Головна

arrow

Каталог ліків

arrow

Медикаменти

arrow

Анестезувальні засоби

Анестезувальні засоби

51 товарів знайдено

Анестезувальні засоби

Як обрати анестетик для місцевого знеболювання

Місцеві анестетики допомагають швидко та ефективно впоратися з болем. Більшість препаратів цієї групи можна купити в аптеці без рецепта, але не варто купувати препарати для анестезії без консультації та призначення лікаря. Речовини, що входять до складу анестезуючих формул, можуть мати широкий перелік протипоказань і побічних ефектів. Тому ліки повинен підбирати лікар після проведення низки обстежень та вивчення показань до лікування. За наявності алергічних реакцій на складові медикаменту фахівець підбере безпечні аналоги.

У категорії “Місцева анестезія” препарати представлені у різних формах випуску. Це може бути місцевий анестетик для зовнішнього застосування, наприклад анестетичні мазі, гелі, спрей. Розчини для ін’єкцій використовуються шляхом введення внутрішньом'язово або підшкірно. Є й пігулки для загального знеболювання. Обов’язково ознайомтеся зі способом застосування препарату, дізнайтеся, як пити пероральні засоби, як приймати анестезуючий засіб в іншій формі випуску.

Місцеві анестезуючі засоби: показання та протипоказання

Основне завдання будь-якої анестезії - зниження чутливості до болю, блокування больових імпульсів, що надходять у головний мозок. Анестезуюча мазь або медикаменти для перорального прийому можуть бути призначені за наступних симптомів і ситуацій:

- при хірургічних втручаннях різного типу;
- проведення стоматологічних процедур;
- введення ін'єкційних препаратів, що викликають біль;
- м’язово-скелетні болі;
- прояви альгодисменореї та ін.

Будь-яка мазь з анестетиком або інший препарат цієї групи може мати низку протипоказань до прийому. Не використовуйте місцевоанестезуючі засоби при:
наявності алергічних реакцій на компоненти;

- ранньому дитячому віці;
- порушеннях дихальних функцій;
- наявності різних психічних розладів;
- інтоксикації продуктами розпаду спирту;
- захворюваннях нирок та печінки.

Препарати для місцевої анестезії у цих випадках призначає лікар з урахуванням анамнезу хворого і лише після ретельних досліджень.

Місцеві анестетики – фармакологія, що допомагає впоратися з хворобливими відчуттями та позбавити організм від стресу у процесі лікування основного захворювання. Крем анестетик в аптеці можна придбати для усунення болю при отриманні забоїв, ран, при спортивних травмах кінцівок. Анестезуючі мазі допомагають при болях у спині та суглобах. Таблетки, порошки та краплі часто призначають при зубному, головному, менструальному болю.

У довіднику лікарських препаратів Likie ви знайдете анестетики без адреналіну та інші знеболювальні медикаменти. Замовити обрані позиції зручно онлайн. Скористайтеся зручною формою на сайті для оформлення покупки по Україні. У каталозі представлені найзатребуваніші товари. Продаж здійснюється онлайн, що дозволяє детально вивчити огляди коштів, відгуки на них, фото. Порівняйте ціни та властивості медикаментів, підберіть найбільш актуальні з них за вартістю та дією. Замовлену продукцію ми відправимо до Києва, Харкова, Дніпро, Львова, Запоріжжя, Одеси, Полтави, Миколаєва та інших регіонів України.

...
Розгорнути

Ціни на Медикаменти / Анестезувальні засоби

Назва

Ціна

Новокаїн-Дарниця розчин для ін'єкцій по 5 мл в ампулі, 5 мг / мл, 10 шт.

67.80 - 67.80 ₴

Новокаїн-Дарниця розчин для ін'єкцій по 2 мл в ампулі, 5 мг / мл, 10 шт.

42.61 - 42.61 ₴

Новокаїн розчин для ін'єкцій по 5 мг/мл, 200 мл - Юрія-Фарм

48.02 - 48.02 ₴

Лідокаїн-Дарниця розчин в ампулах по 2 мл, 2%, 10 шт.

42.56 - 42.56 ₴

Відповіді на поширені питання