Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Медичні товари

arrow

Медичний одяг

Медичний одяг

90 товарів знайдено

Медичний одяг

Спецодяг для медиків: види та критерії підбору форми

Уніформа – не просто однотипний одяг для представників будь-якої професії. Комплекти одягу спеціалістів створюються з урахуванням особливостей діяльності. Їхнє завдання – забезпечувати комфорт та безпеку одягнених у них людей. Існує уніформа для різних професій, але найбільш відомим і затребуваним є медичний одяг.

Купити медичний одяг можна у різних варіантах виконання:

- Халати – затребуваний варіант одягу для лікарів. Більшість моделей білого кольору, але виробники пропонують вироби у інших варіантах забарвлень. Халати можуть відрізнятися довжиною, типом коміра, довжиною рукава та іншими елементами.
- Костюми – являють собою комплект з верхньої та нижньої частини (у більшості випадків куртки та штанів). Набори не повинні сковувати рухи та заважати під час роботи. Моделі можуть відрізнятися кольором, формою коміра, довжиною рукава та ін.
- Шапочки обов’язкові для деяких напрямків роботи медиків. Допомагають дотримуватись санітарно-гігієнічних вимог. Представлені у широкій різноманітності варіантів виконання, що дозволяє кожному медичному працівнику створити свій індивідуальний образ.

Медична форма сьогодні не така консервативна, як ще кілька років тому. Виробники приділяють особливу увагу деталям, створюючи стильне, практичне, довговічне вбрання для представників однієї з найважливіших професій.

Яким має бути одяг для медиків

Медична уніформа стала частиною корпоративного стилю. Вона виділяє свого власника, розповідає про його статус, вид діяльності. Відвідуючи медичні установи можна одразу помітити різницю між вбранням молодшого медперсоналу, хірургів, терапевтів. Але при виборі форми слід враховувати не її зовнішній вигляд, а насамперед кілька інших параметрів:

- Якість матеріалів – робочий одяг для медичних працівників має бути стійким до зносу, зберігати форму та зовнішню привабливість. Крім цього, важливо, щоб тканина "дихала", не створювала парниковий ефект біля тіла, адже часто медики проводять в уніформі багато годин поспіль.
- Функціональність – віддайте перевагу моделям з кишенями, зручними застібками, з ергономічним кроєм.
- Дизайн – медики часто віддають перевагу лаконічним та класичним варіантам виконання костюмів. Але в деяких випадках є місце і для яскравості та креативу. Наприклад, незвичайна уніформа медичних працівників може допомогти педіатрам налаштувати дитину на свій бік. Креативні аксесуари обирають хірурги, анестезіологи та представники інших професій.

У продажу є чоловічий медичний одяг та жіночий медичний одяг. Не важко підібрати вироби за ціною, зовнішнім виглядом, розміром, складом тканини. Купити медичну форму можна у різних рішеннях – наприклад, для теплої та холодної пори року, для повсякденної роботи чи відвідування заходів.

Де придбати медичний одяг в Україні

У каталозі сайту довідника лікарських препаратів Likie представлений спеціальний одяг для медичних працівників. Ми ретельно стежимо за якістю продукції та пропонуємо вам лише найкращі рішення. Форма для медичних працівників розміщена в окремій категорії сайту, де кожна з позицій доповнена докладним оглядом. Вивчіть характеристики виробів, підберіть модель за дизайном, типом тканини, розміром, фото, відгуками, вартістю. Замовити товари можна з доставкою по Україні.

На сайті також представлений великий вибір ліків, таблеток із детальним описом показань, протипоказань, способу застосування, складу, аналогів, побічних ефектів. Доступна послуга бронювання та доставки у Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Харків, Одесу, Полтаву, Миколаїв та інші населені пункти.

...
Розгорнути

Ціни на Медичні товари / Медичний одяг

Назва

Ціна

Ansell Medi-Grip PF рукавички хірургічні латексні неприпудрені стерильні розмір 7,5

0.00 - 0.00 ₴

Рукавички нітрилові неприпудрені нестерильні розмір S Dr.WHITE Professional violet 10 штук

0.00 - 0.00 ₴

Medicare рукавички оглядові латексні нестерильні неприпудрені розмір L

0.00 - 0.00 ₴

Рукавички нітрилові неприпудрені нестерильні оглядові розмір L Dr.WHITE Professional violet 10 штук

0.00 - 0.00 ₴

Відповіді на поширені питання