Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Медикаменти

arrow

Вакцини

Вакцини

27 товарів знайдено

Вакцини

Вакцини в Україні: як вони працюють, види, застосування

Введення процедури рекомендованого вакцинування дітей та дорослих дозволяє вирішити велику кількість проблем. За допомогою щеплень людство позбулося багатьох страшних захворювань, істотно знизило смертність від хвороб, підвищило рівень життя. Вакцина в Україні – це захист, безпека та мінімізація ризиків зараження. Дітей прищеплюють від народження за розробленим фахівцями графіком. Дорослі можуть зробити щеплення за власним бажанням. Особливо важливо подбати про себе та свою сім’ю в осінньо-зимовий період. У ці періоди затребувана вакцина від грипу, що захищає від поширеного респіраторного захворювання.

Вакцина від вірусів: принцип дії

Вакцинація - це введення в організм людини препарату, що сприяє підвищенню імунітету. Імуннобіологічні речовини посилюють опірність проти хвороби і можуть працювати за одним із наступних принципів:

- вплив на організм ослабленими збудниками;
- застосування вже мертвих збудників.

Це звані “живі” і “мертві” формули. Після потрапляння в організм вони стимулюють вироблення імунітету. Людина хворіє, та насправді доза збудника настільки мала, що хвороба не настає, але імунітет виробляється. При проникненні в організм справжніх збудників захворювання буде сильна імунна відповідь, адже тіло вже готове до боротьби з мікробами цього типу.

Яку купити вакцину від грипу в Україні

Найзатребуваніший варіант щеплення для дітей та дорослих – вакцина проти грипу. Щосезону хвороба перетворюється і потребує оновлення захисту. На щастя, виробники своєчасно реагують на мутації збудників та розробляють найбільш дієві та ефективні формули. Вакцина від грипу в Україні доступна будь-якої миті.

Які краще придбати вакцини від грипу? Фармацевтичні компанії пропонують щорічно оновлені версії складів, що захищають організм від небезпечних для здоров’я мікроорганізмів. Перш ніж купити вакцину, дізнайтеся інформацію про неї. Вартість вакцини в Україні залежить від виробника та типу засобу. У його складі можуть бути віруси у таких формах:

- ослаблені, але живі;
- інактивовані, мертві;
- частинки мертвих вірусів;
- білки-антигени.

Жива вакцина (грип) практично не використовується сьогодні. Виняток - спеціальні спреї для носа, що допомагають створити захист в особливо небезпечних для зараження ситуаціях.

Яка вакцина дітям потрібна обов’язково

Крім щеплень від респіраторних вірусних захворювань в Україні проводиться вакцинація дітей згідно з щепленим графіком. Найбільш затребувані вакцини України для дітей - Інфанрікс та Інфанрікс Гекса або ІПВ, Пентаксим, Тетраксим. Завдяки цим препаратам та їхнім аналогам вдається створити міцний бар’єр, який захищає організм дитини від зараження найнебезпечнішими захворюваннями – кашлюк, дифтерія, правець, поліомієліт, гемофільна інфекція, паротит та інші. Обирайте в аптеках, враховуючи вартість вакцини, спосіб застосування, показання та протипоказання, побічні ефекти. Важливі при виборі й інші параметри, які характерні для кожної вакцини - відгуки, огляди, принцип дії, склад. Обов’язково проконсультуйтеся з сімейним лікарем або педіатром.

У довіднику лікарських препаратів Likie ви можете замовити всі необхідні медикаменти недорого. Для наших клієнтів:

- доступні ціни;
- продаж онлайн - замовляйте через каталог сайту швидко та у будь-який час;
- докладні інструкції - як приймати, як пити або вколювати препарати, як використовувати вакцини;
- реальні фото, що допоможуть у виборі продукції;
- швидка доставка.

Ми надішлемо товар у Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Харків, Одесу, Полтаву, Миколаїв та інші населені пункти.

Щеплення – це не ліки. Це ваш шанс захистити себе та свою сім’ю від серйозних проблем та зайвих витрат.

...
Розгорнути

Ціни на Медикаменти / Вакцини

Назва

Ціна

Індираб порошок ліофілізований, 1 шт. + 1 ампула з розчинником, 0,5 мл.

0.00 - 0.00 ₴

Гардасил сусп. д/ін. 1 доза шприц 0,5 мл

0.00 - 0.00 ₴

Гардасил вакцина проти вірусу папіломи людини квадривалентна рекомбінантна, суспензія для ін'єкцій по 0,5 мл (1 доза) в шприці з 1 голкою

0.00 - 0.00 ₴

Превенар 13 вакцина пневмококової полісахаридна кон'югована 1 доза (0,5 мл) у шприці, 1 шт.

0.00 - 0.00 ₴

Відповіді на поширені питання