Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Медикаменти

arrow

Лікування геморою

Лікування геморою

52 товарів знайдено

Лікування геморою

Медикаментозне лікування геморою: обирайте ефективні препарати

Геморой - захворювання з досить неприємними симптомами і проявами. Ще недавно недуга вважалася віковою і зустрічалася, як правило, у представників старшого покоління. Сидячий спосіб життя, погіршення екології, порушення режиму харчування та багато інших сучасних факторів “омолодили” хворобу. Сьогодні засіб від геморою може знадобитися і в молодому віці.

Причини виникнення та розвитку захворювання різні:

- малорухливий спосіб життя;
- сидяча робота, тривале перебування в офісному або комп’ютерному кріслі;
- високі фізичні навантаження;
- післяпологовий стан;
- захворювання серцево-судинної системи;
- набряклість, цукровий діабет.

У зоні ризику знаходяться спортсмени, співробітники офісів, айтішники, підлітки, жінки. Уникнути хвороби можна налагодивши режим дня та харчування. Але якщо проблема все ж таки наздогнала - важливо грамотно підібрати ліки від геморою. Зверніться до лікаря для підбору найефективнішого лікування.

Як обрати препарати для лікування геморою

В аптеках мазь від геморою, свічки для лікування геморою та інші варіанти медикаментів представлені в досить широкій різноманітності. Вибір засобів слід робити лише після консультації з лікарем та враховуючи ступінь розвитку хвороби. Розрізняють кілька стадій геморою:

- Перша – супроводжується невеликими больовими відчуттями, дискомфортом. Може виникнути невелика короткочасна кровотеча. Для лікування використовують креми від геморою, мазі від геморою, гелі, свічки.
- Друга – симптоматика виражена яскравіше. Больові відчуття можуть виникати у стані спокою, частіше розвиваються кровотечі. Оберіть для лікування геморою свічки та обов’язково використовуйте додаткові медикаменти за призначенням лікаря.
- Третя - занедбаний стан хвороби, що характеризується запаленням та випаданням гемороїдальних вузлів. Таблетки від геморою та крем від геморою в даному випадку малоефективні. Найбільш актуальне від зовнішнього геморою малоінвазивне втручання. Якщо запущений геморой – лікування мазями виконує другорядну роль.
- Четверта – запущена стадія хвороби, лікування якої проводиться лише хірургічним шляхом.

Знайти ефективний засіб від геморою допоможе ретельний огляд спеціалістом та визначення стадії захворювання. А купити призначені ліки для чоловіків і жінок допоможе довідник лікарських препаратів Likie.

У каталозі сайту ви знайдете:

- свічки для лікування кровоточивого геморою;
- мазі та креми від тріщин;
- таблетки та інші пероральні форми препаратів.

Ми допоможемо підібрати доступне за ціною лікування післяпологового геморою, лікування свічками за прийнятною вартістю. З сайту легко замовити препарати, які можна приймати при вагітності та годівлі. У широкому асортименті представлені розчини для ін’єкцій (уколи). У продажу є аналоги відомих засобів, які можна купити найдешевше.

Перед покупкою дізнайтеся все про обрані позиції. Огляди на сайті включають інформацію про склад, способи застосування, показання, протипоказання. Ми розповіли про побічні ефекти, про те, як пити таблетки і як приймати інші форми ліків. Кожна з позицій доповнена фотографіями, на сайті є відгуки.

Доставка продукції здійснюється по всій Україні. Можливе відправлення замовлення в Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Харків, Одесу, Полтаву, Миколаїв та інші населені пункти.

...
Розгорнути

Ціни на Медикаменти / Лікування геморою

Назва

Ціна

Реліф Про крем ректальний 15 г

522.99 - 522.99 ₴

Прополіс супозиторії ректальні по 0,1 г, 10 шт.

136.99 - 136.99 ₴

Гемопрокт супозиторії від геморою, 10 шт.

74.99 - 74.99 ₴

Реліф мазь ректальна від геморою, 28,4 г

436.99 - 436.99 ₴

Відповіді на поширені питання