Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Медикаменти

arrow

Гепатопротектори

Гепатопротектори

138 товарів знайдено

Гепатопротектори

Гепатопротектори – препарати, що рятують печінку

Кожен із внутрішніх органів людини виконує певні ролі. Одні з найважливіших з них належать печінці. Саме вона відповідає за травлення, обмінні процеси, виведення токсинів. Печінка бере участь у виробленні гормонів та накопиченні вітамінів. Печінка здатна до самовідновлення, але впоратися із проблемами здоров’я самостійно вона може далеко не завжди.

Гепатопротектори – медикаменти, призначені для підтримки функцій печінки та допомоги у її регенерації. Гепатопротектори для печінки включають велику кількість найменувань ліків з різними формулами, показаннями та протипоказаннями до застосування.

Навіщо потрібні лікарські препарати гепатопротектори

Незважаючи на здатність до самовідновлення печінка людини може постраждати внаслідок дії зовнішніх та внутрішніх факторів. Внаслідок такого ендогенного чи екзогенного впливу може наступити ожиріння, розвинутися метаболічний синдром. Основними причинами руйнування органу є зловживання алкоголем, вплив вірусів, деяких медикаментів.

Фармакологія не стоїть на місці та постійно пропонує нові препарати для відновлення функцій печінки. Гепатопротектори, перелік яких постійно поповнюється, сприяють виведенню токсинів та жовчних кислот, регенерації клітин.

Якщо вам потрібні гепатопротектори, список пропозицій варто вивчити за кількома критеріями. До них відносяться склад, механізм дії, походження засобу. Найкращі сучасні препарати можна поділити на три групи:

- Есенціальні фосфоліпіди – виконують функцію будівельного матеріалу для регенерації мембран клітин. Вони руйнуються під впливом алкоголю, ліків та інших токсинів. За допомогою есенціальних фосфоліпідів клітини можуть відновлюватись.
- Амінокислоти – працюють на відновлення гепатоцитів зсередини. Виконують функції антиоксидантів, сприяють нейтралізації токсинів, уповільнюють розвиток фіброзів.
- Ліки гепатопротектори з урахуванням урсодезоксихолевої кислоти - забезпечують захист гепатоцитів від токсинів. Захищають також клітини жовчного міхура, знижують рівень холестерину. Продаються лише за рецептом.

У продажу є гепатопротектори рослинного походження. Це натуральні засоби та БАДи, що використовуються для підтримки печінки та її функцій. Найчастіше використовуються для профілактики захворювань. До таких препаратів можна віднести "Гепабене", "Сібектан", "Сілімар" та інші медикаменти. Їх склад включає розторопшу, що перешкоджає застою жовчі та оксилінню печінки.

Коли приймати найефективніші гепатопротектори

Нові ліки для печінки мають мінімум побічних ефектів. Завдяки високому ступеню безпеки підходять ці гепатопротектори для дітей, для людей, які страждають на хронічні захворювання. Але підбирати навіть найновіші засоби варто дуже уважно і лише за призначенням лікаря. Звертайте увагу на ціну, форму випуску препарату, речовини, що діють, спосіб застосування. Існують гепатопротектори в ампулах для ін’єкційного введення, традиційні гепатопротектори таблетки, капсули, краплі.

Гепатопротектори для дорослих можуть бути призначені лікарем у таких випадках:

- при вірусних гепатитах;
- для відновлення уражень печінки від алкоголю;
- при жировій хворобі печінки.

Також призначають гепатопротектори при цирозі. Засоби повинен підбирати лікар з урахуванням індивідуальних особливостей захворювання та специфіки його перебігу.

Для дітей препарати підбирають дуже уважно. Віддайте перевагу засобам на рослинній основі. Часто показані до прийому речовини без жовчогінного ефекту.

Як купити якісні препарати недорого

У довіднику лікарських засобів Likie можна замовити необхідні ліки онлайн. Продаж здійснюється через сайт – виберіть у каталозі необхідні товари та заповніть форму заявки. Ми доповнили кожну з пропозицій інформацією про вартість, фото, відгуки. Огляд містить опис складу, способу застосування. Ви дізнаєтеся, як пити таблетки та як приймати ліки в інших формах. Фахівці Likie допоможуть підібрати аналоги дорогих засобів за найкращою ціною.

Доставка можлива в будь-який населений пункт України - Київ, Дніпро, Львів, Запоріжжя, Харків, Одесу, Полтаву, Миколаїв та інші регіони.

...
Розгорнути

Ціни на Медикаменти / Гепатопротектори

Назва

Ціна

Артихол таблетки 0.2 г №30

99.50 - 99.50 ₴

Эссенциале Форте Н капсулы по 300 мг, 100 шт.

874.99 - 874.99 ₴

Бетаргін розчин пероральний по 10 мл у скляних контейнерах, 10 шт.

366.99 - 366.99 ₴

Гепар Композитум розчин для ін'єкцій по 2,2 мл, 5 шт.

931.99 - 931.99 ₴

Відповіді на поширені питання