Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Медикаменти

arrow

Протимікробні засоби

Протимікробні засоби

340 товарів знайдено

Протимікробні засоби

Антибактеріальні засоби або протимікробні препарати: що обрати краще

Зараження, інфекції, захворювання часто спричинені потраплянням до організму патогенних мікроорганізмів. У таких випадках прийнято застосовувати протибактеріальні препарати. Чи завжди цей вибір є правильним? Як знайти дійсно ефективні та потрібні ліки?

Що таке антибактеріальні препарати і коли вони потрібні

Антибактеріальний препарат широкого спектра дії – популярне рішення для відновлення здоров’я. Бактеріальні препарати можуть бути природного, синтетичного чи комбінованого походження. Але мета їх застосування схожа - знищення бактерій або уповільнення їхнього життя та розвитку. Є різні форми ліків – антибактеріальні мазі, таблетки, розчини для ін’єкцій тощо. Вони допомагають боротися з коковими, паличковими, спіралеподібними мікроорганізмами:

- лікарські засоби широкого спектра дії здатні знищувати бактерії кількох видів;
- виборчі види антибіотиків працюють над усуненням якогось одного типу бактерій.

Ні ті, ні інші медикаменти не впливають на віруси, гриби та найпростіші.

Що таке антимікробні препарати

Якщо мета лікування – вплив не лише на бактерії, але й на збудників грибкових, вірусних захворювань, протозійних інфекцій, краще придбати антимікробний препарат. Протимікробні засоби ефективно знищують:

- цвілеві та дріжджоподібні гриби;
- дерматофити;
- збудників глибоких мікозів;
- найпростіші;
- віруси.

Можна впевнено говорити про те, що антимікробний засіб має більш широкий спектр дії. У цій групі медикаментів представлені:

- протизапальні мазі для шкіри;
- антипаразитарні препарати;
- протимікробні пігулки та ін.

Список можна доповнити іншими видами медикаментів. До них належить і протипротозойний засіб - ліки, які допомагають вирішити проблеми здоров’я, спричинені зараженням найпростішими. Це лямбліози, малярії, збудники трихомоніазу, токсоплазмозу, лейшманіозу.

Знаючи, як правильно підібрати засіб, легко буде купити дієві мазі при шкірних інфекціях, протиінфекційні таблетки. У продажу є розчини для ін’єкцій, сиропи для дітей від шкірних висипань або температури. При виборі медикаменту враховуйте не лише вікові обмеження та спосіб його застосування. Важливими є й інші характеристики:

- показання, мета застосування;
- утворення резистентності;
- метод одержання активних речовин (біосинтез, хімічний синтез).

У довіднику лікарських препаратів Likie ви знайдете мазі від шкірних захворювань, від запалення шкіри, антибіотики вузького та широкого спектру дії. Є й інші ліки, що допомагають швидко впоратися із наслідками впливу мікробів та бактерій. Замовити препарати легко – продаж здійснюється онлайн через каталог сайту.

Для наших клієнтів:

- сучасна фармакологія недорого;
- допомогу спеціалістів у доборі коштів;
- детальна інформація онлайн доступу.

Вивчіть огляди із зазначенням складів, показань та протипоказань, побічних ефектів, інформацію про те, як приймати ліки. Наші фахівці за необхідності підберуть аналоги дорогих медикаментів за доступною ціною, розкажуть як пити ліки. На сайті розміщено фото, відгуки, актуальну вартість. Доставка здійснюється по всій території України, в тому числі в Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Харків, Одесу, Полтаву, Миколаїв та інші регіони країни.

...
Розгорнути

Ціни на Медикаменти / Протимікробні засоби

Назва

Ціна

Еналаприл-Астрафарм таблетки по 20 мг, 20 шт.

31.89 - 31.89 ₴

Стрептоцид таблетки по 0,3 г, 10 шт. - Тернофарм

8.61 - 8.61 ₴

Орципол N10 таблетки

362.99 - 362.99 ₴

Орнідазол-КВ таблетки антибактеріальні 0.5 г №10

124.99 - 124.99 ₴

Відповіді на поширені питання