Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Медикаменти

arrow

Препарати для підвищення апетиту

Препарати для підвищення апетиту

10 товарів знайдено

Препарати для підвищення апетиту

Коли потрібно приймати препарати, які підвищують апетит

Порушення апетиту - проблема, яка часто зустрічається не тільки у дітей, а й у дорослих. Причини відсутності потягу до їжі різноманітні - таблетки для підвищення апетиту можуть знадобитися при різних захворюваннях, порушеннях обмінних процесів, вікових змінах. Такі стани не просто викликають зниження маси тіла. Вони можуть негативно позначитися на загальному здоров’ї організму та стати причиною неприємних наслідків.

Таблетки для апетиту не слід приймати без виявлення причин захворювання. Для розуміння передумов зниження апетиту варто розглянути сам механізм виникнення почуття голоду. Воно утворюється у той час, коли рівень глюкози у крові різко зменшується. У цей час у шлунку накопичується фермент, що сприяє виникненню почуття голоду.

Коли потрібно приймати вітаміни для апетиту? Причин для терапії може бути багато. Серед найпоширеніших:

- пригнічення ферментів великою кількістю жовчі;
- уповільнення вироблення спеціальних ферментів;
- потрапляння в організм токсинів;
- хронічні захворювання серця, судин, шлунково-кишкового тракту, нирок, печінки;
- порушення обмінних процесів;
- авітамінози;
- депресії, стреси;
- шкідливі звички;
- психосоматика.

Приймати препарати для підвищення апетиту у дітей можна лише після консультації з лікарем. Не меншу увагу варто приділити обираючи засоби дорослим, для людей похилого віку, для тих, хто страждає на різні хронічні захворювання.

Які ліки для апетиту краще обрати

Перед покупкою та початком прийому медикаментів обов’язково зверніться до лікаря для проходження обстеження та діагностування причин виникнення проблеми. Якщо серйозних захворювань не виявлено фахівець призначить комплексну терапію, яка може включати дієту з переважною кількістю овочів, фруктів та інших продуктів, що працюють на стимуляцію вироблення шлункового соку та ферментів. При цьому з раціону виключаються солодкі продукти, важка для травлення їжа. Вітаміни для підвищення апетиту роблять новий раціон харчування ще більш ефективним.

В аптеці можна знайти спеціальні чаї на основі ягід, а також трави для приготування відварів та настоїв. З особливою обережністю підбирайте дитячий вітамін для апетиту. Враховуйте індивідуальні особливості дитини, проаналізуйте разом із лікарем анамнез та історію розвитку захворювання. За результатами обстеження лікар може призначити сироп для апетиту або натуральні засоби – чай, відвар шипшини, настої з меліси.

Стимулятори апетиту для дорослих також обирають індивідуально. За відсутності яскраво виражених симптомів та хронічних захворювань можна використовувати легкий стимулюючий засіб для апетиту. При стійкій проблемі лікар підбирає краплі, таблетки або ліки в іншій формі для екстреної допомоги організму.

Замовити препарат для покращення апетиту за доступною вартістю легко онлайн. Для цього в каталозі довідника лікарських засобів Likie оберіть позиції, що відповідають рекомендаціям лікаря, та оформіть покупку через сайт. Ми пропонуємо купити медикаменти та вітаміни недорого, допоможемо підібрати препарат, що стимулює апетит, за позначеною вами ціною, розповімо про аналоги. На сайті розміщено докладні огляди, фото, відгуки. Для кожної позиції є інформація, як приймати ліки, як пити вітамінні комплекси. Врахуйте при виборі склад засобу, спосіб застосування, показання, протипоказання та побічні ефекти. Продаж здійснюється з доставкою в Київ, Харків, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Полтаву, Миколаїв та інші населені пункти України.

...
Розгорнути

Ціни на Медикаменти / Препарати для підвищення апетиту

Назва

Ціна

Краплі Береш плюс, 100 мл

493.99 - 493.99 ₴

Полину настойка, 25 мл

15.60 - 15.60 ₴

Подорожника сік, 100 мл - Лубнифарм

140.50 - 140.50 ₴

Коледан краплі пероральні, розчин вітаміну Д3, 10 мл

239.99 - 239.99 ₴

Відповіді на поширені питання