Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Товари для косметологів

arrow

Антисептики й дезінфекційні засоби

Антисептики й дезінфекційні засоби

28 товарів знайдено

Антисептики й дезінфекційні засоби

Антисептичні та дезінфікуючі засоби: вибір ефективної продукції

Антисептик для рук є практично у кожної людини. Цей засіб допомагає боротися з патогенними мікроорганізмами, що оточують нас у будь-якій з локацій. Контакти з дверними ручками, поручнями у громадському транспорті, вуличними лавами, меблями в адміністративних будівлях та будь-якими іншими предметами - прямий шлях до перенесення небезпечних здоров'ю бактерій і мікробів на руки, та був - і інші частини тіла людини всередину організму. Саме тому рекомендуємо обов'язково купити антисептик для рук – зручний та простий у застосуванні препарат для забезпечення чистоти та безпеки шкірного покриву.

У продажу є й інші антисептичні та дезінфікуючі засоби. У їх складі можуть бути ізопропіловий спирт, молочна кислота, хлоргексидин, триклозан або інші сполуки. Формули засобів доповнюють пом'якшуючими компонентами, що нівелюють дію спиртових сполук на шкіру. Існують і складові, що усувають свербіж, роздратування. Такі склади здатні зупиняти зростання бактерій або знищувати їх повністю.

Де може бути використаний дезінфікуючий засіб

Антибактеріальний засіб може бути виконаний у різних формах, відрізнятися показаннями, способом застосування та іншими характеристиками. У даній категорії товарів ви знайдете:

- дезінфікуючий засіб для рук;
- антисептики для горла;
- антисептик для ран;
- антибактеріальні засоби для ротової порожнини;
- дезінфекційні засоби для прибирання лікарень;
- продукцію для знезараження житлових приміщень та різних поверхонь.

Який антисептик купити? При виборі насамперед орієнтуйтеся на призначення препарату та його відповідність поставленим завданням. Наприклад, для догляду за немовлятами зручно використовувати м’які за складом антисептичні засоби. Це дитячий препарат без спирту у формі рідини або спрею, що не завдає шкоди здоров’ю малюка і допомагає швидко обробити різні ранки, садна та інші дерматологічні проблеми.

У хірургії використовують медичні антисептики. Ними обробляють шкіру перед ін’єкціями та розрізами, їх використовують після проведення втручань для якнайшвидшого загоєння ран. Антисептик медичний обов’язково використовують лікарі перед проведенням оглядів. Дезінфекційні розчини застосовують для знезараження інструментів, поверхонь.

Як обрати засіб? Антисептик гель підійде для обробки рук – він зволожує шкірний покрив і добре справляється з поставленими перед ним завданнями. АХД антисептик – ефективний медичний засіб, показаний для застосування після хірургічних втручань. Антисептики для рота допомагають боротися з причинами виникнення захворювань ротової порожнини та неприємним запахом. Для знезараження поверхонь використовують антисептичні препарати. Для побутових цілей краще придбати універсальні склади.

У каталозі довідника лікарських засобів Likie ви знайдете велику кількість ліків, таблеток, сиропів, антибіотиків. Представлені на сайті також й знезаражувальні засоби в асортименті. Їх можна замовити недорого, скориставшись зручним інтерфейсом сайту. Для вас – доступна вартість всіх груп товарів, можливість підібрати аналоги за ціною, фото, відгуками. Огляди засобів включають інформацію про склад, про те, як пити ліки і як приймати інші форми медикаментів. До дезінфекторів також складено детальні описи, у яких вказані протипоказання та можливі побічні ефекти. Бронюйте онлайн з доставкою в Київ, Дніпро, Запоріжжя, Харків, Одесу, Полтаву, Миколаїв та інші населені пункти України.

...
Розгорнути

Ціни на Товари для косметологів / Антисептики й дезінфекційні засоби

Назва

Ціна

Септил розчин 70% 100 мл

47.61 - 47.61 ₴

Жавель-Клейд дезінфікуючий засіб у таблетках 200 г

0.00 - 0.00 ₴

Хлоргексидин 500 мл

0.00 - 0.00 ₴

Хлоргексидин р-н 0,05% фл. 200 мл

0.00 - 0.00 ₴

Відповіді на поширені питання