Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Медичні товари

arrow

Діагностичні засоби

Діагностичні засоби

31 товарів знайдено

Діагностичні засоби

Діагностичні засоби для експрес визначення параметрів здоров’я

У медицині застосовуються різні засоби діагностики. Одні передбачають застосування складних діагностичних методів визначення параметрів здоров’я, що тягне за собою збільшення тимчасових та фінансових витрат. Але є й зручніші пристрої, купити які можна недорого. Це експрес засоби медичної діагностики, представлені у продажу у різних форматах форм випуску, призначень, способів застосування. Це не ліки чи пігулки. Вони не завдають шкоди здоров’ю та практично не мають протипоказань та побічних ефектів. Є чимало аналогів у кожній із груп товарів. Вони відрізняються вартістю, надійністю результатів, методом проведення діагностики. Багато з них можна використовувати самостійно, інші – під контролем лікаря.

Які діагностичні лікарські засоби є на сайті довідника лікарських засобів Likie? У каталозі представлений великий вибір таких товарів:

- глюкоза-тест у формі саші, порошків, тест-смужок;
- тести для визначення наркотиків в організмі;
- тест-смужки для визначення вагітності;
- експрес-тести на ВІЛ;
- діагностичні засоби для визначення простато-специфічного антигену;
- тести COVID-19 та інші засоби.

Окрім діагностичних препаратів на сторінках сайту ви знайдете ланцети, проявники, фіксажі та інші предмети для проведення діагностичних заходів. Замовити їх можна онлайн. Для спрощення вибору ми доповнили кожну з позицій докладним оглядом із зазначенням складу, показань, ціни, фото. На сайті можна знайти відгуки на популярні види продукції, а також доступна консультація фахівців для отримання додаткової інформації та допомоги у виборі товарів.

Замовляючи онлайн ви отримуєте можливість скоротити тимчасові та грошові витрати на придбання тестів та витратних матеріалів. Нами здійснюється доставка у Київ, Харків, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Одесу, Полтаву, Миколаїв, Суми та інші регіони України. Будьте здорові!

...
Розгорнути

Ціни на Медичні товари / Діагностичні засоби

Назва

Ціна

Тест-смужки Акку-Чек Актив (Accu-Chek Active), 50 шт.

512.99 - 512.99 ₴

Тест визначення антитіла ВІЛ 1/2(HIV1/2) №W006-C

0.00 - 0.00 ₴

Тест CITO TEST COVID-19 для діагностики антитіл до коронавирусної інфекції, 1 шт.

0.00 - 0.00 ₴

Смужки "рН-тест" для визначення рН сечі, 50 шт.

0.00 - 0.00 ₴

Відповіді на поширені питання