home icon
arrow
three dots
arrow

ГЕРПЕВІР

ГЕРПЕВІР

1 товарів знайдено

Знайдіть ліки за вигідною ціною в аптеках поруч

6 700 аптек

до 40% економії

67 000 товарів

Повний аналог до товару «ГЕРПЕВІР»

Аналоги до товару «ГЕРПЕВІР» з подібним терапевтичним ефектом

Аналог до товару «ГЕРПЕВІР» в іншій формі випуску

Відгуки про товар ГЕРПЕВІР
Щоб залишити відгук, перейдіть на сторінку товару і залиште відгук, який допоможе іншим зробити правильний вибір.

(0)
 • Пошук товарів {tradename}

  Пошук товарів ГЕРПЕВІР

  У нашому каталозі лікарських засобів та інших товарів можна знайти найбільший вибір таких як ГЕРПЕВІР. Ця категорія товарів представлена різними виробниками та формами виготовлення.

 • Аптеки де є {tradename}

  Аптеки де є ГЕРПЕВІР

  Ми пропонуємо вибрати препарат ГЕРПЕВІР в аптеках вашого міста серед партнерів Аптека 911, АНЦ, АДД, Подорожник, Бажаємо Здоров'я та інші. Тому у вас є можливість вибирати їх як за місцем розташування, так і за ціною.

 • Забронювати {tradename}

  Забронювати ГЕРПЕВІР

  У вас є можливість забронювати будь-який товар із запропонованих у каталозі ГЕРПЕВІР у найближчій аптеці вашого міста та забрати його у зручний час за обраною адресою.

 • Придбати {tradename}

  Придбати ГЕРПЕВІР

  Придбати ГЕРПЕВІР на сайті Likie.ua дуже просто! Ціна на ГЕРПЕВІР гарантовано найнижча в вашомі місті і знаходиться в діапазоні від 71.54 грн. до 1074.9 грн. в залежності від обраного виробника.

ГЕРПЕВІР

Для чого використовують Герпевір?

Активним компонентом Герпевіру є ацикловір. Речовина проявляє високу активність відносно вірусу герпесу, цитомегаловірусу, оперізуючого лишаю, вірусу Епштейна-Барра. Ацикловір здатний взаємодіяти з ферментами даних збудників, перешкоджаючи їх розмноженню.

Використання Герпевіру дозволяє запобігти появі нових висипань на шкірі, зменшує ризик розвитку ускладнень, прискорює процес формування кірочок, знижує біль при загостренні оперізуючого лишаю. При внутрішньому застосуванні абсорбується в кишківнику.

Показання

Герпевір призначається при таких станах:

 • інфікування шкіри або слизових оболонок, спровоковане вірусом герпесу першого або другого типу;
 • рецидив генітального герпесу;
 • оперізуючий лишай;
 • вітряна віспа.

Також його можуть призначати з метою профілактики перелічених захворювань у пацієнтів з порушенням роботи імунної системи, в тому числі при імунодефіциті.

Протипоказання

Герпес не рекомендується використовувати в таких випадках:

 • наявність у пацієнта високої чутливості або алергії до активного компонента або іншої речовини, що входить до складу;
 • тяжкі патології нирок;
 • зневоднення організму.

Препарат у формі таблеток не можна використовувати під час вагітності або годування груддю.

Як використовувати Герпевір?

Герпевір рекомендується починати приймати у разі виникнення перших симптомів захворювання (свербіж шкіри, що вказує на подальше висипання або появу перших фрагментів висипу). Дозування та частота використання визначається лікарем, виходячи з діагнозу, віку пацієнта, загального стану організму, використовуваної лікарської форми препарату.

Випускається у вигляді таблеток, порошку для приготування розчину для ін'єкцій та мазі. Таблетки приймають по 200 мг до 5 разів на добу (приблизно кожні 4 години, за винятком нічного інтервалу). Також може призначатися по 400 мг двічі на день.

Мазь призначена для зовнішнього нанесення на область висипань до 5 разів на день. Показана для дорослих та дітей віком від 12 років.

Скільки можна використовувати Герпевір?

Курс лікування із застосуванням таблеток Герпевір у середньому становить 5-7 днів. Мазь необхідно наносити щонайменше 4 дні (допускається до 10 днів). У разі ускладненої первинної інфекції тривалість лікування може бути продовжена. Якщо за цей час симптоми захворювання не зникли або стан хворого погіршився, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Чи можна використовувати Герпевір під час вагітності?

Вагітність є протипоказанням до призначення Герпевіру. Однак у деяких випадках, якщо інфекція загрожує життю жінки, а очікуваний результат прийому препарату перевищує потенційний ризик для плода, лікар може призначити прийом лікарського засобу.

Чи можливе передозування при лікуванні Герпевіром?

При перевищенні рекомендованого дозування у пацієнта можуть з'явитися симптоми, що вказують на передозування ацикловіром. До них належать:

 • нудота блювота;
 • головний біль;
 • діарея;
 • судоми;
 • порушення свідомості;
 • ознаки ниркової недостатності;
 • галюцинації;
 • кома.

При появі будь-якого з перерахованих симптомів, що виникли на фоні прийому Герпевіру, пацієнту показана активна гідратація та підтримка достатнього рівня діурезу з метою запобігання кристалурії. Також пацієнту може бути проведений гемодіаліз.

...
verified
Перевірено нашим фахівцем 3 квітня 2024 р.
doctor
Інюшина Юлія Михайлівна
Сімейний лікар
Стаж 3 роки

Ціни на «ГЕРПЕВІР» в аптеках міста

Назва

Ціна

Герпевір таблетки по 200 мг, 20 шт. (10х2)

71.54 - 100.10 ₴

Герпевір таблетки по 400 мг, 10 шт.

76.64 - 120.00 ₴

Герпевір мазь 2.5 % по 5 г у тубах

85.55 - 140.00 ₴

Герпевір мазь 2.5 % по 15 г у тубах

121.35 - 175.00 ₴