cart icon0

СЕРЕТИД

1 товарів знайдено

emptyBox

Кажуть, що зараз товарів «СЕРЕТИД» в Україні не знайдеш :(

Але ви не залишитеся без потрібних ліків!

 • Пошук товарів {tradename}

  Пошук товарів СЕРЕТИД

  У нашому каталозі лікарських засобів та інших товарів можна знайти найбільший вибір таких як СЕРЕТИД. Ця категорія товарів представлена різними виробниками та формами виготовлення.

 • Аптеки де є {tradename}

  Аптеки де є СЕРЕТИД

  Ми завжди пропонуємо широкий вибір аптек у вашому місті, які мають в наявності СЕРЕТИД. Тому у вас є можливість вибирати їх як за місцем розташування, так і за ціною.

 • Забронювати {tradename}

  Забронювати СЕРЕТИД

  У вас є можливість забронювати будь-який товар із запропонованих у каталозі СЕРЕТИД у найближчій аптеці вашого міста та забрати його у зручний час за обраною адресою.

 • Придбати {tradename}

  Придбати СЕРЕТИД

  Придбати СЕРЕТИД на сайті Likie.ua дуже просто! Ціна на СЕРЕТИД гарантовано найнижча в вашомі місті і знаходиться в діапазоні від 159.2 грн. до 614.5 грн. в залежності від обраного виробника.

СЕРЕТИД

Від чого призначають препарат Серетид?

Препарат Серетид часто призначається лікарями для пацієнтів, які страждають на хронічні обструктивні захворювання легень. Ці стани включають хронічні бронхіти та емфіземи. Препарат має у своєму складі 2 активні компоненти, такі як: салметерол і флютиказон. Салметерол, довготривалий бронходилататор, допомагає розширити бронхи, покращуючи прохідність дихальних шляхів. Флутиказон, своєю чергою, є кортикостероїдом, який знижує запалення в дихальних шляхах, зменшуючи набряклість і подразнення.

 

Які показання для використання препарату Серетид?

Препарат часто застосовується для лікування пацієнтів з хронічними обструктивними захворюваннями легень, такими як хронічний бронхіт та емфізема. Ці захворювання супроводжуються симптомами, такими як задишка, кашель, утруднене дихання та обмеження фізичної активності. Препарат допомагає зменшити симптоми, розширюючи бронхи та знижуючи запалення, що сприяє поліпшенню якості життя пацієнтів.

 

Які протипоказання у препарату Серетид?

Цей препарат має певні протипоказання, і його не слід використовувати в таких випадках:

 • Людям з індивідуальною непереносністю до будь-якого з компонентів препарату.
 • Гострими астматичними нападами або загостренням хронічних обструктивних захворювань легень.
 • Не слід використовувати, як засіб для швидкого полегшення симптомів астми.
 • Вагітним і жінкам, які годують груддю. Необхідно проконсультуватися з лікарем перед використанням.

 

Як приймати або використовувати препарат Серетид?

Препарат найчастіше представлений у вигляді інгаляційного аерозолю. Для правильного використання скористайтеся наступною інструкцією:

 • Перед використанням добре струсіть інгалятор.
 • Видихніть повністю, щоб забезпечити правильне потрапляння ліків у легені.
 • Вставте сопло інгалятора до рота, притисніть губи та вдихніть глибоко через нього, одночасно натискаючи на дозувальний клапан.
 • Затримайте дихання на кілька секунд, а потім видихніть повільно.
 • За необхідності повторіть другий вдих через інгалятор.

 

Як довго можна приймати або використовувати препарат Серетид?

Тривалість лікування препаратом визначається лікарем залежно від тяжкості та характеру захворювання. Зазвичай препарат використовується як довгострокова терапія для управління симптомами ХОЗЛ. Важливо дотримуватися рекомендацій лікаря і не змінювати дозування без його узгодження.

 

Чи можна використовувати препарат Серетид під час вагітності?

Застосування даного препарату під час вагітності або годування груддю має здійснюватися тільки після консультації з лікарем. Лікар оцінить користь і ризики для майбутньої матері та плоду, щоб прийняти інформоване рішення.

 

Чи може бути передозування препарату Серетид?

У разі перевищення рекомендованої дози препарату може виникнути передозування. Це може збільшити ризик побічних ефектів, пов'язаних із бронходилататором та кортикостероїдом. У разі підозри на передозування, слід негайно звернутися за медичною допомогою.

 

Яке дозування препарату Серетид?

Дозування препарату може різнитися залежно від потреб пацієнта та рекомендацій лікаря. Зазвичай дорослим і дітям віком від 12 років рекомендується одна доза (зазвичай 2 рази на день), але точне дозування слід призначити лікар. Для дітей існують специфічні рекомендації щодо дозування.

...
Розгорнути

Ціни на «СЕРЕТИД» в аптеках міста

Назва

Ціна

Серетид Евохалер аерозоль для інгаляцій, 25 мкг/50 мкг, 120 доз

159.20 - 382.00 ₴

Серетид Дискус порошок 100 мкг/50 мкг, 60 доз

354.36 - 477.46 ₴

Серетід Дискус порошок, 500 мкг / 50 мкг, 60 доз

442.85 - 599.00 ₴

Серетид Евохалер аерозоль для інгаляцій, 25 мкг/125 мкг, 120 доз

318.59 - 404.99 ₴