cart icon0

Головна

arrow

Літера П

arrow

ПУЛЬМОБРІЗ

ПУЛЬМОБРІЗ

1 товарів знайдено

emptyBox

Кажуть, що зараз товарів «ПУЛЬМОБРІЗ» в Україні не знайдеш :(

Але ви не залишитеся без потрібних ліків!

Аналог до товару «ПУЛЬМОБРІЗ» в іншій формі випуску

 • Пошук товарів {tradename}

  Пошук товарів ПУЛЬМОБРІЗ

  У нашому каталозі лікарських засобів та інших товарів можна знайти найбільший вибір таких як ПУЛЬМОБРІЗ. Ця категорія товарів представлена різними виробниками та формами виготовлення.

 • Аптеки де є {tradename}

  Аптеки де є ПУЛЬМОБРІЗ

  Ми завжди пропонуємо широкий вибір аптек у вашому місті, які мають в наявності ПУЛЬМОБРІЗ. Тому у вас є можливість вибирати їх як за місцем розташування, так і за ціною.

 • Забронювати {tradename}

  Забронювати ПУЛЬМОБРІЗ

  У вас є можливість забронювати будь-який товар із запропонованих у каталозі ПУЛЬМОБРІЗ у найближчій аптеці вашого міста та забрати його у зручний час за обраною адресою.

 • Придбати {tradename}

  Придбати ПУЛЬМОБРІЗ

  Придбати ПУЛЬМОБРІЗ на сайті Likie.ua дуже просто! Ціна на ПУЛЬМОБРІЗ гарантовано найнижча в вашомі місті і знаходиться в діапазоні від 98.8 грн. до 277.44 грн. в залежності від обраного виробника.

ПУЛЬМОБРІЗ

Для чого призначається Пульмобриз?

Пульмобриз — комбінований препарат для лікування запальних процесів дихальних шляхів, які супроводжуються кашлем. Активними компонентами препарату є:

 • амброксол гідрохлорид – речовина з відхаркувальною, протизапальною, антиоксидантною, муколітичною, імуномодулюючою властивістю;
 • ацетилцистеїн – відхаркувальна, муколітична речовина.

Така комбінація компонентів дозволяє посилювати дію один одного, прискорюючи процес одужання та дозволяючи уникнути можливих ускладнень захворювання.

Показання

Пульмобриз призначається для лікування таких станів:

 • захворювання дихальних шляхів гострого чи хронічного характеру (бронхіт, пневмонія, трахеїт, ларингіт, муковісцидоз, бронхіальна астма), що супроводжуються порушенням секреції бронхів і затрудненням виділення секрету;
 • синдром шокових легень;
 • лікування ускладнень, пов'язаних із проведенням хірургічного втручання на легенях.

Протипоказання

Пульмобриз не підходить для лікування кашлю при таких умовах:

 • підвищена чутливість пацієнта до будь-якого з компонентів, що входять до складу таблеток;
 • виразкова хвороба;
 • кровотеча в легенях.

Як і скільки приймати Пульмобриз?

Пігулки підходять для лікування пацієнтів віком від 12 років. Рекомендується приймати по 1 таблетці тричі на день незалежно від їди, рясно запиваючи водою. Тривалість лікування визначається лікарем залежно від показань і тяжкості захворювання. Зазвичай курс лікування Пульмобризом не перевищує 5-7 днів.

Дітям віком до 12 років препарат призначається в формі саше. Вміст 1 пакетика розчиняється в 100 мл води. Приймати препарат довше, ніж 5 днів, без консультації з лікарем не рекомендується.

Чи можна використовувати Пульмобриз для лікування вагітних?

Інформація щодо негативної дії препарату на плід відсутня. Однак його не призначають для лікування захворювань у вагітних у першому триместрі. В другому та третьому триместрах Пульмобриз може бути використаний тоді, коли користь від його прийому буде вищою, ніж потенційна небезпека для плода.

Чи можливе передозування при прийомі Пульмобризу?

На сьогодні не відомі випадки передозування під час лікування Пульмобризом. Зазвичай прийом препарата в рекомендованих дозах добре переноситься пацієнтами.

У разі застосування високих доз препарату тяжкої інтоксикації організму не спостерігалося. Є припущення, що при прийомі надто великих доз лікарського засобу в пацієнта можуть виникнути симптоми, схожі на відомі побічні дії Пульмобризу. Серед них нудота, блювання, діарея, зниження артеріального тиску, почуття занепокоєння, підвищена слинотеча. У маленьких дітей можлива гіперсекреція.

У разі появи будь-якого з перерахованих симптомів необхідно припинити прийом лікарського засобу та звернутися до лікаря. Лікування повинно бути симптоматичним.

...
Розгорнути

Ціни на «ПУЛЬМОБРІЗ» в аптеках міста

Назва

Ціна

Пульмобріз порошок для оральної суспензії, по 2 г саше, 10 шт.

98.80 - 143.58 ₴

Пульмобріз порошок д/орал. суспензія саше 2 г

109.17 - 158.00 ₴

Пульмобріз таблетки, 20 шт.

131.70 - 205.19 ₴

Пульмобріз порошок д/орал. суспензія саше 2 г

188.65 - 275.00 ₴