Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Медикаменти

arrow

Препарати від епілепсії

Препарати від епілепсії

62 товарів знайдено

Препарати від епілепсії

Протисудомні препарати: медикаменти для лікування нападів

Судоми – частий симптом захворювань, перебіг яких супроводжується нападами. Їх виникнення не допоможе контролювати звичайна терапія. В обов’язковому порядку її доповнюють грамотно підібрані протиепілептичні препарати. У деяких випадках лікування включає використання декількох засобів, що доповнюють дію один одного. В інших ситуаціях потрібний лише один препарат проти епілепсії. Вибір лікування проводить лише лікар після проведення великого комплексу обстежень та вивчення анамнезу пацієнта. Ліки від судоми, ефективні при одному виді нападів, можуть виявитися недієвими, або навіть небезпечними за інших видів судомної активності.

Антиконвульсивні та протиепілептичні засоби: принципи терапії

Сучасні препарати від судоми використовуються відповідно до кількох загальних принципів:

- в більшості випадків ліки від епілепсії вдається підібрати з 1-го або 2-го разу, що дозволяє в найкоротші терміни встановити лікарський контроль над нападами;
- при неможливості здійснення контролю за нападами за допомогою одного засобу лікар призначає додаткову терапію двома та більше препаратами;
- при діагностуванні важковиліковних нападів та неможливості підбору ефективного медикаментозного лікування пацієнт може бути направлений для отримання хірургічної допомоги.

Багато препаратів при судомах забезпечують настання терапевтичного ефекту у досить короткий період. Але епілепсія багатогранна і іноді для отримання помітного результату лікування потрібно бути набагато більш вмістовним. У будь-якому разі протисудомний засіб повинен призначати лікар.

Чи можна купити таблетки від судоми без рецепта

Таблетки від епілепсії та інші форми протиепілептичних ліків недоступні у продажу без рецепта. Їх можна придбати лише за наявності документально підтвердженого призначення лікаря та суворо у зазначених кількостях. Але у продажу є й інші ліки, які допомагають впоратися з судомною активністю в тілі. Це безрецептурні лікарські засоби від судом ніг, медикаменти від м’язових перевантажень. Судоми можуть виникнути внаслідок тривалого переохолодження, підвищеної фізичної активності.

Протисудомні препарати для ніг нового покоління можна замовити онлайн у довіднику лікарських препаратів Likie. У каталозі сайту ви також знайдете гомеопатичні препарати для дорослих та дітей, заспокійливі засоби для зняття напруженості у м’язах, ліки після інсульту та інші медикаменти. Наші фахівці допоможуть знайти призначені лікарем засоби та підібрати безрецептурні ліки при судомах у ногах.

Likie – це широкий спектр лікарських засобів за доступною ціною. Тут ви знайдете лікування недорого, зможете підібрати продукцію за зазначеною вартістю, знайти аналоги відомих ліків. Огляди товарів на сайті включають фото, опис складів та способів застосування. Ми зібрали дані про показання, протипоказання, побічні ефекти. Співробітники компанії допоможуть розібратися в тому, як пити таблетки і капсули та як приймати інші форми ліків. Ми працюємо відкрито та розміщуємо на сторінках сайту реальні відгуки наших покупців. Будьте впевнені в якості продукції, що купуєте.

Замовляючи онлайн, оформіть доставку по Україні. Ми відправимо продукцію в Київ, Дніпро, Львів, Харків, Запоріжжя, Одесу, Миколаїв, Полтаву та інші регіони.

...
Розгорнути

Ціни на Медикаменти / Препарати від епілепсії

Назва

Ціна

Бензонал IC 0.1 г №50 таблетки

185.50 - 185.50 ₴

Депакін Хроно таблетки по 500 мг, 30 шт.

544.99 - 544.99 ₴

Галара капсули по 75 мг, 14 шт.

284.99 - 284.99 ₴

Фінлепсин 400 ретард таблетки по 400 мг, 50 шт.

969.22 - 969.22 ₴

Відповіді на поширені питання