Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Медичні товари

arrow

Ортопедичні товари

Ортопедичні товари

4 товарів знайдено

Ортопедичні товари

Ортопедичні товари: для здоров’я та активності

Ортопедичні вироби – продукція, що допомагає відновити втрачені чи знижені функції організму. Це товари, які повертають якість життя і допомагають зробити його активним. У продажу є безліч варіантів продукції – каталог ортопедичних товарів включає виготовлені на спеціальних підприємствах вироби. Вони повністю відповідають стандартам якості.

Купити ортопедичні товари можна у наступних групах продуктів:

- корсети, бандажі та коректори постави для дітей та дорослих;
- масажне обладнання та вироби для лікувальної гімнастики;
- продукція для комфортного і здорового сну – подушки, матраци;
- ортопедичні товари для ніг – устілки, перегородки, вкладки;
- компресійний трикотаж;
- фіксатори суглобів;
- пристосування для ходьби – ходунки, милиці, тростини та ін.

Аптеки з ортопедичними товарами пропонують широкий асортимент продукції кожної з категорій. У довіднику лікарських препаратів Likie цій групі товарів виділено окрему категорію сайту. Наш каталог ортопедичних виробів містить докладні описи та огляди обладнання, фото, ціни, відгуки. Ми розповіли про показання та протипоказання, способи застосування виробів, можливі побічні ефекти. При необхідності фахівці Likie підберуть аналоги за складом матеріалів, типом конструкції, вартістю та іншими характеристиками.

Як обрати обладнання для ортопедії

Обираючи ортопедичні вироби для ніг, рук, шиї, ортопедичні вироби для спини будьте уважні. Приступайте до вибору лише після консультації з лікарем та отримання професійних рекомендацій. Віддайте перевагу продукції відомих виробників і брендів з гарною репутацією - таку продукцію часто можна купити недорого, особливо якщо замовити її онлайн. Для визначення розміру виробів використовуйте інструкцію, а не стандартні мірки. За будь-яких сумнівів зверніться до менеджера Likie для отримання допомоги та рекомендацій щодо підбору товарів.

У нас ви можете забронювати та купити будь-які ортопедичні товари з доставкою по Україні. Також на сайті представлений великий вибір ліків, таблеток, антибіотиків, протиревматичних препаратів та інших медикаментів, здатних прискорити одужання. Ми розповімо, як пити їх з найбільшою ефективністю та як приймати не варто, підберемо лікування згідно з рекомендаціями вашого лікаря, допоможемо замовити продукцію. Доставка можлива у Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Харків, Одесу, Полтаву, Миколаїв та інші населені пункти на території України.

...
Розгорнути

Ціни на Медичні товари / Ортопедичні товари

Назва

Ціна

Lauma пояс еластичний медичний з 1 швом модель 70107 розмір 2 (S)

0.00 - 0.00 ₴

Lauma Extra еластичний медичний пояс з 1 швом модель 70108 розмір 6 (ХXL)

0.00 - 0.00 ₴

Lauma еластичний медичний пояс з 1 швом модель 70107 розмір 7 (XXXL)

0.00 - 0.00 ₴

Lauma пояс еластичний медичний з 1 швом модель 70107 розмір 6 (XXL)

0.00 - 0.00 ₴

Відповіді на поширені питання