Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Медикаменти

arrow

Сироватки й імуноглобуліни

Сироватки й імуноглобуліни

3 товарів знайдено

Сироватки й імуноглобуліни

Препарати імуноглобуліну: специфіка та застосування

Препарати з імуноглобуліном – засоби, що впливають на активність антитіл в організмі. Саме вони відповідають за імунітет. У здоровому стані імуноглобуліни присутні у крові та лімфі людини. Деяка кількість є і в цереброспінальній рідині, і у виділеннях слинних залоз.

Препарати, що містять імуноглобуліни, застосовуються для лікування різних вірусних та інфекційних захворювань.

Препарати імуноглобулінів: види та особливості

Виділяють кілька груп медикаментів:

- На основі людського імуноглобуліну – створені на базі донорської крові. Це укол імуноглобуліну для внутрішньом’язового введення. Призначають при гіпоімуноглобулінемії та при зараженні деякими видами інфекцій.
- На основі моноклональних антитіл - засоби, що призначаються при бронхіальній астмі, сепсисах, ревмотоїдних артритах та ін.
- Специфічні препарати – для лікування хламідіозів, вірусу Епштейна-Барра, цитомегаловірусу та ін.
- Ліки, що містять у складі IgG – показують високу ефективність у терапії аутоімунних захворювань. Це внутрішньовенні імуноглобулінні препарати.
- Ліки з IgM у складі – показані для лікування бактеріальних сепсисів.
- Комбіновані формули - містять крім імуноглобулінів інші складові, наприклад, інтерферон.

Препарати імуноглобулінів застосовують при різних хворобах. Це ефективне лікування гепатитів А та В, герпесу, вітрянки, кору, краснухи та інших захворювань. Імунні гетерологічні та гомологічні сироватки за показаннями можуть бути призначені і дорослим, і дітям. З метою профілактики імунна сироватка може бути введена внутрішньовенно або внутрішньом’язово. Мета терапії – підвищення власної опірності організму патогенним мікроорганізмам.

Купити імуноглобулін можна у різних варіантах складів та показань. У продажу є антирезусний імуноглобулін, антитоксичні імунні сироватки, препарати від токсоплазмозу, стафілококу, антирабічні формули. Ви можете придбати за призначенням лікаря гомологічні сироватки або комбіновані ліки від найкращих виробників світу та їх аналоги, доступні недорого.

На імуноглобулін інструкція містить не тільки спосіб застосування, який докладно описує, як приймати ліки. В огляді обов’язково мають бути зазначені протипоказання до прийому та можливі побічні ефекти. Обираючи таблетки або розчини для ін’єкцій враховуйте відгуки та рекомендації лікаря.

У каталозі сайту довідника лікарських засобів Likie ви знайдете великий список препаратів за різною вартістю. Кожна з позицій доповнена інформацією про те, як пити препарат або як його застосовувати, описом складу та характеристик, фото. На імуноглобулін ціна залежить від виробника і ми допоможемо підібрати найбільш доступні засоби. Замовити їх легко з доставкою по Україні, в тому числі в Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Одесу, Полтаву, Миколаїв та інші регіони.

...
Розгорнути

Ціни на Медикаменти / Сироватки й імуноглобуліни

Назва

Ціна

Резонатив імуноглобулін розчин для ін'єкцій, 625 МО/мл, по 2 мл в ампулі

0.00 - 0.00 ₴

Резонатив імуноглобулін розчин для ін'єкцій, 625 МО/мл, по 1 мл в ампулі

0.00 - 0.00 ₴

Октагам 50 мл №1 розчин

0.00 - 0.00 ₴

Відповіді на поширені питання