Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Медикаменти

arrow

Гематологічні препарати

Гематологічні препарати

429 товарів знайдено

Гематологічні препарати

Гематологічні препарати: види та призначення медикаментів

Для лікування різних захворювань крові фахівці застосовують гематологічні засоби, до яких належать й препарати для згортання крові. Вони використовуються для нормалізації стану пацієнта, який страждає на лейкоз, анемію, гемобластози, крововтрати та інші недуги, викликані проблемами кровотворення. До подібних медикаментів відносяться засоби, що розріджують кров (антикоагулянти) і препарати для згортання крові, а також ліки, що чистять кров.

Антикоагулянти призначають з метою зниження ризиків розвитку фібрину та для зменшення згортання крові. Таким чином вдається запобігти утворенню тромбів. Ліки можуть бути представлені у формі розчинів для ін’єкцій (уколи), мазей. Користуються попитом таблетки для згортання крові.

Препарати для поліпшення згортання крові використовуються у таких випадках:

- інфаркт міокарда;
- емболія, тромботичні інсульти;
- тромбофлебіт;
- ішемічна хвороба серця;
- варикозне розширення судин;
- миготлива аритмія;
- аортальна аневризма.

Для того, щоб попередити злипання тромбоцитів, застосовуються засоби з групи антиагрегантів. Вони показані при серцевих атаках, ішемії, проблемах периферичних судин, їх призначають при інсультах.

Препарати, що очищують кров від холестерину

Лікарські препарати для очищення крові – досить широка категорія засобів. Вона включає і пігулки, що очищають кров від холестерину. Найефективніше показують себе статини. Вони впливають безпосередньо на процеси обміну ліпідів, стимулюють вироблення корисного холестерину. Фібрати діють із залученням ферменту ліпопротеїнліпази, який розщеплює ЛПНГ та знижує рівень холестерину в крові. Купити також можна препарати з груп нікотинової кислоти та секвестрантів жирних кислот, які мінімізують ризики утворення холестеринових бляшок.

Як замовити гематологічні засоби

В аптеках представлений величезний вибір гематологічних медикаментів та рослинних зборів. Серед натуральних рішень проблем крові особливо виділяють листя кропиви. Їх використовують для приготування відварів, настоїв, мазей. Купити такі рослинні ліки можна зовсім недорого і користь від їхнього прийому буде безсумнівною.

У продажу є й медикаменти. Підібрати їх зручно на сайті довідника лікарських препаратів Likie. Обирайте за вартістю, фото, відгуками, способом застосування, показаннями та протипоказаннями, складом. Зверніть увагу на те, як приймати ліки, наявність побічних ефектів, на перелік активних речовин. За потреби наші фахівці допоможуть знайти аналоги засобів, розкажуть, як пити їх правильно. У каталозі вказані актуальні ціни на всі товари. Купуйте вигідно та зручно. Замовити можна в будь-який час і з будь-якого пристрою, підключеного до Інтернету.

Замовляйте із доставкою. Ми надішлемо продукцію до будь-якої точки України, у тому числі до Києва, Дніпра, Львова, Запоріжжі, Харкова, Одеси, Полтави, Миколаєва.

...
Розгорнути

Ціни на Медикаменти / Гематологічні препарати

Назва

Ціна

Натрію хлорид-Дарниця розчин для ін'єкцій 9 мг/мл в ампулі по 10 мл, 10 шт.

65.03 - 65.03 ₴

Магнію сульфат-Дарниця розчин для ін'єкцій по 250 мг/мл, 10 ампул по 10 мл

67.21 - 67.21 ₴

Плестазол таблетки антитромботичні по 100 мг, 60 шт.

841.99 - 841.99 ₴

Аск-Тева таблетки кишковорозчинні по 75 мг, 30 шт.

30.15 - 30.15 ₴

Відповіді на поширені питання