home icon
arrow
three dots
arrow

БЕТАЗОН

БЕТАЗОН

1 товарів знайдено

Знайдіть ліки за вигідною ціною в аптеках поруч

6 700 аптек

до 40% економії

67 000 товарів

Відгуки про товар БЕТАЗОН
Щоб залишити відгук, перейдіть на сторінку товару і залиште відгук, який допоможе іншим зробити правильний вибір.


 • Пошук товарів {tradename}

  Пошук товарів БЕТАЗОН

  У нашому каталозі лікарських засобів та інших товарів можна знайти найбільший вибір таких як БЕТАЗОН. Ця категорія товарів представлена різними виробниками та формами виготовлення.

 • Аптеки де є {tradename}

  Аптеки де є БЕТАЗОН

  Ми пропонуємо вибрати препарат БЕТАЗОН в аптеках вашого міста серед партнерів Аптека 911, АНЦ, АДД, Подорожник, Бажаємо Здоров'я та інші. Тому у вас є можливість вибирати їх як за місцем розташування, так і за ціною.

 • Забронювати {tradename}

  Забронювати БЕТАЗОН

  У вас є можливість забронювати будь-який товар із запропонованих у каталозі БЕТАЗОН у найближчій аптеці вашого міста та забрати його у зручний час за обраною адресою.

 • Придбати {tradename}

  Придбати БЕТАЗОН

  Придбати БЕТАЗОН на сайті Likie.ua дуже просто! Ціна на БЕТАЗОН гарантовано найнижча в вашомі місті і знаходиться в діапазоні від 41.45 грн. до 177 грн. в залежності від обраного виробника.

БЕТАЗОН

Для чого призначають Бетазон?

Бетазон є синтетичним кортикостероїдом на основі бетаметазону валерату, випускається у формі крему для зовнішнього застосування. Препарат має протизапальну, судинозвужувальну та протиалергічну дію, тому широко застосовується в лікуванні дерматологічних проблем. Забезпечує ефект, який можна порівняти з прийомом кортикостероїдів системної дії. При цьому при дотриманні дози та рекомендацій використання практично не проникає в загальний кровотік.

Показання

Бетазон використовується для лікування дерматозів, які є чутливими до кортикостероїдів:

 • себорейний, ексфоліантний, сонячний, контактний, радіаційний, інтертригінозний дерматит;
 • нейродерміт;
 • стаз-дерматит;
 • псоріаз;
 • старечий або аногенітальний свербіж.

Протипоказання

Не допускається використання Бетазону в таких випадках:

 • наявність підвищеної чутливості до будь-якого компонента препарату;
 • періоральний дерматит;
 • грибкове ураження шкіри;
 • вірусні інфекції (вітряна віспа, герпес);
 • поствакцинальні дерматологічні реакції;
 • офтальмологічні патології (Бетазон не використовується в офтальмології);
 • бактеріальне ураження шкіри, в тому числі при сифілісі, туберкульозі.

Препарат необхідно обережно використовувати при лікуванні проявів дерматиту на обличчі. Оскільки існує ймовірність всмоктування активної речовини в тканини, крем не можна наносити на ділянки великої площі або використовувати його тривалий час.

Як використовувати Бетазон?

Крем рекомендується наносити тонким шаром, не виходячи за межі уражених ділянок шкіри. Частота нанесення визначається лікарем і залежить від тяжкості патології. Зазвичай призначається 1-3 рази на добу. Після нанесення крем потрібно обережно втирати.

Спосіб використання препарату вибирають виходячи зі стадії патологічного процесу та типу шкіри. При цьому важливо контролювати ефективність лікарського засобу.

Скільки можна використовувати Бетазон?

Важливо уникати тривалого лікування з використанням препарату та не застосовувати його на ділянках, площа яких перевищує 20% поверхні тіла. Після покращення стану рекомендовано продовжити терапію з використанням іншого менш сильного глюкокортикостероїду.

У деяких випадках лікар може рекомендувати інтервальну терапію: після тижневого застосування Бетазону протягом 7 днів необхідно змінити лікарський засіб на той, у складі якого присутній компонент із порівняно меншою активністю.

Чи можна використовувати Бетазон під час вагітності?

Оскільки дослідження щодо безпеки використання місцевих кортикостероїдів у вагітних не проводилися, Бетазон не рекомендується призначати в першому триместрі вагітності. Після 12 тижнів гестації нанесення препарату допустиме на невеликі ділянки в мінімальних кількостях та нетривалий період. Перед використанням крему важливо проконсультуватися з лікарем.

Чи можливе передозування при використанні Бетазону?

При тривалому лікуванні із застосуванням даного препарату або нанесенні його на шкіру в значних кількостях, обробці великих поверхонь можливе пригнічення функції гіпофіза та надниркових залоз. Це може призвести до гіперкортицизму чи вторинної недостатності надниркових залоз. Зазвичай такий стан оборотний.

У разі появи симптомів передозування препаратом призначається симптоматична терапія. При потребі виконується корекція електролітного балансу.

...
verified
Перевірено нашим фахівцем 21 березня 2024 р.
doctor
Тимошенко Анастасія Юріївна
Уролог
Стаж 4 роки

Ціни на «БЕТАЗОН» в аптеках міста

Назва

Ціна

Бетазон крем 0,1% туба 15 г

41.45 - 60.00 ₴

Бетазон плюс крем туба 15 г

57.60 - 60.90 ₴

Бетазон крем 0,1% туба 30 г

63.06 - 90.00 ₴

Бетазон Плюс крем для зовнішнього застосування, 30 г

103.69 - 132.00 ₴