home icon
arrow
three dots
arrow

ПРАМІСТАР

ПРАМІСТАР

1 товарів знайдено

Знайдіть ліки за вигідною ціною в аптеках поруч

6 700 аптек

до 40% економії

67 000 товарів

Аналоги до товару «ПРАМІСТАР» з подібним терапевтичним ефектом

Відгуки про товар ПРАМІСТАР
Щоб залишити відгук, перейдіть на сторінку товару і залиште відгук, який допоможе іншим зробити правильний вибір.

5
(5)

Прамістар N20 таблетки

Алла Сергеевна

star
star
star
star
star

від 21 жовтня 2023

Попринимала таблетки недолго, но результат почувствовала сразу. Выписала лекарство невропатолог в стационаре, сказала, что у ее пациентов уже после первой недели приема улучшалась работа мозга, речь становилась лучше и тд. Пила лекарство наверное дней 10, мне оно помогло!

Прамістар N20 таблетки

Адміністрація

star
star
star
star
star

від 29 вересня 2023

.Добрий день. На жаль, ми не надаємо таких консультацій. Ми настійно рекомендуємо звернутися до лікаря та проконсультуватися з ним.

Прамістар N20 таблетки

Алла Сергеевна

star
star
star
star
star

від 29 вересня 2023

.В инструкции прочитала что прамистар нельзя использовать при тяжелой почечной недостаточности. А можно пить таблетки после гидронефроза? Провели операцию 3 месяца назад, подойдут сейчас эти таблетки?

Прамістар N20 таблетки

Адміністрація

star
star
star
star
star

від 28 вересня 2023

Нажаль ми не маємо повноважень надавати лікарську консультацію, в вашій ситуації для уточнення інформації можете звернутись до відповідних сервісів де лікарі надають консультацію онлайн

Прамістар N20 таблетки

Марианна

star
star
star
star
star

від 20 вересня 2023

В инструкции сказано Снижение способности к концентрации внимания и расстройствам памяти дегенеративного или сосудистого характера, особенно у лиц пожилого возраста. 59 лет считается пожилым возрастом? Мужчина, живет сам. Я за границей, возможности приехать повести его к врачу нету. Жду вашего совета. Заранее благодарю.

Вас також може зацікавити

 • Пошук товарів {tradename}

  Пошук товарів ПРАМІСТАР

  У нашому каталозі лікарських засобів та інших товарів можна знайти найбільший вибір таких як ПРАМІСТАР. Ця категорія товарів представлена різними виробниками та формами виготовлення.

 • Аптеки де є {tradename}

  Аптеки де є ПРАМІСТАР

  Ми пропонуємо вибрати препарат ПРАМІСТАР в аптеках вашого міста серед партнерів Аптека 911, АНЦ, АДД, Подорожник, Бажаємо Здоров'я та інші. Тому у вас є можливість вибирати їх як за місцем розташування, так і за ціною.

 • Забронювати {tradename}

  Забронювати ПРАМІСТАР

  У вас є можливість забронювати будь-який товар із запропонованих у каталозі ПРАМІСТАР у найближчій аптеці вашого міста та забрати його у зручний час за обраною адресою.

 • Придбати {tradename}

  Придбати ПРАМІСТАР

  Придбати ПРАМІСТАР на сайті Likie.ua дуже просто! Ціна на ПРАМІСТАР гарантовано найнижча в вашомі місті і знаходиться в діапазоні від 420.22 грн. до 566.52 грн. в залежності від обраного виробника.

Ціни на «ПРАМІСТАР» в аптеках міста

Назва

Ціна

Прамістар N20 таблетки

420.22 - 566.52 ₴