Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Медикаменти

arrow

Препарати від хвороби Паркінсона

Препарати від хвороби Паркінсона

25 товарів знайдено

Препарати від хвороби Паркінсона

Нові препарати для лікування хвороби Паркінсона

Неврологічний синдром часто проявляється у формі хвороби Паркінсона та характеризується такими симптомами як тремор кінцівок, ригідність м’язів. Захворювання може виявлятися бракінезією, постуральною нестійкістю, порушення когнітивних функцій.

Етіологія розвитку захворювання невідома, але сучасна медицина здатна забезпечити ефективне лікування пацієнтам, що страждають на Паркінсонізм. До факторів ризику відносять:

- вік понад 60 років;
- спадковість;
- вживання у їжу заражених ціанобактеріями продуктів;
- вплив хімікатів, які застосовуються в аграрному господарстві;
- проживання у зоні промислових об’єктів, кар’єрів.

Ліки від Паркінсона не здатні повністю вилікувати хворобу. Але правильно підібрані протипаркінсонічні препарати можуть допомогти у запобіганні розвитку патологічних змін. Хвороба Паркінсона не зникне, але якість і термін життя пацієнта набувають помітної позитивної динаміки.

Як діють протипаркінсонічні засоби

Таблетки від Паркінсона та лікарські препарати в інших формах випуску впливають безпосередньо на дофамінову систему. Ліки допомагає знизити інтенсивність моторних проявів захворювання, які найчастіше і є причиною для звернення до лікаря.

Таблетки від тремору сприяють зменшенню тремтіння рук шляхом відновлення рівня дофаміну в організмі. Найбільш ефективні препарати від Паркінсона засновані на леводопі – прекурсорі дофаміну. Речовина легко проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр і конвертується в дофамін. Найчастіше призначення леводопи доповнює протипаркінсонічний засіб, заснований на інгібіторах ДОФА-декарбоксилази. Дані препарати допомагають попередити передчасний метаболізм леводопи та посилити ефект від лікування.

Тривалий прийом леводопи може спричинити розвиток низки побічних ефектів. Тому цей препарат призначають на пізніх стадіях розвитку хвороби. У ранні періоди таких призначень лікарі намагаються уникати. Препарати, що застосовуються сьогодні для лікування Паркінсона, показують не меншу ефективність при більш високих показниках безпеки. Це сучасні таблетки від тремору голови, знеболюючі при хворобі Паркінсона, заспокійливі таблетки при треморі рук. Допомагають і трави при Паркінсоні на ранніх стадіях.

Чи можна купити пігулки від тремору рук без рецепта? Подібні ліки не варто підбирати самостійно, орієнтуючись на відгуки та рекомендації знайомих. Обов’язково зверніться до лікаря, який підбере терапію з урахуванням симптоматики та її виразності. Замовити призначені ліки можна на сайті довідника лікарських засобів Likie. Продаж здійснюється онлайн за доступними цінами.

Якщо хочете купити медикаменти недорого - оберіть у каталозі продукцію за доступною вартістю та детально вивчіть представлений на сторінці огляд та спосіб застосування. Ми зібрали інформацію про те, як приймати засоби, інформацію про їх склад, показання та протипоказання. Якщо дані про те, як пити медикамент або його склад не відповідають побажанням - ми допоможемо знайти аналоги. Кожна з пропозицій доповнена фото та характеристиками.

Доставка лікарських засобів здійснюється по всій території України. Ми відправимо продукцію до Києва, Дніпра, Львова, Запоріжжі, Харкова, Одеси, Полтави, Миколаїву або до будь-якого іншого населеного пункту.

...
Розгорнути

Ціни на Медикаменти / Препарати від хвороби Паркінсона

Назва

Ціна

Амантин таблетки по 100 мг, 60 шт.

559.99 - 559.99 ₴

Амантин таблетки 100 мг №30

286.99 - 286.99 ₴

Неомідантан капсули по 100 мг, 50 шт.

556.99 - 556.99 ₴

Конфундус Тріо таблетки, 100 мг/25 мг/200 мг, 100 шт.

0.00 - 0.00 ₴

Відповіді на поширені питання