Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Медичні товари

arrow

Догляд за хворими

Догляд за хворими

81 товарів знайдено

Догляд за хворими

Урологічні прокладки: види та застосування

На жаль, багато з систем організму людини можуть працювати зі збоями. Забезпечити їхнє ідеальне здоров’я досить складно і часом неможливо. Важливо не пропустити початок проблеми та своєчасно почати її вирішувати за допомогою компетентного спеціаліста та спеціально розроблених для подібних випадків засобів. З проблемами сечостатевої системи допомагають справлятися, зокрема, урологічні прокладки. Це сучасний гігієнічний засіб, основною метою застосування якого є недопущення перебігу сечі при нетриманні.

Купити урологічні прокладки можна у різних варіантах виконання. Залежно від фізіологічних особливостей пацієнта, це можуть бути урологічні прокладки для чоловіків або жіночі урологічні прокладки. Класифікують продукцію і за ступенем поглинання. Підбирати вироби за цим параметром слід з урахуванням тяжкості захворювання та проявів нетримання.

Як обрати урологічні прокладки при нетриманні сечі

Для отримання почуття впевненості та позбавлення страху можливого конфузу необхідно грамотно обрати урологічні прокладки для жінок або чоловічі урологічні прокладки. Є кілька критеріїв підбору продукції:

- товщина виробів - впливає на помітність аксесуара під одягом, зручність здійснення рухів;
- надійність, ступінь поглинання - вироби повинні швидко та якісно поглинати рідину, не залишати неприємних запахів.

Крім цього, важливо враховувати те, що при наповненні рідиною прокладки повинні зберігати свою форму, не надто збільшуватися в обсязі. Не забувайте і про побічні ефекти – при підвищеній чутливості шкіри слід обирати гіпоалергенну продукцію. Купуйте товари, створені виробниками, що вже зарекомендували себе та котрі забезпечують гарантію якості продуктів.

Внутрішня частина якісних прокладок створена із суперабсорбенту. Це невеликі гранули, що швидко поглинають вологу та запах. Рідина після проникнення на поглинаючий шар перетворюється на гель, завдяки чому не може вийти назовні. Поверхня прокладок залишається сухою та не дратує шкіру. Якщо на поверхні виробів присутній рельєф, швидкість вбирання може бути вищою.

У довіднику лікарських препаратів Likie можна замовити урологічні гігієнічні засоби за різною ціною. Вартість продукції залежить від виробника, кількості виробів в упаковці та характеристик товарів, складу наповнювача у тому числі. Продаж здійснюється онлайн через зручну форму на сайті. Ми пропонуємо купити всі необхідні аксесуари та ліки недорого, попередньо вивчивши фото, відгуки, огляди. Наші фахівці розкажуть, як пити препарати, як приймати вітаміни та пігулки, як підібрати прокладки за параметрами. У каталозі є все необхідне для здорового та комфортного життя.

Вивчіть описані в оглядах показання, протипоказання, способи застосування. За наявності сумнівів наші співробітники допоможуть знайти аналоги продукції. Всі товари продаються з доставкою по Україні - ми відправимо їх до Києва, Дніпра, Львову, Запоріжжя, Харкова, Одеси, Миколаєва, Полтави та інших населених пунктах.

...
Розгорнути

Ціни на Медичні товари / Догляд за хворими

Назва

Ціна

Сечоприймач дитячий для дівчинки 100 мл Волес стерильний

6.30 - 6.30 ₴

Сечоприймач чоловічий - Гамма

0.00 - 0.00 ₴

14283 Колопласт Конвекс Лайт Екстра двокомпонентна пластина 60 мм N5

0.00 - 0.00 ₴

Ecohealth пелюшка гігієнічна поглинаюча, 60см х 90см, 120 шт.

0.00 - 0.00 ₴

Відповіді на поширені питання