Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Медикаменти

arrow

Гомеопатичні препарати

Гомеопатичні препарати

87 товарів знайдено

Гомеопатичні препарати

Гомеопатія: види, користь та застосування гомеопатичних засобів

Гомеопатичні препарати – одне з найбільш затребуваних рішень для усунення причин та симптомів різних захворювань. Головна перевага, якою приваблюють гомеопатичні засоби – їхня безпека. В основі лікування гомеопатією лежить принцип подоби - якщо будь-яка речовина природного походження, перебуваючи у великій кількості в організмі, викликає хворобу, то при грамотному застосуванні цього елемента проблеми можна позбутися.

Аптека гомеопатичних препаратів включає безліч різних засобів. Завдяки різноманітності пропозицій можна підібрати гомеопатичні ліки для вирішення будь-яких індивідуальних проблем. Препарати гомеопатії виготовляють із рослинної сировини, мінералів та продуктів природного походження. Їхня концентрація сильно знижена шляхом розведення речовини. Список гомеопатичних препаратів включає продукцію у різних формах випуску:

- гомеопатичні пігулки;
- краплі та розчини;
- порошки для розчинення у воді;
- зерна;
- мазі, олії;
- спиртові розчини.

Підібрати гомеопатичний засіб можна представникам всіх вікових груп. Препарати підходять для прийому дітьми, їх призначають для жінок, для вагітних, годуючих. Показані для людей, які страждають на хронічні та гострі форми захворювань.

У яких випадках приймають гомеопатію

Придбати можна засоби для вирішення широкого спектру проблем. Підбирати їх краще за допомогою лікаря після проведення обстеження. Отримавши результати фахівець призначить відповідний препарат:

- гомеопатичний противірусний;
- гомеопатичні препарати для нормалізації гормонального фону;
- гомеопатичні препарати, що знижують артеріальний тиск;
- заспокійливі гомеопатичні препарати;
- для дітей - від алергії, для розвитку мови, від застуди та ін;
- засоби підвищення імунітету;
- при гіпотиреозі;
- для лікування горла та ін.

Список доступних в аптеці медикаментів досить широкий. До нього входять засоби для кишечника, для позбавлення від глистів, показані при остеохондрозі. Лікар підбере склади від клімаксу, для прийому при мігрені та при фарингіті. Є седативні препарати та ті, що знижують холестерин. Широкий спектр засобів від закладеності носа, від нежиті, які допомагають при грипі. Гомеопатичні противірусні препарати можна застосовувати під час вагітності, вони показані малюкам від народження.

Як діє гомеопатія

Будь-який противірусний гомеопатичний препарат або засоби для вирішення інших проблем можна назвати безпечними. Вони створюються за принципом - те, що викликало хворобу, може її і прибрати і лікують організм в цілому. Завдання таких засобів – стимуляція організму до самостійного усунення проблеми. Вона вирішується шляхом зміцнення імунітету та відновлення природного балансу. При цьому лікування завжди підбирається індивідуально з урахуванням особливостей перебігу хвороби та потреб організму.

Довідник засобів містить багато пропозицій. У ньому є як відомі та популярні медикаменти, так і бюджетні позиції, купити які можна недорого.

Довідник лікарських засобів Likie: як замовити продукцію з доставкою

Ми зібрали найкращі пропозиції від різних виробників гомеопатії в каталозі одного сайту. Кожна з позицій супроводжується інформацією про ціну, склад, способи застосування. Огляди включають фото, показання та протипоказання, опис побічних ефектів. Продаж здійснюється онлайн - замовити обраний товар можна в будь-який зручний для вас час. Дізнайтеся, як пити або як приймати ліки, ознайомтеся із відгуками. Якщо у вас залишилися питання – обов’язково зв’яжіться з нашими консультантами для отримання додаткової інформації. Ми допоможемо підібрати аналоги за доступною вартістю та знайти найефективніший засіб для вирішення ваших проблем.

Доставка продукції здійснюється по всій території України - Київ, Харків, Львів, Дніпро, Запоріжжя, Одесу, Полтаву, Миколаїв та в інші населені пункти.

...
Розгорнути

Ціни на Медикаменти / Гомеопатичні препарати

Назва

Ціна

Ременс краплі 50 мл

542.99 - 542.99 ₴

Ременс №12 таблетки

161.99 - 161.99 ₴

Оцилококцинум гранули 0,01мг/1 г №6

300.99 - 300.99 ₴

Ременс краплі, 20 мл

347.99 - 347.99 ₴

Відповіді на поширені питання