуємо вибрати препарат СМЕКТА в аптеках вашого міста серед партнерів Аптека 911, АНЦ, АДД, Подорожник, Бажаємо Здоров'я та інші. Тому у вас є можливість вибирати їх як за місцем розташування, так і за ціною.

 • Забронювати {tradename}

  Забронювати СМЕКТА

  У вас є можливість забронювати будь-який товар із запропонованих у каталозі СМЕКТА у найближчій аптеці вашого міста та забрати його у зручний час за обраною адресою.

 • Придбати {tradename}

  Придбати СМЕКТА

  Придбати СМЕКТА на сайті Likie.ua дуже просто! Ціна на СМЕКТА гарантовано найнижча в вашомі місті і знаходиться в діапазоні від 150.53 грн. до 250.27 грн. в залежності від обраного виробника.

СМЕКТА

Від чого призначають Смекту?

Препарат у вигляді порошку для приготування суспензії має протидіарейну дію, сприяє виведенню токсинів з організму при харчових отруєннях та інфекціях. Смекта застосовується для відновлення нормального функціонування слизової оболонки кишківника та її проникності, а також для адсорбування газів.

Активний компонент діосмектит має структуру, яка забезпечує обволікаючу дію на шлунок та кишківник. При внутрішньому прийомі зменшує частоту випорожнень кишківника, відновлює нормальний стілець. Запобігає зневодненню при діареї, в тому числі у дітей.

Препарат не всмоктується в кров і не чинить системної дії, не метаболізується та виводиться в незміненому вигляді природним шляхом.

Показання

Смекта є ефективною при виникненні наступних захворювань:

 • гостра діарея, в тому числі спричинена харчовим отруєнням, у дітей віком від 2 років та дорослих;
 • хронічний розлад стільця (діарея) – для симптоматичного лікування;
 • здуття живота, метеоризм та болі, спричинені функціональними порушеннями в роботі органів ШКТ;
 • синдром подразненого кишківника з проявами прискореного рідкого випорожнення.

Може застосовуватися в комплексній терапії поряд з іншими лікарськими засобами, спрямованими на усунення інтоксикації та відновлення функцій ШКТ. Використовується для попередження дегідратації в гострій стадії захворювання, що супроводжується блюванням та діареєю.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість та алергія на діючу речовину (діосмектит) або допоміжні компоненти. При прийомі препарату зі смаковими добавками та підсолоджувачами протипоказання стосуються також пацієнтів з непереносимістю галактози й глюкози. Не призначається дітям до 2 років. Слід уникати тривалого/постійного прийому препарату.

Смекта має високі абсорбуючі властивості, у зв'язку з чим потрібен проміжок щонайменше 2 годин перед прийомом інших лікарських засобів. Протипоказанням є також хронічний закреп. У разі відсутності ефекту від лікування потрібна відміна препарату та негайне звернення до лікаря.

Як приймати Смекту?

Препарат призначається для зменшення проявів діареї у дітей та дорослих. Випускається у вигляді порошку з різними смаковими добавками – полуниця, ваніль, апельсин. Використовується в такому дозуванні:

 • перші 3 дні захворювання (дорослі пацієнти) — по 1 саше в розчиненому вигляді 3-4 рази на день;
 • надалі та симптоматично при загостренні хронічної діареї – по 1 саше 2 рази на день;
 • діти від 2 років та підлітки при гострих станах — по 1 саше 3 рази на день.

Порошок слід розчиняти в прохолодній воді (1 склянку) та ретельно розмішувати перед вживанням.

Скільки можна приймати Смекту?

Лікарський засіб не призначений для тривалого прийому. Симптоматичне лікування триває не більше 3-5 днів. При використанні комплексної терапії тривалість визначає лікар індивідуально.

Чи можна використовувати Смекту під час вагітності?

Препарат не всмоктується у кишківнику та не впливає на розвиток плода. Тому допустиме застосування для лікування вагітних жінок.

Чи може бути передозування від Смекти?

Високі дози та тривалий безконтрольний прийом Смекти може спричинити порушення травлення, хронічні закрепи, призвести до утворення безоару (щільного скупчення частково перетравлених та неперетравлених шматочків їжі в шлунку).

...
verified
Перевірено нашим фахівцем 8 березня 2024 р.
doctor
Нікутова Аліна Миколаївна
Терапевт
Стаж 2 роки

Ціни на «СМЕКТА» в аптеках міста

Назва

Ціна

Смекта порошок для оральної суспензії полуничний, в саше по 3 г, 12 шт. у пак.

150.53 - 250.00 ₴

Смекта порошок для оральної суспензії ванільний, в саше по 3 г, 12 шт.

155.65 - 250.27 ₴

Смекта порошок для оральної суспензії ванільно-апельсиновий, в саше по 3 г, 12 шт.

155.65 - 250.25 ₴