cart icon0

КРЕОН

1 товарів знайдено

emptyBox

Кажуть, що зараз товарів «КРЕОН» в Україні не знайдеш :(

Але ви не залишитеся без потрібних ліків!

 • Пошук товарів {tradename}

  Пошук товарів КРЕОН

  У нашому каталозі лікарських засобів та інших товарів можна знайти найбільший вибір таких як КРЕОН. Ця категорія товарів представлена різними виробниками та формами виготовлення.

 • Аптеки де є {tradename}

  Аптеки де є КРЕОН

  Ми завжди пропонуємо широкий вибір аптек у вашому місті, які мають в наявності КРЕОН. Тому у вас є можливість вибирати їх як за місцем розташування, так і за ціною.

 • Забронювати {tradename}

  Забронювати КРЕОН

  У вас є можливість забронювати будь-який товар із запропонованих у каталозі КРЕОН у найближчій аптеці вашого міста та забрати його у зручний час за обраною адресою.

 • Придбати {tradename}

  Придбати КРЕОН

  Придбати КРЕОН на сайті Likie.ua дуже просто! Ціна на КРЕОН гарантовано найнижча в вашомі місті і знаходиться в діапазоні від 155.56 грн. до 816.5 грн. в залежності від обраного виробника.

КРЕОН

Від чого призначають Креон?

Препарат використовується для замісної терапії при нестачі власних травних ферментів підшлункової залози. Призначається в комплексній терапії захворювань шлунково-кишкового тракту, а також при обмеженому синтезі панкреатичного секрету.

Випускається Креон у вигляді желатинових капсул з кишково-розчинними мікросферами в дозуваннях 10000 ОД, 25000 ОД та 40000 ОД. Містить ферменти підшлункової залози свиней, необхідні для перетравлення білків, жирів і вуглеводів.

Завдяки поповненню дефіциту ферментів покращує травлення, а також допомагає впоратися з болем у животі, метеоризмом, відчуттям тяжкості та іншими проявами дисфункції ШКТ.

Показання

Препарат призначається при наступних патологіях і станах:

 • панкреатит;
 • порушення синтезу чи доставки секрету підшлункової залози;
 • муковісцидоз;
 • резекція шлунка (видалення частини органу);
 • рак підшлункової залози;
 • післяопераційне відновлення, після парентерального чи ентерального харчування;
 • підвищене руйнування підшлункових ферментів у кишківнику;
 • синдром Швахмана-Даймонда;
 • після операції з накладенням шлунково-кишкового анастомозу.

Протипоказання

Креон не слід вживати при непереносимості компонентів препарату, алергії на білки тваринного походження.

Як приймати Креон?

Дозування визначається індивідуально залежно від мети, вираженості патології, важкості засвоєння їжі, що вживається. Приймати капсули слід під час або відразу після їди, ковтати повністю, не розламуючи.

Доза визначається залежно від маси тіла:

 • для підтримуючої терапії в дорослих – не більше 1000 одиниць ліпази на 1 кг маси тіла;
 • для лікування патологій підшлункової залози – від 25000 до 80000 одиниць під час кожного прийому їжі залежно від типу та ступеня тяжкості порушення;
 • дітям від 4 років — 1000 одиниць на 1 кг маси тіла при кожному прийомі їжі та половина дози при перекусах.

Скільки можна приймати Креон?

Курс лікування препаратом підбирається індивідуально для кожного пацієнта. Зазвичай ферменти приймають по 2-3 місяці. При цьому важливо дотримуватися дозування й не перевищувати його, щоб уникнути побічних ефектів.

Чи можна використовувати Креон при вагітності та лактації?

Зважаючи на відсутність даних клінічних досліджень, препарат з обережністю призначається жінкам у період виношування. Однак дослідження на тваринах показали, що ферменти не всмоктуються в загальний кровотік, тому тератогенний вплив на плід і репродуктивну систему не очікується.

При необхідності Креон також може призначатися під час лактації в дозах, необхідних для досягнення терапевтичного результату.

Чи може бути передозування Креоном?

Прийом надмірно високих доз лікарського засобу може призвести до збільшення концентрації сечової кислоти в сечі та крові, що сприяє утворенню каменів. Якщо ви пропустили прийом чергової дози, вживайте препарат якнайшвидше. Однак якщо вже настав час прийому наступної дози, вживати її одночасно з попередньою не варто.

...
Розгорнути

Ціни на «КРЕОН» в аптеках міста

Назва

Ціна

Креон 10000 капсули по 150 мг, 20 шт.

155.56 - 225.48 ₴

Креон капсули 10000 МО № 20

173.00 - 228.00 ₴

Креон 25000 капсули тверді по 300 мг, 20 шт.

336.00 - 427.10 ₴

Креон 10000 капсули 150 мг №50

354.40 - 473.00 ₴