Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Медикаменти

arrow

Препарати від туберкульозу

Препарати від туберкульозу

6 товарів знайдено

Препарати від туберкульозу

Ліки від туберкульозу: які приймати

Препарати від туберкульозу поділяють на кілька рядів. До ліків першого ряду належить, наприклад, Ізоніазид. Такі засоби рекомендовані до прийому пацієнтами з різними активними стадіями захворювання та формами палички (у тому числі туберкульоз легень, кишечника, туберкульозний менінгіт та ін.).

Ліки від туберкульозу першого ряду – найкращий вибір для профілактики при контакті з хворим. Такі медикаменти лікар призначає при позитивній відповіді реакції Манту або за наявності прогресуючої або латентної форми захворювання.

Навіть найкращі препарати для лікування туберкульозу можуть спричинити побічні ефекти. Вони можуть проявитися такими симптомами:

- запаморочення, мігрені, головний біль;
- психічні розлади, порушення сну, ейфорія;
- нудота, блювання, медикаментозний гепатит;
- біль у серці;
- ендокринні порушення у вигляді менорагії для жінок та гінекомастії у чоловіків;
- почервоніння, свербіж, висипання на шкірі та інші прояви алергічних реакцій.

Препарати для лікування туберкульозу другого ряду (наприклад, Протионамид) працюють за принципом руйнування білків збудників хвороби. Такі таблетки від туберкульозу діють якнайшвидше. До цієї групи включено багато препаратів від туберкульозу легень, які призначають за наявності непереносимості медикаментів першого ряду.

Не найефективніші протитуберкульозні препарати здебільшого відносяться до медикаментів третього ряду. Вони діють локально на збудника захворювання на активній стадії. Мінімально впливають на внутрішньоклітинні інфекції. Засоби призначають за багатьох форм хвороби. Це препарати від туберкульозу кісток, кишківника, легень. Прийом проводиться комбіновано – у поєднанні з іншими лікарськими засобами. До третього ряду препаратів відносяться аміносаліцілова кислота, тіоацетазон. Це найменш ефективні ліки, що рідко застосовуються в сучасній лікарській практиці.

Нерідко при активних стадіях захворювання лікар призначає антибіотики при туберкульозі. Це досить робочий спосіб терапії, визнаний у багатьох країнах світу.

Ще одне затребуване рішення – комбіновані препарати. Вони містять кілька активних речовин першого та другого ряду, що дозволяє найбільш ефективно впоратися із хворобою. Показано до прийому й вітаміни при туберкульозі. Як і за інших форм захворювання вітаміни при туберкульозі легень допомагають підтримувати функціонування організму і впоратися з хворобою швидше.

Чи можна купити таблетки від туберкульозу без рецепта

Якщо вам потрібні лікування або профілактика туберкульозу – препарати має призначати лише лікар. Після проведення обстежень та отримання результатів фахівець підбере найдієвіший комплекс препаратів. Замовити їх можна у довіднику лікарських препаратів Likie. Продаж здійснюється онлайн. Для покупки оберіть у каталозі сайту необхідні вам препарати (при необхідності ми підберемо аналоги після погодження з лікарем). Ми доповнили кожну з позицій докладним оглядом - ціна, фото, як приймати, склад, показання та протипоказання. Обов’язково уточніть спосіб застосування у лікаря. Він точно розповість, як пити препарат саме вам. У нас можна купити ліки дешево. Вибирайте за вартістю, показаннями до застосування, рекомендаціями спеціаліста, відгуками. Доставка організована по всій Україні - Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Харків, Одесу, Полтаву, Миколаїв та інші регіони.

...
Розгорнути

Ціни на Медикаменти / Препарати від туберкульозу

Назва

Ціна

Рифампіцин капсули по 150 мг, 20 шт.

61.89 - 61.89 ₴

Ізоніазид-Дарниця таблетки від туберкульозу по 300 мг, 50 шт.

81.80 - 81.80 ₴

Стрептоміцин порошок для розчину для ін'єкцій, 1 г - Київмедпрепарат

8.16 - 8.16 ₴

Піразинамід таблетки по 500 мг, 50 шт.

0.00 - 0.00 ₴

Відповіді на поширені питання