cart icon0

ГІПНОС

1 товарів знайдено

emptyBox

Кажуть, що зараз товарів «ГІПНОС» в Україні не знайдеш :(

Але ви не залишитеся без потрібних ліків!

 • Пошук товарів {tradename}

  Пошук товарів ГІПНОС

  У нашому каталозі лікарських засобів та інших товарів можна знайти найбільший вибір таких як ГІПНОС. Ця категорія товарів представлена різними виробниками та формами виготовлення.

 • Аптеки де є {tradename}

  Аптеки де є ГІПНОС

  Ми завжди пропонуємо широкий вибір аптек у вашому місті, які мають в наявності ГІПНОС. Тому у вас є можливість вибирати їх як за місцем розташування, так і за ціною.

 • Забронювати {tradename}

  Забронювати ГІПНОС

  У вас є можливість забронювати будь-який товар із запропонованих у каталозі ГІПНОС у найближчій аптеці вашого міста та забрати його у зручний час за обраною адресою.

 • Придбати {tradename}

  Придбати ГІПНОС

  Придбати ГІПНОС на сайті Likie.ua дуже просто! Ціна на ГІПНОС гарантовано найнижча в вашомі місті і знаходиться в діапазоні від 20.23 грн. до 188.8 грн. в залежності від обраного виробника.

ГІПНОС

Від чого призначають Гіпнос?

Є антигістамінним препаратом зі снодійною дією. При вживанні чинить заспокійливий ефект, скорочує час засинання та зменшує кількість нічних пробуджень. Належить до швидкодіючих лікарських засобів — максимальний ефект спостерігається вже через 1 годину після вживання.

Збільшує якість та тривалість сну, не викликаючи медикаментозної залежності. Може використовуватися як симптоматичний засіб у пацієнтів з розладами сну. При тривалому безсонні потрібна попередня консультація лікаря.

Показання

Гіпнос призначається при періодично виникаючому безсонні у дорослих, у тому числі й у людей похилого віку. Чинить седативну дію. Прийом препарату є обґрунтованим лише при тимчасових порушеннях сну й наступних станах:

 • регулярні труднощі з засипанням;
 • часті пробудження протягом ночі;
 • короткий неспокійний сон;
 • неможливість заснути протягом однієї чи кількох ночей.

Якщо безсоння спостерігається постійно або тривалий період, потрібна консультація лікаря для виявлення причини.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість діючої речовини або компонентів препарату. Не призначається пацієнтам із діагнозом закритокутова глаукома (причому навіть у сімейному анамнезі). Протипоказаний при аденомі простати та порушеннях у роботі сечового міхура, що характеризуються утрудненим сечовипусканням.

Гіпнос може посилювати симптоми нічного апное або збільшувати кількість нападів. У літніх пацієнтів снодійний та седативний ефект виражений сильніше, що може призводити до сильної сонливості, порушення координації рухів, вестибулярних розладів та підвищеного ризику травм. Препарат несумісний з алкоголем та іншими антигістамінними засобами.

Як приймати Гіпнос?

Щоб забезпечити нормальне засинання, препарат приймають за 15-30 хвилин до нічного відпочинку. Випускається лікарський засіб у таблетках та краплях для орального вживання. Доза для дорослих за відсутності супутніх захворювань:

 • ½-1 таблетка (7,5-15 мг) разово перед сном;
 • або 7-15 крапель, розведених у воді, 1 раз на добу перед сном.

Доза може бути збільшена до 25 крапель, а для пацієнтів з нирковою недостатністю та людей похилого віку – знижена. Препарат не призначений для застосування у дітей віком до 18 років.

Слід звернути увагу на те, що після прийому Гіпносу сон повинен бути не менше 7 годин. Це дозволить запобігти сонливості протягом дня.

Скільки можна приймати Гіпнос?

Прийом таблеток і крапель не повинен перевищувати 5 днів. У разі постійного вживання перед сном може розвинутись медикаментозна залежність.

Побічні ефекти

Найбільш поширеною побічною дією препарату є денна сонливість. Також спостерігаються:

 • запаморочення;
 • когнітивні розлади;
 • сухість у роті;
 • тахікардія;
 • гіперемія шкіри.

При наявності зазначених симптомів необхідно зменшити дозу або відмовитися від препарату.

Чи можна використовувати Гіпнос під час вагітності?

Препарат не призначається вагітним без консультації лікаря.

Чи може бути передозування від Гіпносу?

Значне перевищення дози може призвести до появи судом, перезбудження, галюцинацій, коми.

...
Розгорнути

Ціни на «ГІПНОС» в аптеках міста

Назва

Ціна

Гіпнос р-н 15 мг/0,6 мл 20 мл

20.23 - 98.00 ₴

Гипнос таблетки від безсоння по 15 мг, 10 шт.

33.18 - 61.00 ₴

Гіпнос р-н 15 мг/0,6 мл 50 мл

60.59 - 188.80 ₴

Гіпнос таблетки від безсоння по 15 мг, 20 шт.

62.56 - 119.80 ₴