Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Медикаменти

arrow

Препарати від захворювання вух

Препарати від захворювання вух

33 товарів знайдено

Препарати від захворювання вух

Препарати від захворювання вух: лікуйтеся грамотно

Проблеми здоров’я органів слуху можуть спіткати в будь-якому віці. Це запалення вуха, скупчення сірки у вухах. Можуть знадобитися знеболювальні засоби або медикаменти від грибка, антибіотики, краплі для вух від закладеності, болю. Вушні краплі - найзручніший формат випуску ліків, хоча у продажу можна зустріти й інші форми - мазі, олії, пігулки, вушні фітосвічки (допоможуть, якщо зібралася пробка у вусі). Підбирати лікування слід з урахуванням анамнезу, діагнозу, індивідуальних особливостей перебігу захворювання та будови слухових органів. Порадьтеся з лором для підбору зручних та ефективних лікарських форм.

Коли можуть знадобитися краплі для вух

Краплі у вухо - ефективний засіб для усунення наслідків та причин виникнення хвороби. Обов’язково зверніться до лікаря та підберіть вушні краплі для дорослих або дітей. Причини виникнення отитів можуть бути різні:

- розвиток патологій органів, розташованих поблизу вух (артрози, артрити щелепних суглобів);
- запальні процеси у лімфатичних вузлах;
- синусити, мастоїдити та патологічні стани органів слуху;
- запальні процеси у слинній залозі;
- акустичні травми, біль;
- попадання у вушні проходи сторонніх предметів, рідин;
- скупчення сірки та утворення сірчаних пробок;
- наслідки перенесених захворювань;
- порушення правил гігієни.

Підбирати краплі від отиту слід у відповідності до симптоматики і тільки після проходження обстеження у лікаря. Фахівець проаналізує біль, випише напрями на аналізи та додаткові дослідження. Болючі відчуття можуть відрізнятися при різних типах захворювань. Наприклад, вони можуть бути тимчасовими або постійними, такими, що посилюються або затихають. Хворий може відчувати болі, що давлять або пульсують. Вони можуть бути різкими, приступоподібними або незатихаючими тривалий час. Не займайтеся самолікуванням. Обов'язково зверніться за допомогою до спеціалізованої клініки.

Які ліки від отиту краще купити

У довіднику лікарських засобів Likie представлений великий вибір медикаментів. На сторінках сайту можна замовити різні види ліків:

- Вушні краплі з антибіотиком – застосовуються для лікування гострих, хронічних, гнійних форм. Належать до медикаментів широкого спектра дії. Мають протимікробний та бактерицидний ефект. До цієї групи відносяться засоби, що містять норфлоксацин, рифампіцин, офлоксацин, ципрофлоксацин.
- Краплі для вух від сірки можуть бути на водній основі (А-церумен, Аква-Маріс, Отоліз та ін.). Є у продажу й масляні склади (Ваксол, Ірек, Церустоп).
- Краплі від болю у вусі та протизапальні засоби – широкого спектру дії, усувають біль та запалення. Справляються здебільшого і з причинами, і з наслідками. Популярні приклади – Софрадекс, Анауран, Отіпакс, Отолорін.
- Ефективні протигрибкові краплі у вуха – борються з інфекціями грибкової етіології. Допомагають впоратися з грибками дріжджового та цвілевого типу. До цієї категорії відносяться Дексаметазон, Клотримазол, Пімафуцин, Кандибіотик та ін.

Підбирати засіб необхідно у точній відповідності існуючій проблемі здоров'я. Наприклад, вушні краплі від пробок допомагають з мінімальними ризиками вивести із вушного проходу сірчані скупчення. Краплі від вушних пробок позбавлять болю, допоможуть уникнути зараження та поширення запалень. При цьому засіб від пробки у вухах не допоможе при інфекціях, травмах, отитах. Використовуйте такі препарати лише для видалення вушної сірки.

Якщо вам призначені краплі при отиті - не купуйте продукцію для розчинення вушних пробок або від грибка для людини. Строго дотримуйтесь рекомендацій лікаря.

Як застосовувати вушні краплі для дітей

Малюкам часто призначають краплі у вуха від пробок. Слухові проходи в молодшому віці ще досить тонкі і сірка накопичується в них швидко. Засоби, що розчиняють сірчані пробки, призначені для дітей, часто виробляють на натуральній основі. Виробники використовують рослинні олії, що допомагають не тільки від сірчаної пробки, але діють як зігрівальні. Вони доречні при запаленні вуха та для покращення слуху. Але навіть найбезпечніші засоби для прочищення вух та розм’якшення вушної сірки необхідно застосовувати під контролем отоларинголога.

Дитячі та дорослі краплі від вушного болю можна замовити онлайн

У нашому каталозі представлений великий вибір медикаментів. Придбати необхідні протинабрякові вушні краплі, продукцію для промивання вух, від запалення вуха, для відновлення слуху, від шуму у вухах та інші ліки можна онлайн. На сторінках сайту є пропозиції для дітей, дорослих, для людей похилого віку. Для наших клієнтів:

- доступна вартість продукції (всі ціни на сайті актуальні);
- реальні фото упаковок та вмісту;
- відгуки наших покупців;
- докладні огляди;
- наявність аналогів;
- допомога консультантів;
- швидка доставка по Україні.

Обирайте краплі для вух від болю або краплі для чищення вух уважно. Кожна з позицій супроводжується детальним описом складу, способу застосування (дізнайтеся, як пити і як приймати ліки правильно). Ми розмістили інформацію про показання, протипоказання, побічні ефекти. Якщо у вас залишилися питання або виникли складності при покупці, зв’яжіться з нами.

Доставка здійснюється в Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Харків, Одесу, Полтаву, Миколаїв та інші регіони країни.

...
Розгорнути

Ціни на Медикаменти / Препарати від захворювання вух

Назва

Ціна

А-Церумен Нео Плюс вушний гігієнічний розчин 2мл N5

353.99 - 353.99 ₴

Кандибіотик краплі вушні, 5 мл

257.99 - 257.99 ₴

Отикаїн крап. вуш. фл.-крапельн. 16 г

110.99 - 110.99 ₴

Отипакс краплі вушні, 16 г

188.50 - 188.50 ₴

Відповіді на поширені питання